What's new

Jak odblokowac Porty

Joined
Mar 31, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Witam, tak jak w temacie niemam pojecia jak to sie robi, wiem napiszecie poszukaj, byl temat wiem szukalem znalazlem ale akurat w te dziedzinie nie jestem za dobry. Chce odblokowac porty poniewaz nikt nie moze wejdz na mojego acc makera oraz server, Robilem tak jak wedlug poradnikow ale gdy wpisuje moje ip w przegladarke to wlacza sie strona mojego acc makera. Prosze o pomoc.
 
Joined
Mar 31, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Jak odblokowac Porty

Doczekam sie jakiegos odzewu..?

Bardzo prosze o pomoc..
 

Milosz

Senior User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
749
Reaction score
54
Odp: Jak odblokowac Porty

Jakby? opisa? to po polsku, to pewnie ju? dawno, kto? odpowiedzia?by.

1. Jakie masz ?acze i sprz?t.
2. Co ju? pr?bowa?e? robi? i gdzie.
 
Joined
Mar 31, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Jak odblokowac Porty

Wydawalo mi sie ze dokladnie i wyraznie opisalem moj problem dobra moj blad.
Lacze 2mb
Ram - 1 GB
Procesor - 2,9 GHz
Ip mam zewnetrzne bo sprawdzalem hostowalem juz otsy ale to bylo za czasow 8.10 kiedy nie bylo takich rzeczy.
A problem polega na tym ze nikt nie moze oprocz mnie wejsc na mojego acc makera oraz server mam wszystko wgrane osobiscie moge wejsc tu i tu lecz wlasnie inni nie moga.
I jestem na 80% pewien ze to przez te porty, chyba te za bardzo sie na tym nie znam ; "7171" "7272" mam nadzieje ze zrozumiale teraz opisalem wszystko. ;) mam nadzieje ze ktos pomoze.
 

Milosz

Senior User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
749
Reaction score
54
Odp: Jak odblokowac Porty

Pr?bowa?e? testowa? z wy??czon? zapor? w systemie? Wy??cz j? albo dodaj porty do wyj?tk?w
 
Joined
Mar 31, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Jak odblokowac Porty

Haa.. I tu sie wlasnie caly problem zaczyna gdyz robilem format komputera owszem przez formatem mialem w prawym dolnym rogu ikonke z zapora a teraz niewiem czy w ogole ja posiadam na komputerze jesli jest mozesz mi podac gdzie dokladnie moge ja znalesc? w Panelu sterowania moze..?
 

Milosz

Senior User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
749
Reaction score
54
Odp: Jak odblokowac Porty

Nie wiem :D nie u?ywam windowsa :)
Ale mo?e Panel sterowania -> Zapora systemu Windows
A potem mo?e jakie? tam wyj?tki gdzie? sie ustawia :)
 
Joined
Mar 31, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Jak odblokowac Porty

Kolego ja az tak zielony nie jestem ;) No przyznam 2 noc przy tym siedze i nie mam pojecia szukalem na necie czytalem i nic. Niby mam SP2 ale nie moge teraz zapory znalezc
 

menqazqaz

User
Joined
May 25, 2008
Messages
33
Reaction score
1
Odp: Jak odblokowac Porty

Panowie, zrobi?em w wyj?tkach i i tak nie dzia?a ;/ pomo?e kto??
 
Top