What's new

Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Status
Not open for further replies.

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Rozbi? si? samolot z Lechem Kaczy?skim na pok?adzie - wszyscy pasa?erowie zgin?li.
W Smole?sku rozbi? si? samolot prezydenta Lecha Kaczy?skiego Tupolew 154-M. - Przy podchodzeniu do l?dowania samolot najprawdopodobniej zahaczy? o drzewo. Po?ar jest ju? ugaszony - powiedzia? Paszkowski. Gubernator okr?gu smole?skiego poda?, ?e wszyscy pasa?erowi zgin?li

Rzecznik MSZ Piotr Paszkowski powiedzia? w TVN24, ?e na pok?adzie by? prezydent Kaczy?ski z ma??onk?, szef IPN, NBP, wicemarsza?ek sejmu Jerzy Szmajdzi?ski.

Lech Kaczy?ski lecia? na obchody rocznicy zbrodni katy?skiej.

?r?d?o: wp.pl

Co o tym s?dzicie? Troch? lipa. ; / [*]

@Down
Wiem, mo?e ?le to uj??em, ale mia?em to samo na my?li. :(
 

Aro

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
102
Reaction score
7
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

to nie lipa - to katastrofa [*]
 

Invision

New User
Joined
Mar 10, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

A co mamy o tym s?dzi??
Chyba nikt nie napisze "zajebi?cie lechu nie ?yje.." Temat za?o?y?e? dla informacji tak? Chocia? i tak o tym b?d? m?wi? w tv, radiach, internecie i wsz?dzie gdzie si? da.

Dla jednych to du?a strata, dla innych mniejsza, ja jestem w tych drugich bo nie mam zamiaru si? martwi? o kogo? kogo nawet nie zna?em. Fakt by? moim prezydentem, ?a?ob? b?d? obchodzi? jak ka?dy w kraju.
 

kaszub9991

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
184
Reaction score
5
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

No co Ty ?,,,,
Jak dla mnie to fajnie (znaczy nigdy nie chcia?em tego, nie ?yczy?em mu tego), znaczy fajnie, bo nie jest ju? prezydentem,,,
Wystartowa? w wyborach tylko dla kasy.

Mi to nie przeszkadza, mo?e teraz b?dzie jaki? lepszy prezydent...~~
Pozdrawiam.
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

?r?d?o:
Samolot z par? prezydenck? na pok?adzie rozbi? si? niedaleko lotniska wojskowego w Smole?sku. - 87 os?b nie ?yje. Nikt nie prze?y? katastrofy - informuje gubernator okr?gu smole?skiego rosyjskie agencje informacyjne. - Maszyna jest w znacznym stopniu zniszczona. Trwa akcja ratunkowa - to z kolei informacja polskiego MSZ. Telefony wszystkich pasa?er?w samolotu milcz?. Premier leci z Gda?ska do Warszawy.
- Samolot rozbi? si?. Najprawdopodobniej zahaczy? o drzewo. Zapali? a nast?pnie zosta? ugaszony – informuje rzecznik MSZ. W tej chwili ratownicy pr?buj? wej?? do maszyny, kt?ra le?y oko?o 1,5 kilometra od lotniska i wydoby? ofiary. Agencja Reuters poinformowa?a o 87 zabitych. Informacj? t? potwierdzi?y ju? inne ?wiatowe agencje i rosyjskie ministerstwo ds. nadzwyczajnych. Wed?ug rosyjskich informacji "Samolot rozstarzaskany, cz??ci, p?on??y. Totalny chaos"

Samolot kompletnie roztrzaskany. P?on?ce cz??ci maszyny rozrzucone po... czytaj wi?cej »
nie prze?y? nikt. "Samolot rozstarzaskany, cz??ci, p?on??y. Totalny chaos"


Na lotnisku panuje wielki chaos, ca?y czas s?ycha? syreny alarmowe.

?mier? najwa?niejszych

Ostatnie momenty przed wypadkiem wygl?da?y nast?puj?co: maszyna TU-154 pr?bowa?a podej?? do l?dowania w wielkiej mgle. Nie uda?o jej si? usi??? na pasie. Piloci przyspieszyli i chwil? p??niej kontakt z maszyn? si? urwa?. Rozleg? si? ryk silnik?w i wybuch.

Na pok?adzie samolotu byli – opr?cz prezydenta z ma??onk? - mi?dzy innymi szef NBP S?awomir Skrzypek, wicemarsza?ek, szef IPN Janusz Kurtyka, pos?owie, kilku biskup?w. Najwa?niejsze osoby w pa?stwie.

