What's new

Testy Gimnazjalne

Status
Not open for further replies.

Xasi

User
Joined
Oct 1, 2009
Messages
17
Reaction score
16
Age
28
Odp: Testy Gimnazjalne

Najlepsze na te?cie by?y radioaktywne biedronki. Nie wiem co za ludzie to wymy?laj? ale niekt?rych rzeczy, kt?re by?y na te?cie wg nas nie nauczono. Hail pani od chemii :)
 

Anvar

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
74
Reaction score
7
Odp: Testy Gimnazjalne

Test z matematyczno-przyrodniczego by? bardzo prosty my?l?, ?e ko?o 40pkt zdob?d?. Z polskiego zapewne dostan? z 25, bo nie mam do tego g?owy ; D Z czajnikiem zadanie wydawa?o si? trudne, ale wystarczy?o zna? par? wzor?w i podstawia? ; O

@up To z biedronk? i mszyc? by?o banalnie proste. Odpowied? na pierwsze pytanie dotycz?ce tego wykresu by?o w zadaniu otwartym co by? ten tekst i wykres ; D Wystarczy poczyta? ; P Reszty mo?na si? by?o domy?li?.
 
Last edited:

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Testy Gimnazjalne

Dzisiaj sie odby? test matematyczno-przyrodniczy.
O ku***wa. Byl z chemyi i z fizykji, japier*ole jak mozna robi? mature w gimnazjum lol?

A teraz opanowanie...

Temat: Brak, jakis idiotyczny
Reakcja na pytania: WTF??
Pytania z: Chemi, fizyki
Pytania o: Radioaktywnosci, Sklad jaki? sfer, casteron [czy jak ten chu* sie nazywal] itpip
Jak poszlo: fatalnie, nic nie bylo z lektur, historii, matematyki... jacys kretyni robia te testy, nic nie bylo z konkretnej wiedzy
Jakie odpowiedzi:
 

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Testy Gimnazjalne

ODPOWIEDZ JU? S?! NA BIERZ?CO AKTUALIZOWANE :

?ejery ! sorry nie zauwa?y?em, ?e ju? kto? to napisa? ;)
 
Last edited:
B

Budzik

Guest
Odp: Testy Gimnazjalne

Pytania na pierwszy rzut oka by?y trudne i g?upie, jednak jak si? dok?adniej zg??bi?o teksty i wykresy, pytania od razu zrobi?y si? ?atwiejsze. Jak przeanalizowa?em odpowiedzi to znalaz?em tylko dwa b??dy. Og?lnie jestem zachwycony zar?wno tymi wczorajszymi jak i dzisiejszymi testami.
 

Hawks

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
378
Reaction score
28
Odp: Testy Gimnazjalne

Humanistyczny by? prosty z tego wzgl?du, ?e nie by?o ?adnego odniesienia do lektur, czy nawet informacji zawartych na lekcjach. Kto ma troch? w m??dzku powinien to dobrze napisa?.

Matematyka ? Nie zrobi?em ego z czajnikiem ;p

Pozdrawiam.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Testy Gimnazjalne

Pytania na pierwszy rzut oka by?y trudne i g?upie, jednak jak si? dok?adniej zg??bi?o teksty i wykresy
Je?eli d?u?ej siedzisz przy jednym zadaniu to przychodzi coraz wi?cej rozwi?za? i odpowiedzi(jak to kto? napisa?)
Jak poszlo: fatalnie, nic nie bylo z lektur, historii, matematyki
Matematyki ? A te zadania z brylantami to by?a chemia ?

Og?lnie to wy?o?y?em si? na fizyce i chemii .Patrz?c na odpowiedzi troch? si? ba?em gdy? od tych wynik?w zale?y nasza przysz?o?? : P. Nie posz?o najgorzej . My?l? , ze bd mia? z ka?dego po 25+/- =50 +oceny(10pkt przynajmniej) i juz mam szko?? .
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Testy Gimnazjalne

Tak wi?c dzisiaj odby?a si? cz??? j?zykowa, w moim przypadku by? to j?zyk angielski. Jak wam posz?o? Bo mi ca?kiem nie?le, by?o nawet ?atwe. W s?uchaniu trudne by?o to z tym "weeding street" czy jako? tak. Inne zadania by?y proste, pogubi?am si? tylko z tymi sprz?tami i napisami na nich. Co to by?o to wszystko opr?cz vacuum cleaner? ;d
Btw. Czekamy na odpowiedzi!
 
N

Nemo

Guest
Odp: Testy Gimnazjalne

Jak wam posz?o?
Tak?e pisa?em test z j. angielskiego. Moim zdaniem by? ca?kiem prosty. Pr?bne testy, kt?re rozwi?zywali?my na lekcjach by?y znacznie trudniejsze ni? ten dzisiejszy. Szkoda tylko, ?e punkty otrzymane z tego testu nie licz? si? do og?lnej punktacji. Zgadywa?em w jakich? 2 zadaniach
Co to by?o to wszystko opr?cz vacuum cleaner? ;d
A to jedno z nich :<


Mo?e jeszcze napisz? co? o wczorajszej cz??ci matematycznej.
Zadania z chemii by?y ca?kiem proste. By?o stanowczo za ma?o matematyki, a za du?o geografii (za kt?r? nie przepadam). Powiem jednak, ?e z g?owy wylecia? mi wz?r do obliczenia zadania z zagotowaniem tej wody. Po sprawdzeniu odpowiedzi powinienem mie? troch? ponad 30pkt.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Testy Gimnazjalne

