What's new

Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Status
Not open for further replies.

McraeLaskowski

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
71
Reaction score
4
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Moim zdaniem m?g? by? to jaki? zamach gdy? tyle wa?nych Polskich osobisto?ci lecia?o jednym samolotem.

Tylko prosz? pana, samolot lecia? mo?e oko?o kilometr nad ziemi?, pewnie nie wiesz ?e na tej wysoko?ci ci??ko namierzy? nadlatuj?cy samolot aby go zestrzelono.

Je?li chodzi o liczb? os?b to nie wiadomo dok?adnie, z samego rana m?wili 130

Dziewi??dziesi?t sze?? os?b, tyle oficjalnie og?oszono, a cia?o prezydenta ju? znaleziono.

#Temat

Pilot pr?bowa? manewrowa? aby wyl?dowa? na tym lotnisku, politycy tworzyli presje przypominaj?c pilotom ?e nie mog? by? sp??nieni i musz? tu wyl?dowa?, mimo tego ?e lotnisko nie pozwoli?o na l?dowanie to pilot s?ucha? polityk?w. Pogoda by?a na tyle z?a, ?e pilot podchodz?c kt?ry? raz z rz?du do l?dowania przechyli?o go na lewy bok i zahaczy? skrzyd?em o drzewo, dalej wyobra?cie sobie jak to mog?o wygl?da?.

Zapraszam do filmiku..

http://tibia.net.pl/hyde-park/302560-youtube-kanal-lifes-sharing.html
 

Mateht

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
260
Reaction score
35
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Je?li si? potwierdzi, ?e katastrofa by?a spowodowana poprzez b??d pilota to ja wsp??czuje jego rodzinie.

#DaNoNeK
Ty nawet nie za?apa?e? przekazu, kt?ry mo?na by?o wyci?gn?? z tego co napisa?em. Je?li to b??d pilota to przez bardzo d?ugie lata media b?d? o tym gada?y, a te wszystkie 'ciosy' (bo to w ko?cu pilot spowodowa?) b?d? trafia?y do rodziny.
 
Last edited:

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

@up
beda ustalac, co sie stalo
@topic
flaga wisi z czarna przepaska
czy ktos go lubil, czy nie to i tak p. Kaczynski powinien byc darzony szacunkiem, teraz wladze objal Komorowski
 

DaNoNeK

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
79
Reaction score
1
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Je?li si? potwierdzi, ?e katastrofa by?a spowodowana poprzez b??d pilota to ja wsp??czuje jego rodzinie.

Ka?dy pope?nia b??dy, chyba za to go nie wsadz? do wi?zienia, my?l logicznie. My?lisz, ?e jego rodzina nie prze?ywa jego ?mierci? A co to prezydent jest kim? wa?niejszym od niego? Nie, jest te? cz?owiekiem jak ka?dy tylko ma mniejsze prawa. Ciekawe jak ty by? si? zachowa? jakby z Twojej rodziny kto? umar?.
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Wielka strata dla ka?dego z nas. Szkoda tylko, ?e niekt?rzy nie zdaj? sobie z tego sprawy. =/
 

x3lio

Active User
Joined
Mar 24, 2010
Messages
59
Reaction score
14
Age
30
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Wielka mi to strata, mo?e teraz (gdy ju? go nie ma), b?dzie lepiej.
Obieca? nam spok?j, obieca?, ?e Polska b?dzie lepszym krajem - g?wno prawda.
Nie mam ?adnego ?alu do tego, ?e umar?.
Mam nadzieje, ?e teraz b?dzie jeszcze lepiej, ni? by?o.
'x3lio.

'edit
Napisa?em co mia?em napisa?, jak wam si? nie podoba, to nie piszcie g?upich zda?, tylko omi?cie ten post _/
 
Last edited:

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Wielka mi to strata, mo?e teraz (gdy ju? go nie ma), b?dzie lepiej.
Obieca? nam spok?j, obieca?, ?e Polska b?dzie lepszym krajem - g?wno prawda.
Nie mam ?adnego ?alu do tego, ?e umar?.
Mam nadzieje, ?e teraz b?dzie jeszcze lepiej, ni? by?o.
'x3lio.

