What's new

Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Status
Not open for further replies.

ImprO

User
Joined
Apr 11, 2010
Messages
26
Reaction score
2
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Kadra nie zwraca uwagi na u?ytkownik?w.
Kadra ma u?ytkownik?w g??boko ekhm... Czuj? si? wy?si z kolorkiem.
Norbert napisa? mi takie co? "Zauwa? ?e ja ciebie mog? zbanowa?, a ty mnie nie" i "Zbanowanie kolejnego kretyna/idioty nic mi nie da..."(jako? tak).
Kto? jest inny? Nie s?dz? :D Chyba ?e Don Wakeful, ale ju? nie nale?y do kadry :l
Niestety starego konta nie odzyskam :/
 
Last edited:

Alflord

New User
Joined
Apr 15, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

3. Kadra nie zwraca uwagi na u?ytkownik?w.
Wi?kszo?? kadrowicz?w trzyma si? ze swoimi i tylko ze swoimi. Ni?si rang? nie mog? mie? racji, no chyba, ?e dana osoba wcze?niej by?a w kadrze. Na odwo?ywania najcz??ciej nie ma ?adnej odpowiedzi, na pytania tak?e. Ostatnio atmosfera si? rozlu?ni?a i zrobi?o si? przyjemniej lecz wcze?niej warny by?y naci?gane, za drobnostki. Wiadomo, ?e na forum powinna by? dyscyplina ale forum s?u?y do wymiany swoich opinii i zda? na dane tematy lu?no, lecz zgodnie z regulaminem. Nie powinno si? martwi? czy osoba, kt?ra Ci? nie lubi nie naci?gnie twoich post?w pod z?amanie danego punktu regulaminu. Osobi?cie znam osoby, kt?re gdyby chcia?y to zbanowa?yby ka?dego - przejrza?yby WSZYSTKIE posty, lecz za wszelk? cen? dopatrzy?y by si? MINIMALNEGO z?amania regulaminu.

Tyle ode mnie.
 

Skneruz

Active User
Joined
Mar 10, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Kadra wobec u?ytkownik?w zachowuje si? ?le.
Taka jest prawda. Kadra stara si? wpoi? na si?? swoje, a nie inne przekonanie by doprowadzi? do wlepienia ostrze?enia. To po prostu jest ju? rzeczywisto?ci?, na tego rodzajach forum. Kadrowicze s? zbyt rozbestwieni co ?le wp?ywa na nowych, a poniek?d zdolnych ludzi kt?rzy chc? zasili? spo?eczno??.
 

John F Kennedy

New User
Joined
Mar 23, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Naj?mieszniejsze jest to, ?e wi?kszo?? u?ytkownik?w napisze, ?e jest ?le traktowanych, a lizodupy i osoby z kadry napisz?, ?e dobrze czy? to nie dziwne?

Kadra wobec u?ytkownik?w zachowuje si? ?le.
Te denne i ma?o inteligentne riposty na sb, pierdolenie od rzeczy i ca?y czas wywy?szanie na ka?dym kroku. Mog? na palcach jednej r?ki wymieni? osoby kt?rych zachowanie jest dobre w stosunku do u?ytkownik?w lecz niekiedy pod 'namow?' innych pro ogar?w strzela jak?? g?upot?. Tak swoj? drog?, mo?e nast?pnym razem w ankiecie (dotycz?cej u?ytkownik?w wy??cznie) nie wypowiadaj? si? ludzie z kadry bo to jest irytuj?ce i nie starajcie si? bronic tym bo nie to ma na celu ankieta.
 

tibialogin

Advanced User
Joined
Jun 24, 2008
Messages
380
Reaction score
22
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Zag?osowa?em na
Kadra wobec u?ytkownik?w zachowuje si? ?le.
.
Kadra uwa?a si? za lepsz? i zachowuje si? jak szlachta kiedy my jeste?my ch?opami. Mam nadziej?, ?e to si? szybko zmieni ;).
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Ja wybra?em:
Kadra traktuje u?ytkownik?w dobrze, lecz s? wyj?tki.
Dobrze nas traktujecie ale czasami niezbyt. Przyk?adu nie podam ale by? raz taki ;D
 

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Nie mam zdania.
Jak to bywa - jest z?y glina i dobry glina. Tak samo jest z nasz? kadr?. S? osoby, kt?re denerwuj? wszystkich dooko?a, nie wywi?zuj? si? z obowi?zk?w i u?ytkownik?w traktuj? jak ?cierwo pomimo, ?e bez nich forum nie mog?oby praktycznie istnie?. Ale s? te? "kadrowicze", kt?rym zale?y na tym, aby by?y dobre relacje mi?dzy kadr? a u?ytkownikiem i naprawd? stara si? o podtrzymywanie dobrych relacji oraz poprawno?? wykonywanych zada?. Jest wiele ro?nych ludzi i ka?dy ma swoje podej?cie. Dlatego nie mam zdania.
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Kadra wobec u?ytkownik?w zachowuje si? ?le.
#up
Tylko, ?e wi?cej jest tych glin co bior? ?ap?wki (czytaj tych gorszych).
Z kadry najbardziej ogarni?tym i wida? do?wiadczonym jest Ivellios i nikt inny, no mo?e kilka 2 osoby ale nie tak.
Oddziel To
Kole? ma zielony kolor i my?li, ?e wszyscy go lubi? i od razu mo?e robi? co zechc?, jakie? riposty na pierwsz? lepsz? napotkan? osob? na VT. i moderator czuje si? wtedy wy?szy, a tak naprawd? upada najni?ej :D I te? takie pierdolenie, ?e moderator to te? cz?owiek i mo?e mie? z?y dzie?, a chuj mnie interesuje z?y dzie? moderatora? Tyle z mojej strony.
 

Mikkolajek

Active User
Joined
Apr 9, 2010
Messages
78
Reaction score
11
Age
28
Odp: Jak wed?ug Ciebie kadra traktuje u?ytkownik?w?

Zbyt ostro traktuj? u?ytkownik?w i staraj? si? na si?? podci?gn?? ka?dy post pod jaki? punkt w regulaminie, ?eby mo?na by?o wlepi? im ostrze?enie. Niepotrzebnie u?ytkownicy s? traktowani tak ostro, bo przez to wielu, cz?sto inteligentnych, ludzi opuszcza forum ju? na starcie.
To jest prawda. Pow?d?
Napisa?em post do tematu, "Za ile by? kupi? Tomurke?"
Wyrazi?em w nim tylko i wy??cznie swoje zdanie oraz wnios?em o zamkni?cie tematu bo robi? si? bez sensowny spam ka?dy pisa? to samo praktycznie.
Dosta?em za to warna, moderator mi napisa? Ma?owarto?ciowy post oraz doda? ?e to on jest od zamykania temat?w. A ja tylko o to poprosi?em...
Pozdrawiam
Mikkolajek


EDIT: Za?amanie kolejny administrator da? mi warna za ma?owarto?ciowy post, to ju? si? robi ?a?osne, nie mo?na powiedzie? swojego zdania bo ma?owarto?ciowe co to ma by? si? pytam. Powoli trac? wiar? w te forum...
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top