What's new

-Tibia 8.55 NewLine OTS

Status
Not open for further replies.

Agraeln

New User
Joined
Oct 4, 2009
Messages
4
Reaction score
1
Witamy serdecznie!
Chcieli?my oficjalnie zapowiedzie? reaktywacj? NewLine OTS. Kilka informacji dla przypomnienia. Od pocz?tku zak?adali?my, ?e ma to by? co? oryginalnego, w zwi?zku z tym nasz ots bazuje na mapie robionej w?asnor?cznie. Jest to mapa RPG, bowiem taki tryb rozgrywki jest du?o ciekawszy. Znajdziemy na niej wiele quest?w, zar?wno te z RL Tibii jak i kilka w?asnego pomys?u.
Kilka informacji ze strony technicznej.
Od ostatniego czasu zmieni?o si? par? rzeczy, poprawili?my par? drobnych niedopatrze? i przepisali?my pliki pod najnowszego klienta.
Statystyki serwera NewLine Ots:
- Do?wiadczenie:
1 - 25 exp 50x
26 - 45 exp 35x
46 - 80 exp 25x
81 - 100 exp 15x
101 - 150 exp 10x
151 - 200 exp 8x
201 - 300 exp7x
301+ exp5x
Poziom magiczny zdobywany jest 10 ro?nie razy szybciej.
W skillach awansujemy 25x szybciej.
Dodatkowo wzmocnione czary, oko?o 25%.
--------------------------------------------------------
Statystyki mapy:
16 miast
ponad 65MB!
ponad 16 tysi?cy potwor?w
ponad 650 domk?w
Poni?ej przedstawiamy pare screen?w:
Mountain City Depot:
mountainDP.png

Rook:
rookgard.png

kilka dowolnych ss?w:
1.png

2.png

3.png

Fabryka:
Fabryka.png

Yala quest:
Yalaharianquest.png

Demon Oak quest:
DOQ.png

Vocation quest
(D?ugi, trudny i skomplikowany quest - ss z pocz?tku questu)
Vocquests.png

Annhi:
annhiquest.png

Quest Siedmiu Vulkan?w (2 ssy z questy):
volkanoq.png

Volkanoq2.png

Zdj?cia naszej stronki:
G??wna strona:
glownastrona.png

Statystyki postaci (2ssy):
statyskipostaci1.png

statyskipostaci-1.png

Minimapa:
1zxwt2h.png

Jest to zaledwie kilka zdj?? jednak mam nadziej?, ?e przybli?y to wasze
wyobra?enie o naszym otsie Do zobaczenia ju? wkr?tce!
16 kwietnia, start o godzinie 18:00
Stronka: newlineots.com​

Notka moderatorska:
Serwer online. Zamykam.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: NewLine OTS

Bardzo dobry pomys?. Newline to by? ?wietny server i bardzo si? ciesz? ,?e go reaktywujecie. B?d? gra? na nim na 100%. Dodatkowo dostajesz reputa za ch?ci i podj?cie si? tego.

Kamcio'knight :)
 

Exes

Active User
Joined
Nov 17, 2008
Messages
68
Reaction score
0
Odp: NewLine OTS

O kurde !! Na to czeka?em ten ots jest zajebisty !! Tylko zbalansujcie troche profesje . Napewno zagram na 100% !! Tylko mam nadzieje ,?e ju? nie b?dzie res?w .
 
Last edited:

asol10

Advanced User
Joined
Jul 19, 2008
Messages
322
Reaction score
13
Odp: NewLine OTS

?wietny serwer!! Godny uwagi. Patrz?c na zdj?cia z mapy jestem pod wra?eniem. Zagram na 100% My?l? ?e b?dzie warto zagra?:)
Pozdrawiam
Musz? edytowa? post, poniewa? musz? stwierdzi? i? ten temat jest w z?ym dziale. Dzia? serwery jest po to aby prezentowa? serwery, kt?re ju? wystartowa?y. Ten temat powinien znale?? si? w dziale ,,Zapowiedzi"
 
Last edited:

MyszonUTD

Advanced User
Joined
Apr 30, 2009
Messages
183
Reaction score
5
Odp: NewLine OTS

Pff na newline gra?em od pocz?tku do ko?ca i co teraz te? gmowie b?d? mieli wyjebane na otsa i b?dzie zero updat?w tak jak kiedy?..god b?dzie olewa? bot?w i b?dzie online raz w tygodniu. Po ssach wida? ?e nic nowego nie dodali?cie ta sama mapa,questy,strona. Mo?e wbije na otsa bo by? fajny na pocz?tku :>
Vocation quest - Poprawili?cie go chocia? bo na ostatnim newline nie da?o si? tego questu zrobi?.

