What's new

Dedykowany Serwer

Status
Not open for further replies.

Cziquita

Active User
Joined
Aug 26, 2008
Messages
68
Reaction score
0
W?a?nie znalaz?em serwer dedykowany za granic?, do?? tani, poniewa? kosztuje 90 euro za miesi?c, i tu moje pytanie czy on jest dobry do postawienia ots i czy uci?gnie ~400 graczy ?
Link:

P.S.: Jak znacie jakie? lepsze oferty zza granicy, to umie?cie prosz? linki w wypowiedziach :D

@down
Tak b?dzie jaki? linux, przepraszam za link :D Zapomnia?em.
I o kt?rym kimsufi m?wisz ? Ten 2 ? Podaj?e Q-1T
BTW Zaraz si? nabije z 7 post?w :D a tak na serio, to popatrz na dat? rejestracji :]
Tak ale wdg. mnie ten punkt powinno si? zmieni?, bo to n?dza skoro zarejestrowa?em si? 2 lata temu, nie pisa?em zbyt du?o post?w i nie nabija?em sobie dla zabawy ?eby by? the best, i m?c wstawia? linki.

A jakbym wybra? ten 2, to ile by uci?gn?? graczy przy mapie ok. 30mb ?
 

Doman08

Senior User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
719
Reaction score
114
Odp: Dedykowany Serwer

W?a?nie znalaz?em serwer dedykowany za granic?, do?? tani, poniewa? kosztuje 90 euro za miesi?c, i tu moje pytanie czy on jest dobry do postawienia ots i czy uci?gnie ~400 graczy ?
400 graczy ud?wignie spokojnie, ale na Debianie64bitowym. Jedna wada : ). Tani to on nie jest, bo w kimsufi mo?na mie? du?o lepszy serwer za t? sam? cen? (wiem o op?acie instalacyjnej, ale po 3 miesi?cach si? to zwr?ci wzgl?dem dedyka od firmy netdirekt).
Z tego co mi wiadomo jest jedna dobra firma, zaczynaj?ca si? na H, ale jak znajd? to zedytuj? post.
BTW.
Gdzie? w Regulaminie said:
9. Linki mog? umieszcza? jedynie u?ytkownicy posiadaj?cy na swoim koncie minimum 30 napisanych post?w.
Okay. Znalaz?em t? serwerownie:

Chodzi mi o przedostatni na kimsufi. 90euro= 340~z?, a przedostatni na (i7-4T) kimsufi 351z? ju? z vatami i sratami.
Nie patrz? na dat? rejestracji tylko ilo?? post?w, bo tak w regulaminie jest napisane ; P
 
Status
Not open for further replies.
Top