?Os/iga
 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Ogl?da?em na TVN24 w?a?nie jak podawali ten komunikat na chwile mnie zatka?o i my?la?em ?e to ?art. Nigdy za prezydentem nie przepada?em ale teraz zrobi?o mi si? naprawd? go ?al bo to jednak prezydent RP :( ;(

@Down
W?adze przejmie Pan Komorowski- Marsza?ek Sejmu
I wybory maja odby? si? chyba jeszcze przed wakacjami
 
Last edited:

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

demotywatory.pl w czasie 5 minut doszlo 10 stron demotow o Kaczynskim...
eh... niektorzy sie ciesza, ze umarl, ale sie tak zastanowic... umarly najwazniejsze osoby w panstwie, to kto przejmie wladze? kto bedzie dalej rzadzic? zginelo 87 osob ze 130 paru, reszty info nie znam :/ [*]
 
N

Napster

Guest
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

demotywatory.pl w czasie 5 minut doszlo 10 stron demotow o Kaczynskim...
eh... niektorzy sie ciesza, ze umarl, ale sie tak zastanowic... umarly najwazniejsze osoby w panstwie, to kto przejmie wladze? kto bedzie dalej rzadzic? zginelo 87 osob ze 130 paru, reszty info nie znam :/ [*]
Marsza?ek sejmu przejmie w?adz? - pan Komorowski.

S?dz?, ?e po tej katastrofie rz?d polski pomy?li i zmieni te zasrane i stare Tupolewy, kt?re maj? skrzyd?a przechylone w d??.
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

To wielka strata dla naszego narodu i czekaj? nas trudne chwile. Bardzo zmartwi?em si? tym, gdy us?ysza?em o tej katastrofie, tym bardziej, ?e wraz z naszym prezydentem zgin??a polska elita licz?ca kilkadziesi?t os?b.
Na dodatek zgin??a r?wnie? pani Kaczy?ska i m?j s?siad - Leszek Deptu?a (marsza?ek wojew?dztwa).
Troch? to dziwne, kiedy k?aniasz si? s?siadowi, a potem on ginie w katastrofie lotniczej praktycznie w rocznic? obchod?w zbrodni katy?skiej.

B?dziemy mieli podw?jn? ?a?ob? narodow?.

Teraz nale?y si? ba? i my?le? kogo wybior? na prezydenta (na elekcji, bo teraz marsza?ek sejmu b?dzie, ale tylko tymczasowo).
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Wed?ug ostatnich informacji na pok?adzie samolotu podczas nieszcz?snego l?dowania mia?o znajdowa? si? 89 os?b, ale jedna osoba si? nie stawi?a, wi?c prawdopodobnie podczas katastrofy w samolocie znajdowa?o si? 88 os?b. Dodatkowo s? jeszcze niepotwierdzone informacje, ?e 3 osoby s? ci??ko ranne, ale prze?y?y. Czekamy na wi?cej informacji i kondolencje dla bliskich ofiar.

/\
|


M?j post z forum.dlagraczy.pl.

Mam nadziej?, ?e jednak kto? prze?y?.
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Wszyscy Go nie nawidzili, wszyscy, ktorzy niewiedzieli, co On robi? dla Polski.
Nie nawidzili, bo nie wiedzieli, ze tylko On m?g? ocalic Nasz Kraj, ale to zrozumiec moze tylko ten, kto wie, co sie w polityce dzieje, a nie slucha [tak, tak smiejcie sie, ale nigdy nie zrozumiecie]...
Nie piszcie gwiazdki, po co to WAM DA!?
Mu nic, JEMU sie przyda tylko modlitwa.
WAM sie przyda tylko rozumiec sens, sens smierci... Zgin?? za Polske, mimo, ze nie nawidzili Go, to On robil dla Naszego Kraju tyle ile sie da, mimo ze go zniewazali, smiali, On sie nie ugi??.
Chocby spojrzec jakim byl czlowiekiem, chocby spojrzec na to, jak wital kobiety, calowal po rekach, to Polska tradycja, nie tak jak inni, podawac reke... Kobiety sie caluje po rekach, zwlaszcza oficjalnie...
...
Moze to przypadek, moze nie, ale pomyslec jak prokurator, kto mial motyw, komu nie pasowal ?p Lech Kaczynski? Po smierci glowa panstwa jest marszalek z PO, premier PO, wiekszosc sejmu PO, to znaczy ze panstwem ma rzadzic jedna partia? Moze demokracja jest pelna korupcji, ale jak jest mieszanina wielu ludzi o roznych pogladach, wtedy jedni blokuja drugie ustawy, niejest to zle, bo nietylko dobre, ale i zle dla panstwa ustawy, jak rzadzi jedna partia, to moze zniszczyc latwo kraj.
Motyw mialo PO, a Rosja mogla tylko pomoc. Jednak puki co, przyjmuje, ze to przypadek, bo winy nie mozna jeszcze udowodnic.
...
Ja tylko sie modle o Niego, i Mu to pomoze..
Teraz krajowi pomoze Inny 'bohater'.


@xervin [edit]
nie mam na mysli Polakow, rodakow, tylko ludzi ktorzy mieszkaja w Polsce, a to roznica, no i Rosjan
 
Last edited:

FerN

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
597
Reaction score
27
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

W samolocie znajdowa?o si? 130-132 osoby, wszyscy zgin?li. Niestety, jest do dla Polski ogromny cios.
Nie chce mi si? wierzy?, ?e ta katastrofa by?a przypadkowa...