Moje ss'y ze starego newline.
v3m1j8.jpg

15k2dd.jpg

195qj4.jpg

2uh2s2a.jpg
 
Last edited:

Agraeln

New User
Joined
Oct 4, 2009
Messages
4
Reaction score
1
Odp: NewLine OTS

Zmieni?a si? administracja wi?c nikt na nikogo nie b?dzie mia? wyjebane. Co do spraw technicznych Vocation quest zosta? naprawiony, jednak ze strony techniczniej pozminenia?o si? sporo rzeczy, i wszystkie ewentualne b??dy b?d? naprawione w 3-4h po starcie. Nowe rzeczy, nied?ugo pojawi si? house bid system (licytacja trwa 2 dni). Tak?e mapa zostanie lekko przerobiona, nie b?dzie du?ej ilo?ci nowych rzeczy, ale na pewno zmieni si? wygl?d niekt?rych miast :)
 

bartolomeo0

New User
Joined
Jan 26, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: NewLine OTS

A wr?c? jeszcze do quest?w Zosta? naprawiony quest 7 wulkan?w czy jakos tak bo zebrac np 1500 chicken geather i green dragon leather to mala przesada...
I zeby nie skonczy?o sie jak ostatnio ze na poczatku wszystko ladnie pieknie a pozniej kazdy przestawal grac przez boterow ktorzy stawiali na cavach...
Z checia zagram lecz musicie go poprawic i dbac o niego jesli chcecie miec duzo ludzi...
Pozdrawiam
 

bronusdolar

Active User
Joined
Aug 1, 2009
Messages
76
Reaction score
0
Age
33
Odp: NewLine OTS

:O:O:O:O:O
NEWLINE WRACA!!!
Podjara?em si? na maxa, oczywi?cie informuj? wszystkich tych do kt?rych mam kontakt z poprzedniej edycji i na pewno wbijemy. Serwer ma po prostu wy?mienit? map?- jedn? z moich ulubionych, na pewno nigdzie indziej jej nie spotkacie;).
Pozdrowienia dla Gitexa, Masterpalasa, Myszona, Teikraba (wybacz ?e zapomnia?em) oraz Bombla z poprzedniej edycji.
Do administracji otsa: postarajcie si? zrobi? jak najlepsz? reklam?, po to by jak najwi?cej os?b gra?o!:hah:

tutaj jaki? screen z poprzedniej edycji.. jedyny kt?ry mi pozosta?:
piratel.jpg



Newline OTS Map po prostu mia?d?y te wszystkie Rl Mapy, Karmia mapy, Evo mapy, i wszystkie inne mapy... To jest co? na co czeka? ka?dy fan prawdziwego RPG - tyle ode mnie.
 
Last edited:

bartolomeo0

New User
Joined
Jan 26, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: NewLine OTS

Shady a omnie to sie zapomnia?o:D
Teikrab here znowu robimy ta sama ekipe;p
 

Riikos

Active User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
69
Reaction score
2
Odp: NewLine OTS

TAK JEST !!! To jest to ! stary newline wkoncu jakis pozadny ots a nie rl mapki- zygac sie chce !!! na poprzedniej edycji gralo ponad 200 osob i gralo sie extra !!!! tylko prosze nie dodawajcie do sms shopa softow, addon dolli etc ! to ma byc rpg !!! wbijac wszyscy na newlina!!!!lol
 

Exes

Active User
Joined
Nov 17, 2008
Messages
68
Reaction score
0
Odp: NewLine OTS

W?a?nie mo?e by? sms shop taki jak kieyd? tylko bez soft?w . Nie dodawa? jakich? fun items !!
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: NewLine OTS