To, ?e ty nie widzisz rezultat?w (dla ciebie Polska jako lepszy kraj to taki w kt?rym pacc b?dzie darmowy) to nie znaczy, ?e nie zrobi? nic. Nie chce si? dalej k??ci?, ale przeczytaj jeszcze raz swoj? wypowied? i zastan?w si? czy masz racje. Nie chce te? po?miertnie przypisywa? mu zas?ugi kt?rych nie dokona?.

Je?eli zrobi?e? dla Polski wi?cej ni? on, to jestem dumny, ?e mam mo?liwo?? rozmawia? z takimi osobami. Pozdrawiam!
 

Skneruz

Active User
Joined
Mar 10, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Marsza?ek sejmu przejmie w?adz? - pan Komorowski.
S?dz?, ?e po tej katastrofie rz?d polski pomy?li i zmieni te zasrane i stare Tupolewy, kt?re maj? skrzyd?a przechylone w d??.
Te samoloty wci?? s? jednymi z lepszych, jednak pisz? tu o nowszych modelach. Og??em, polska jak zawsze sama sobie winna, dopiero po zajebi?cie du?ej katastrofie zaczn? dzia?a? aby liczba takich nieprzyjemnych wydarze? dla narodu by?o coraz to mniej. B??dem by?o wpuszcza? najwa?niejsze g?owy pa?stwa do jednego samolotu, uwa?am to za najg?upsze co mogli zrobi?. Warto jednak doda?, i? podchodzili oni wielokrotnie do l?dowania, a mianowicie a? czterokrotnie.

?mieszniejsze jest, albowiem akurat kiedy polacy wybrali si? do Rosji sta?o si? co? tak strasznego. Mo?e to wywo?a? to mi?dzynarodow? k??tnie, jednak je?li ktokolwiek z rosjan za tym stoi z pewno?ci? ca?a unia europejska by si? od nich odsun??a.
Pilot pr?bowa? manewrowa? aby wyl?dowa? na tym lotnisku, politycy tworzyli presje przypominaj?c pilotom ?e nie mog? by? sp??nieni i musz? tu wyl?dowa?, mimo tego ?e lotnisko nie pozwoli?o na l?dowanie to pilot s?ucha? polityk?w. Pogoda by?a na tyle z?a, ?e pilot podchodz?c kt?ry? raz z rz?du do l?dowania przechyli?o go na lewy bok i zahaczy? skrzyd?em o drzewo, dalej wyobra?cie sobie jak to mog?o wygl?da?.
Moim zdaniem presje mogli to oni mie? w gaciach ni?eli tworzy? j?, po?pieszaj?c pilota o l?dowanie, aczkolwiek nie zamierzam rozpoczyna? k??tni nie maj?c stuprocentowej pewno?ci.
 
Last edited:

McraeLaskowski

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
71
Reaction score
4
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Wielka mi to strata, mo?e teraz (gdy ju? go nie ma), b?dzie lepiej.
Obieca? nam spok?j, obieca?, ?e Polska b?dzie lepszym krajem - g?wno prawda.
Nie mam ?adnego ?alu do tego, ?e umar?.
Mam nadzieje, ?e teraz b?dzie jeszcze lepiej, ni? by?o.

Siedzisz w ciep?ym domu, masz internet i komputer, matka pakuje Ci w dup? ?arcie, a Ty jeszcze narzekasz! Jeste? m?ody i nie zauwa?asz co si? zmieni?o, bo na razie zauwa?asz swoje zachcianki i to co dla Ciebie dobre, a nie wszystkich. Pomy?l o czym piszesz, kto? straci? syna, c?rk?, brata, siostr?, matk? lub ojca po to aby tobie ?y?o si? lepiej?

Szkoda tylko, ?e niekt?rzy nie zdaj? sobie z tego sprawy. =/

Tak w?a?nie, tylko ?e takich niezdaj?cych sobie z tego sprawy ludzi jest masa i na dodatek pr?buj? na tym wyrobi? sobie pozytywny szacunek, udaj?c tego z?ego i mocnego b?d?c dobrym i s?abym.