#down
Na pok?adzie by?o 130~~ os?b ;\ I nie tylko sekretarka prezydenta mia?a szcz??cie, by? kto? jeszcze, nie pami?tam kto.
 
Last edited:

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Najwa?niejsze osoby pa?stwa [*] .Ci??ka chwila dla naszego narodu , 1 osoba mia?a szcz??cie , sekretarka prezydenta nie polecia?a i prze?y?a . Prawdziwe szcz??cie .
Up 130 osob ? S?ysza?em , ze na pok?adzie by?o 88.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Moze to przypadek, moze nie, ale pomyslec jak prokurator, kto mial motyw, komu nie pasowal ?p Lech Kaczynski? Po smierci glowa panstwa jest marszalek z PO, premier PO, wiekszosc sejmu PO, to znaczy ze panstwem ma rzadzic jedna partia? Moze demokracja jest pelna korupcji, ale jak jest mieszanina wielu ludzi o roznych pogladach, wtedy jedni blokuja drugie ustawy, niejest to zle, bo nietylko dobre, ale i zle dla panstwa ustawy, jak rzadzi jedna partia, to moze zniszczyc latwo kraj.
Motyw mialo PO, a Rosja mogla tylko pomoc. Jednak puki co, przyjmuje, ze to przypadek, bo winy nie mozna jeszcze udowodnic.

Nie s?dz?, ?eby kto? z Polski by? a? takim ?mieciem, a? takim zerem, ?eby zabi? tylu ludzi! Przecie? to kurwa byli nasi rodacy! Zreszt? co kto m?g? tu zrobi?, skoro samolot rozbi? si? przy czwartym podej?ciu do l?dowania przez g?st? mg??? Znasz kogo?, kto kontroluje pogod?? To zam?w na jutro s?o?ce. Wybacz, ale to, co napisa?e?, to by?a obraza naszych niewinnych rodak?w. Ale je?li rzeczywi?cie kto? samolot celowo uszkodzi?, to nale?y szuka? mechanik?w tej dwudziestoletniej trumny (bo inaczej tego nie mo?na nazwa?). My?l?, ?e to nie jest nieszcz??liwy wypadek, ale nieszcz??liwa tragedia pa?stwowa. Ten pilot te? pope?ni? b??d, bo mia? propozycj? l?dowa? na innym lotnisku, przy wspania?ej pogodzie. Ale niestety, on wola? wyzwanie.

#down
Na pok?adzie by?o 130~~ os?b ;\

Nie, 88. Przeczytaj m?j ostatni post.
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Mi go ?al nie jest, s? dwa pozytywy z tej sytuacji :
- mo?e w ko?cu wymieni? te lataj?ce wraki
- wymieni? rz?d
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Przesta?cie si? k??ci?! By? dylemat czy zgin??y 132 osoby, czy te? 88. Ostatecznie ustalono, ?e zgin??o 88 os?b.

By? to wielki cios, poniewa? zgin?? prezydent Polskiego narodu i jego ?ona, ale chyba zapomnieli?cie o tym, ?e zgin?li tak?e bardzo wa?ni polscy politycy, genera?owie etc. jak np. Zbigniew Wasserman, Szmajdzi?ski.

Wst?pna lista ofiar (tych najwa?niejszych dla Polski) by?a taka:

  • Wicemarsza?ek Senatu Krystyna Bochenek
  • Jerzy Szmajdzi?ski
  • W?adys?aw Stasiak
  • Aleksander Szczyg?o
  • Pawe? Wypych
  • Mariusz Handzlik
  • Andrzej Kremer
  • Szef sztabu generalnego WP gen. Franciszek G?gor
  • Grzegorz Dolniak
  • Przemys?aw Gosiewski
  • Zbigniew Wassermann
  • Janusz Kochanowski
  • Prezes Narodowego Banku Polskiego S?awomir Skrzypek
 

Fajlet

Active User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
76
Reaction score
7
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Nie przej??em si? tym wydarzeniem praktycznie w og?le. Nie wiem, mo?e jestem zimny, pusty i bez serca.
 

Sitsy

Active User
Joined
Jan 10, 2010
Messages
51
Reaction score
1
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Powinni?cie si? ba? bo jak si? Polska dowie ?e to Ruski zrobili to b?dzie wojna(oczywi?cie nie m?wi? ?e Ruski to zrobili).Jaki? Rusek zgin?? r?wnie? w katastrofie no ale podarowa?aby sobie Rosja jednego cz?owieka co innego jakby lecia? prezydent Rosji.Ja si? naprawde tego boj? bo jak to zrobi?a Rosja to nie do?? ?e b?dzie afera to i 3 Wojna ?wiatowa.:Oo_O;(
 

Jogi88

Misiek ; x
Joined
Aug 25, 2008
Messages
1,321
Reaction score
85
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

[*] C?? wi?cej napisa?, by? dobrym cz?owiekiem.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

2Up
Rosja w niczym nie zawini?a . Pilotowi proponowano 2 inne lotniska w Mi?sku i gdzie? jeszcze lecz on odm?wi? i wyl?dowa? tam gdzie wyl?dowa? .
 
Status
Not open for further replies.
Top