What's new

Domena OVH - kilka pyta?.

Status
Not open for further replies.

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Hi.
Mam kilka pyta? dot. domeny w serwisie OVH. Po pierwsze, czy nie ma tam ?adnych haczyk?w? Nie orientuje si? za bardzo w cenach domen, ale w ovh *.pl kosztuje nieco ponad 10z?, kiedy w proserwer dwa razy dro?ej. Druga sprawa, o ile si? nie myl?, aby posiada? domen? trzeba mie? uko?czone 18 lat i tutaj kolejne pytanie, czy w ovh sprawdzaj? pe?noletno?? jak ma to miejsce w home?
Teraz kilka s??w do ludzi kt?rzy za chwil? zaczn? pisa? posty typu 'przeczytaj regulamin ovh', 'popatrz na forum ovh'. Regulamin czyta?em, ale jak wiadomo regulaminy maj? cz?sto jakie? haczyki wi?c wol? si? upewni?. Na forum ovh troch? poczyta?em, ale nie znalaz?em dobrego tematu kt?ry rozwi?za?by moje problemy. Dlaczego nie za?o?? tego tematu na forum ovh? Ot?? dlatego, ?e na tamtejszym forum zosta?a wstrzymana rejestracja.
 

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Domena OVH - kilka pyta?.

To tak: Nie ma tam ?adnych haczyk?w jest to uczciwie zarabiaj?ca strona sprzedaj?ca serwery prywatne jak i dedykowane.Domena .pl jest tania poniewa? jak si? nie myl? jest to promocja za zakup serwera dedykowanego.Czy sprawdzaj? pe?noletno???Nie wiem ale nie s?dz?.Zreszt? ?eby mie? sw?j server dedykowany musisz mie? konto na daopay(je?li chcesz sms shop)i tam te? sprawdzaj? i to bardzo dok?adnie pe?noletno?? wi?c je?eli tamtych oszuka?e? to i tutaj te? sobie poradzisz.Aczkolwiek mo?esz poszuka? innych stron sprzedaj?cych domeny .pl . Mam nadziej? ?e odpowiedzia?em na par? dr?cz?cych Ci? pyta?.
Pozdrawiam!Punisher.
 

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Odp: Domena OVH - kilka pyta?.

Wszystko masz w swoim peselu. Je?eli pocz?tek jest 92 oczywi?cie ?e mo?esz si? zarejestrowa?. Nikt z nieletnim nie b?dzie niczego podpisywa?. Taka jest bolesna prawda.
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Domena OVH - kilka pyta?.

Strona jest bardzo dobra, 10 z? kosztuje domena tak, dochodzi do tego serwer wirtualny od 7 z? ale jest ma?y wiec wydajesz 20 z? na serwer, i jak mnie pami?? nie myli po roku musisz odnowi? domen? za oko?o 70 z?.. Wiec domen? na pocz?tek kosztuje Cie oko?o 30 z? a po roku musisz wyda? 70 z?..
 

Grzechu

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
1,263
Reaction score
93
Odp: Domena OVH - kilka pyta?.

Powiem tak... Nie ma tam ?adnych haczyk?w. Nie sprawdzaj? pe?noletno?ci ani na ovh.pl ani na daopay.com(wiem bo zak?ada?em kiedy? tam us?ugi jak nie mia?em 18lat)

Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top