What's new

Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

Status
Not open for further replies.

Zexarm

User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
38
Reaction score
1
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

Moim najwy?szym poziomem by? 54 knight, ze skillami 81/78. Magic levela niestety nie pami?tam :(
 

Ullixx

Active User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
61
Reaction score
0
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

67 EK Celesta. 89/77 Sword. Eq mog? si? pochwali?: Full set i 2x softy oraz 3kk. A zdoby?em je, dzi?ki g?upocie pewnej osoby, kt?ra skopiowa?a nie ten nick i wpu?ci?a mnie do domku ;D
 

bubin1

User
Joined
May 14, 2010
Messages
24
Reaction score
1
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

M?j najwi?kszy lvl to 21palladyn ;) oczywi?cie na boci? ;) kupi?em na allegro bp small stones i 1000rs'?w za 7z? (5z? small stony, 2z? rsy) postawi?em bota na swamp trolle w venore ;)
 

Wiater454

User
Joined
Dec 9, 2009
Messages
34
Reaction score
3
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

Ja niestety osi?gn??em tylko 30 lvl sorcerer poniewa? mnie hakn?li :/
 

Mocarz Pall

New User
Joined
May 6, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

M?j najwi?kszy lvl jaki wbi?em to 23 knight na Harmoni chyba niepami?tam dok?adnie lvla
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

moj najwyzszy to 35 palladyn, 68/44, celesta, postac usunieta z powodu dlugiej nieobecnosci w grze, 5 mlvl
 

kolczyk456

New User
Joined
Nov 26, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

moim najwi?kszym osi?gni?ciem jest 80 paladyn skile 89/67 kt?rego posiadam do dzisiaj, jednak?e z powodu braku czasu i cz??ciowo hack?w przesta?em nim grac :)




~~~~HAIL NEBULA~~~~
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

posiadalem 30 druida z 27 mlvl.
Obecnie mam 25 druida z 17 mlvlem.
hmmm... wedlug mnie wbicie lvla zwiazane jest z ogromn? cierpliwo?ci? lub cierpliwo?ci? do skilowania. Czesto tez jest wytrzymac slabe hity rozdzk? albo wbicie skili. Albo postawi? najlepiej bota i mie? spokoj, ew. ban bedzie.
 

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

Aktualnie 248 RP Domek w Yalahar.Mog? si? pochwali? poniewa? osi?gn??em to w do?? kr?tkim czasie (6 lat).Pieni?dzy za du?o wi?c nie powiem ile :p Secik Archer armor demon legs great shield boh HOTA(full).Mog? si? pochwali? ?e zdoby?em Winged Helmet :p Nie pytajcie za jak? sum? bo zosta?em wyogo?ocony do 5 cc :p A dla palla taka sumka to nie za du?o. Teraz tylko czekam a? ze?l? nam hellgoraka i mo?e wypadnie HOTS(golden helmet) :D Og?lnie jestem zadowolony ze swojej postaci ale mia?em si?y s?abo?ci tym nudzacym expem.Do czasu gdy dodali InQ quest :D Aha niekt?rzy mog? by? zdziwieni ale softy sprzeda?em bo moim zdaniem i tak nie s? warte 10 gp ...(a sprzeda?em za 200k).I prosz? nie spamujcie mi pw typu jak zdoby?es ten lvl albo nie wierze ci bo mnie to nie interesuje.Albo wierzycie albo nie.Ja pisz? tutaj co osi?gn??em i osi?gam.Nie napisa?em tego by?cie mi zazdro?cili bo ludzie to jest tylko gra!
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

Moim najwi?kszym osi?gni?ciem jest 190 Royal Palladyn na ?wiecie Premia. Lvl bi?em do?? d?ugo, jednak z pomoc? bota. Wyskillowany posiada? 100 distance fighting, 25 magic level. Posta? zosta?a sprzedana p?? roku temu.

Regards,
Persona Grata.
 

Aranruth

New User
Joined
Nov 30, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

72 kina na tibi 7.6:lol:. To by?y czasy...:p
 

Through

User
Joined
May 20, 2010
Messages
48
Reaction score
3
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

Pami?tam mia?em kiedy? z koleg? 100+ elite knighta skille nie by?y nie wiadomo jakie. Sam za to wbi?em mo?e 40 level nie jestem pewien, cz?sto zmieniam ?wiaty jak i profesje. Ostatnio cz?sto wbija?em 40lvl na pacc i zmienia?em ?wiat z paru przyczyn.
 

Inkognito

User
Joined
May 28, 2010
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

Gram w tibie od ok. 8 lat i najwy?szy lvl jaki mia?em to 55 knight, bo zawsze mnie chakuj? jak mam lepszy sprz?t ;/
 

Omega Man

User
Joined
May 30, 2010
Messages
13
Reaction score
5
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

Mam du?o postaci r??nej klasy i poziomu , najwi?kszy z nich to 81 palek (aktualnie nim nie gram).


Pozdrawiam
 

adalash

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
129
Reaction score
13
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

Posiadam 50 paladyna, skille 77.. na nPvp ale nie gram nim poniewa? nudzi mi si? gra paladynem.
Aktualnie gram 33 magiem 32 magic level tak?e na nPvp.
 

MetiS

User
Joined
May 9, 2009
Messages
40
Reaction score
2
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

Mia?em 70+ palka i sprzeda?em
Druid-24
A Knight 30
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

Ja mia?em du?o postaci w swoim ?yciu.
Min mia?em 119 paladyna 98 distans 74 shielding
8 paladyna 81 distans 61 shielding
89 druida 67 magic lvl
i wiele innych kt?re nie s? warte zapami?tania. I to tyle czym m?g?bym si? pochwali? w tym po?cie.
 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

M?j "rekord" to 60 druid, mam go dalej. Hmm... wczoraj mnie shackowali :D tj. tylko okradli itemy... Zosta?o dsm i 4k, ale b?d? stara? si? jako? gra? dalej, w ko?cu dsm ma swoj? warto?? ;P
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

Moim najwy?szym poziomem na rl tibii by? 72 royal paladin.
Skille bodaj?e 84 mia?am (distanc).

Charem gra?am ponad p?? roku, a z czasem zapomnia?am has?a i account. P??niej nie umia?am odzyska? no i przepad?o. Mimo wszystko bylo fajnie i nie narzekam, to tylko gra (chocia? do rl mam uraz :D).

Pozdrawiam.
 

Punis

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
171
Reaction score
19
Odp: Jaki osi?gneli?cie najwy?szy level?

Mo?e w obecnych czasach nie jest to wysokie osi?gni?cie, ale moim najwi?kszym osi?gni?ciem poziomowym jest 41 knight. Sharuj?c posiada?em 76 palladyna, kt?ry by? bocony i niestety zosta? shackowany.
 
Status
Not open for further replies.
Top