?mieszniejsze jest, albowiem akurat kiedy polacy wybrali si? do Rosji sta?o si? co? tak strasznego. Mo?e to wywo?a? to mi?dzynarodow? k??tnie, jednak je?li ktokolwiek z rosjan za tym stoi z pewno?ci? ca?a unia europejska by si? od nich odsun??a.

?mieszne jest to, ?e nikt z europy nie odstawi? by si? od ruskich, dlatego ?e stamt?d dostarczana jest gaz, ropa i inne surowce kt?re Europa samemu nie mo?e sobie za?atwi?. Gdyby jednak poprzez sp?r dosz?o by do wojny, prawdopodobnie tylko USA by nam pomog?o.
 
Last edited:

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

To by?a raczej wina pilota, a nie jak niekt?rzy m?wi? zamach wy jeste?cie nie normalni.
Bo pilotowi m?wiono aby zmieni? lotnisko i wyl?dowa? w Moskwie albo na innym lotnisku ale on nie chcia? tym bardziej ze kilkana?cie minut wcze?niej lecia? ogromny ruski samolot transportowy, kt?ry tez mia? l?dowa? na lotnisku w Smole?cu ale zmieni? lotnisko ze wzgl?d?w na fatalne warunki.
 

Niunio

Advanced User
Joined
Feb 15, 2010
Messages
154
Reaction score
12
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Wielkie kondolencje dla ca?ej rodziny Kaczy?skiego.
M?wiono o nim tyle jaki jest z?y i nie umie rz?dzi? polsk?...
Teraz b?dzie Wam lepiej...



[*]
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Jak mo?na wszystkich wsadzi? w jeden samolot? Normalnie. Tak robi? linie lotnicze od ponad 30. lat.
//Napster

Tu je?li mog? si? wci??. Jemu pewnie chodzi?o o to ?e w du?ych firmach kt?re sobie mog? pozwoli? na prywatne samoloty ca?y zarz?d (je?li leci ca?y) prawie nigdy nie leci w jednym samolocie.


Tylko prosz? pana, samolot lecia? mo?e oko?o kilometr nad ziemi?, pewnie nie wiesz ?e na tej wysoko?ci ci??ko namierzy? nadlatuj?cy samolot aby go zestrzelono.

A g?wno prawda bo gdyby chciano do niego strzela? to by go dorwano. Czym ? Chocia?by popularnym dla was z gier a szczeg?lnie z serii CoD "stingerem". C?? to jest? Przeno?ny pocisk typu ziemia - powietrze na podczerwie?, osoba strzelaj?ca z takiej zabawki mog?a nawet strzela? gdyby samolot by? nad ni?. Poza tym czy zamach musi znaczy? zestrzelenie ? NIE.

#Temat
Pilot pr?bowa? manewrowa? aby wyl?dowa? na tym lotnisku, politycy tworzyli presje przypominaj?c pilotom ?e nie mog? by? sp??nieni i musz? tu wyl?dowa?.

A sk?d si? dowiedzia?e? co chcieli politycy? Z czarnej skrzynki wiadomo tyle ?e kapitan odm?wi? polecenia l?dowania na lotnisku zapasowym lub w Mi?sku.

, mimo tego ?e lotnisko nie pozwoli?o na l?dowanie to pilot s?ucha? polityk?w. Pogoda by?a na tyle z?a, ?e pilot podchodz?c kt?ry? raz z rz?du do l?dowania przechyli?o go na lewy bok i zahaczy? skrzyd?em o drzewo, dalej wyobra?cie sobie jak to mog?o wygl?da?.

Tobie m?zg na lewy bok przechyli?o (przepraszam ale mam ju? do??) pilot prawdopodobnie nie zauwa?y? ?e by? tak nisko, nie patrzy? na wysoko?ciomierz i kiedy zauwa?y? to ju? kosi? drzewa. Tam nie by?o wiatru tym bardziej bocznego (mam na my?li taki kt?ry by m?g? go przechyli?), wi?c jak go przechyli?o?
 