Hahaah Newline wraca xD Zawali?cie :]
Najlepszy ots na jakim gra?em :]
Atmosfera/questy itp s? tam wyczesane ;]
Mam tak? pro?b? do Gm'?w. Zr?bcie jakie? nowe expowiska [ NIE Z DL"AMI ] bo na starej edycji wkurza?o mnie to, ?e exp polega? na wybijaniu Dl'i - tylko na nich si? expi?o :p
Mam jeszcze nadziej?, ?e nie b?dzie tak jak by?o na poprzedniej edycji ots'a -> na pocz?tku Gm postawi? serwer a potem nie by?o ?adnych aktualizacji ;/

Ps. Hasek Here :]
 
Last edited:

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: NewLine OTS

Je?eli to ten Newline o kt?rym my?l?, to mog? w stu procentach poleci? ten serwer. Bardzo dobra mapa, przede wszystkim rozbudowana.

Nie gra?em na mainie, gdy? przesiadywa?em na wyspie nowych, ale wiem, ?e stara edycja by?a tworzona przez kompetentne osoby.

Polecam ten serwer!
 

bronusdolar

Active User
Joined
Aug 1, 2009
Messages
76
Reaction score
0
Age
33
Odp: NewLine OTS

Tak, tak to ca?kowicie epicki serwer... pi?tku nie mog? si? doczeka?;)
Co do administracji serwera- mam nadziej? i? posiadacie zgran? ekip? kt?ra nie oleje serwera tak jak poprzednia, wierz? w was:hah::hah:
 

Caayan

Advanced User
Joined
May 26, 2009
Messages
207
Reaction score
7
Odp: NewLine OTS

Noo widze ?e to ju? 2 seria OTS GOD zarobi? i znowu chce zarobi? zarobi znowu i bedzie kolejny res, tak?e nie ma sensu tu gra? ;/
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: NewLine OTS

Noo widze ?e to ju? 2 seria OTS GOD zarobi? i znowu chce zarobi? zarobi znowu i bedzie kolejny res, tak?e nie ma sensu tu gra? ;/


Ty chyba jeste? ?mieszny... Wida?, ?e nie gra?e? na tym ots'ie wi?c si? nie wypowiadaj. Ots sta? nawet gdy gra?o ju? na nim po 2 osoby... Potem jeszcze d?ugi czas by? w??czony. Dopiero po d?ugim czasie gdy na serwerze nie grali ju? gracze Gm stwierdzi?, ?e to nie ma sensu i wy??czy? Ots. Na tym ots'ie nigdy nie widzia?em, ?adnego crasha. Pami?tam jak na stronie pisa?a liczba godzin online jakiej nie widzia?em, na ?adnym innym serwerze tibi. Ten ots wspominam najlepiej - pozna?em tam wielu ciekawych ludzi - tu liczy?a si? atmosfera... Teraz mi wystarczy, ?e gm od siebie dorzuci wi?cej zainteresowania i od czasu do czasu jaki? update. Reszta mo?e by? po staremu
 

bronusdolar

Active User
Joined
Aug 1, 2009
Messages
76
Reaction score
0
Age
33
Odp: NewLine OTS

I jeszcze ma?a propozycja- w??czcie acc makera, by ludzie mogli ju? chary zak?ada? a t? graficzk? z odliczniem umie?ccie gdzies w acc makerze;d
 

MyszonUTD

Advanced User
Joined
Apr 30, 2009
Messages
183
Reaction score
5
Odp: NewLine OTS

W sumie to mo?ecie zmieni? nazw? tematu albo co? bo ma?o os?b interesuj? si? serverem a jest naprawd? dobry (?eby na start nie by?o 30 os?b online)

Mo?e jaka? nazwa:
Tibia 8.55 NewLine OTS <W?asna Mapka> <RPG> <Ogar Serv> lollol
Nie wiem ^^
 

Masterpalas

New User
Joined
Sep 20, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: NewLine OTS

Masakra :) Pozdrowienia dla ca?ej ekipy z poprzedniej edycji
Ciekawe czy du?o ludzi bd gra?.
 
Status
Not open for further replies.
Top