I ko?cowy test , ahh .
W s?uchaniu trudne by?o to z tym "weeding street"
To chyba by?o wetner street . Bardzo proste by?o zadanie z zam?wieniem pizzy . Og?lnie jak s?ucha?em po te?cie odpowiedzi koleg?w to dobrze si? wstrzeli?em . A te ostatnie zadania to by?a masakra , nie chcia?o mi si? czyta? i strzela?em ; s. Pami?ta mo?e kto? co wybra? w prawda/fa?sz ? Ja tak : prawda,fa?sz,prawda,fa?sz a w nast?pnym wszystko prawda xd.
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Testy Gimnazjalne

To chyba by?o wetner street

Nie to by?o Weetner street albo co? takiego. W, double E tak m?wi? ten pan z nagrania xd

Angielski by? zajebi?cie prosty, gorzej z mat-przyr.
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Testy Gimnazjalne

A te ostatnie zadania to by?a masakra , nie chcia?o mi si? czyta? i strzela?em ; s. Pami?ta mo?e kto? co wybra? w prawda/fa?sz ? Ja tak : prawda,fa?sz,prawda,fa?sz a w nast?pnym wszystko prawda xd.
Jak po?owie moich znajomych. Ja przeczyta?am i udzieli?am - moim zdaniem - poprawnej odpowiedzi. Je?li chodzi o prawda i fa?sz to w obydwu zadaniach mia?am prawda - fa?sz - prawda - fa?sz, tak na skosy. Wie kto? kiedy b?d? odpowiedzi w necie, bo jestem cholernie ciekawa, czy mam dobrze :3
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Testy Gimnazjalne

Najgorsze jest to, ze jestem dobry z angielskiego, a pisalem z niemca.
?Owszem nie liczy sie, ale glupio miec z 9 pkt.
Zwlaszcza, ze ucze sie caly czas niemca od pdsttwwki.
Olalem niemca, a i tak nic nie wiedzialem, nikt nie potrafi uczyc w ZANDEJ szkole niemca, u mnie jest 4 nauczycieli, a kazdy to le?, nic sie nie da nauczy?...
Jeszcze na tescie takie idiotyczne glosowe zadania, ze to chinskiego przypominalo...

Ogolnie caly test by? robiony przez Neo chyba, z polskiego bylo czytanie, interpretacja obrazu, o wladzach gminy i rozprawka oczym?, co ten test utrudnia.
Z matmy byly 2 zadania, z geografii jedno, z biologii jedno, reszta z chemii i fizyki, powinni zmienic nazwe z:
'test gimnazjalny z przedmiotow matematyczno-przyrodniczych'
na:
'Matura z chemii i fizyki'
Z reszt? mog? wam pokaza? to:

Historia prawdziwa.
Z niemca sobie olalem
i tak wygladal moj test
 

Rethombi

User
Joined
Apr 15, 2010
Messages
40
Reaction score
3
Odp: Testy Gimnazjalne

Najgorsze to chyba by?y zadania z matmy :< Prawie na ?adne nie odpowiedzia?em bo by?y takie zryte..
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Testy Gimnazjalne

Nie to by?o Weetner street albo co? takiego. W, double E tak m?wi? ten pan z nagrania xd
Angielski by? zajebi?cie prosty, gorzej z mat-przyr.

Masz racj?. Angielski by? ?atwy. Wystarczy?o pomy?le? logicznie i sz?o napisa?.
Co prawda w niekt?rych zadaniach trzeba by?o strzela?, o tyle w niekt?rych odpowiedzi by?y proste np. reakcje ludzi, zamawianie pizzy.

Tak na prawd? to mata by?a najgorsza. Jestem bardzo ciekawy, kto wymy?li? te radioaktywne biedronki i cz?steczki beta :mad:
 
T

Ten Fajny

Guest
Odp: Testy Gimnazjalne

Tak, na od?wie?enie tematu - orientuje si? kto? mo?e kiedy b?d? wyniki tych test?w. Zapowiadaj? nam to od dawna a wynik?w nie wida?, pono? ostateczny termin to ten najbli?szy pi?tek. A jak jest u was macie ustalony jaki? termin z wynikami? Po otrzymaniu ich naturalnie powinni?cie si? pochwali? si? nimi w moim temacie - w tym. No bo po co kolejny temat...
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Testy Gimnazjalne

Orientuje si? ;p W pi?tek. Ja ju? czekam z niecierpliwo?ci?. Chocia? moim zdaniem powinni je ju? poda? z 2 tygodnie temu.
 

Cykotion

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
50
Reaction score
3
Odp: Testy Gimnazjalne

na te?cie napisa?em wszystko :eek: :d ?atwe i no lajt , tylko trzeba by?o ku? :D z neta hehe

nie no wszystko posz?o mi na pi?tk?. prawie wszystko hhe :D
 
T

Ten Fajny

Guest
Odp: Testy Gimnazjalne

WYNIKI TEST?W - PODAWANIE WYNIK?W CZAS ZACZ??
M?j wynik:
Humanistyczny : 35 pkt.
Matematyczno - przyrodniczy : 37 pkt.
J?zykowy : 37 pkt.
Uwa?am, ?e to zajebisty wynik ;-).

Podawajcie swoje.
 
Last edited:

Krzq

User
Joined
Jan 5, 2009
Messages
19
Reaction score
2
Odp: Testy Gimnazjalne

M?j wynik:
Humanistyczny : 48 pkt.
Matematyczno - przyrodniczy : 47 pkt.
J?zykowy : 49 pkt.

:)
 
Status
Not open for further replies.
Top