McraeLaskowski

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
71
Reaction score
4
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

C?? to jest? Przeno?ny pocisk typu ziemia - powietrze na podczerwie?, osoba strzelaj?ca z takiej zabawki mog?a nawet strzela? gdyby samolot by? nad ni?.

Nie musisz mi t?umaczy?, nie mam IQ twoich przodk?w.

Tobie m?zg na lewy bok przechyli?o (przepraszam ale mam ju? do??) pilot prawdopodobnie nie zauwa?y? ?e by? tak nisko, nie patrzy? na wysoko?ciomierz i kiedy zauwa?y? to ju? kosi? drzewa. Tam nie by?o wiatru tym bardziej bocznego (mam na my?li taki kt?ry by m?g? go przechyli?), wi?c jak go przechyli?o?

Sk?d wiesz ?e prawdopodobnie nie zauwa?y? ?e by? tak nisko, i sk?d wiesz na co patrzy?? R?wnie?, sk?d mo?esz wiedzie? ?e nie by?o wiatru? Skoro by?a mg?a, m?g? by? te? wiatr.

Moim zdaniem presje mogli to oni mie? w gaciach ni?eli tworzy? j?, po?pieszaj?c pilota o l?dowanie, aczkolwiek nie zamierzam rozpoczyna? k??tni nie maj?c stuprocentowej pewno?ci.

W?a?nie, dlatego ?e Ty zbierasz informacje od wymy?laj?cych w?asne teorie ludzi z tego forum, a Ja ogl?da?em wiadomo?ci kt?re lec? na ?ywo i to co tam widz?, tak te? stwierdzam.

Powali?o co poniekt?rych z was?? fajnie ?e nie jest prezydentem pozytywy kurna ludzie zmar?a nasza w?adza: prezydent, Genera?owie wojska, Prezes banku a wy pierniczycie ?e fajnie?? mo?ecie da? mi warna za przekle?stwa itp ale tibia to nie wszystko pomy?lcie troch?

Nikt nawet o Tibii nie wspomina?, wi?c we? si? cz?owieku ogarnij bo przeczyta?e? jednego posta i oceni?e? wszystkie na takie same. Tak, stracili?my za du?o, ale niestety nie cofniesz czasu i musimy z tym ?y?.

Poogl?daj BBC lub Al Jazeera English, dostaniesz reporta?e w kt?rych wypowiadaj? si? sami Rosjanie, rano te? by? z kontrolerem lot?w kt?ry moje info potwierdzi? a to ?e by? za nisko by?o wida? na radarze + z relacji ?wiadk?w nag?y ryk silnik?w czyli pr?ba ratowania si?.

W?a?nie, a drzewo skosi? jedno i wystarczaj?ce. Wracaj?c do tego wy?ej o przechyleniu, m?g? te? skr?ci? w lewo aby ustawi? si? do l?dowania i zahaczy?, Ja us?ysza?em ?e go przechyli?o.
 
Last edited:

Kamaro

User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
14
Reaction score
1
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Powali?o co poniekt?rych z was?? fajnie ?e nie jest prezydentem pozytywy kurna ludzie zmar?a nasza w?adza: prezydent, Genera?owie wojska, Prezes banku a wy pierniczycie ?e fajnie?? mo?ecie da? mi warna za przekle?stwa itp ale tibia to nie wszystko pomy?lcie troch?

(*) niech spoczywa w pokoju
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Nie musisz mi t?umaczy?, nie mam IQ twoich przodk?w.
Oj, oj kto? tu myli iloraz inteligencji z wiedz? w?a?ciw??

Sk?d wiesz ?e prawdopodobnie nie zauwa?y? ?e by? tak nisko, i sk?d wiesz na co patrzy?? R?wnie?, sk?d mo?esz wiedzie? ?e nie by?o wiatru? Skoro by?a mg?a, m?g? by? te? wiatr.
Poogl?daj BBC lub Al Jazeera English, dostaniesz reporta?e w kt?rych wypowiadaj? si? sami Rosjanie, rano te? by? z kontrolerem lot?w kt?ry moje info potwierdzi? a to ?e by? za nisko by?o wida? na radarze + z relacji ?wiadk?w nag?y ryk silnik?w czyli pr?ba ratowania si?. Sk?d wiem na co patrzy? ? Z raportu z nagra? z czarnych skrzynek.
 

Nakus xD

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
111
Reaction score
11
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

To jest tylko wina pilota, m?g? post?powa? zgodnie z warunkami z wierzy, lecz on postanowi? dzia?a? na w?asn? r?k?.
 

macieq233

Active User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Odp: Lech Kaczy?ski nie ?yje!

No co Ty ?,,,,
Jak dla mnie to fajnie (znaczy nigdy nie chcia?em tego, nie ?yczy?em mu tego), znaczy fajnie, bo nie jest ju? prezydentem,,,
Wystartowa? w wyborach tylko dla kasy.
Mi to nie przeszkadza, mo?e teraz b?dzie jaki? lepszy prezydent...~~
Pozdrawiam.

Kole?... Mi si? wydaje ?e on najmniej by? na kase nastawiony. Gorzej by bby?o gdyby teraz Tusk by? prezydentem ... Oby Nie!
 

krysteek

Advanced User
Joined
Sep 6, 2008
Messages
273
Reaction score
15
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Szkoda.. uwa?a?em go za dobrego cz?owieka, lecz c?? taki los. Ale ?le mi tutaj pachnie. . . . Czy?by rosjanie maczali w tym palce?
Argument 1
Po chwili rozbicia si? samolotu zaraz by?o pe?no teo wszystkiego.
Argument 2
Czemu ten "ca?y genera? "od badania skrzynek nie dopu??i? polskich ludzi do pomocy?
Argument 3
Polski samolot podchodzi? do l?dowania 1,5km przed pasem?
Argument 4
Samolot by? reperowany w Rosji.
Argument 5
Rosjanie mogli to zrobi? aby os?abi? pa?stwo Polskie.

Niewiem nie oskar?am ich tylko to jest tak jakbym my?la? logicznie... lecz nie wykluczam te? przypadkowej pomy?ki lub jakiego? innego b??du za?ogi.
 

Unnamed

Advanced User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
267
Reaction score
32
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Szkoda tej katastrofy ale miejmy nadzieje,?e w Polsce b?dzie jeszcze lepiej.
W meczu Real Madryt-Barcelona uczcili pami?? ?mierci Polak?w jedn? minut? ciszy.


 

Kamaro

User
Joined
Apr 17, 2008
Messages
14
Reaction score
1
Odp: Katastrofa samolotu - Lech Kaczy?ski nie ?yje!

Szkoda.. uwa?a?em go za dobrego cz?owieka, lecz c?? taki los. Ale ?le mi tutaj pachnie. . . . Czy?by rosjanie maczali w tym palce?
Argument 1
Po chwili rozbicia si? samolotu zaraz by?o pe?no teo wszystkiego.
Argument 2
Czemu ten "ca?y genera? "od badania skrzynek nie dopu??i? polskich ludzi do pomocy?
Argument 3
Polski samolot podchodzi? do l?dowania 1,5km przed pasem?
Argument 4
Samolot by? reperowany w Rosji.
Argument 5
Rosjanie mogli to zrobi? aby os?abi? pa?stwo Polskie.
Niewiem nie oskar?am ich tylko to jest tak jakbym my?la? logicznie... lecz nie wykluczam te? przypadkowej pomy?ki lub jakiego? innego b??du za?ogi.


No w?a?nie tu si? z tob? w pe?ni zgadzam pono? powiedzieli ?e wszyscy nie ?yj? i nawet karetek nie ma co wzywa? a z tego co wiem 3 osoby prze?y?y i by?y takie osoby ?e by?o mo?na uratowa?

A co do pilota to podobno awaria by?a samolot si? przechyli? i zahaczy? o drzewo po czym wybuch ale jak l?dowa? to nie by? wysoko to sk?d te wybuchy i p?omienie tu naprawd? jest co? nie tak

Po za tym od kiedy 1 samolotem leci tyle wa?nych dla polski ludzi???
 
Status
Not open for further replies.
Top