What's new

Najlepsi z najlepszych - druga edycja

B

Budzik

Guest
My?l?, ?e wiecie na czym to polega, ale jak by nie to wszystko jest opisane w tym temacie: http://tibia.net.pl/zdjecia/370216-najlepsi-z-najlepszych-reaktywacja.html
Prezentacje mo?na jeszcze ogl?da? i ocenia?, znajduje si? ona w tym temacie: http://tibia.net.pl/zdjecia/380861-najlepsi-z-najlepszych-prezentacja.html


Dosy? du?? frekwencj? popisali si? u?ytkownicy, dlatego te? postanowi?em zrobi? kolejn? edycj?. Zasady s? takie same jak w poprzedniej serii, czyli:
1. Screeny wysy?acie tutaj: tutaj, czyli pw do mnie. Prosi?bym r?wnie? o zatytu?owanie prywatnej wiadomo?ci: "Najlepsi z najlepszych - screeny".
2. Wysy?ajcie screeny tylko z awansami spe?niaj?cymi warunki, kt?re s? zamieszczone ni?ej.
3. Screeny maj? obejmowa? wszystkie potrzebne informacje, czyli informacj?, kt?ry posiadacie mlvl, skile w momencie zrobienia screena, tzn musi zawiera? pe?ne okno tibii. Prosz? nic nie przycina?, ja zajm? si? tym sam.
4. Screeny, na kt?rych wida? dzia?alno?? bota, b?d? eliminowane.
5. Nie wolno zamazywa? nick?w i screen musi by? zrobiony w chwili wbicia zdobycia awansu, czyli musi zawiera? napis "You advenced...".
6. Zdj?cia maj? by? z Real Tibii, a nie OTS.
Zmieni?y si? natomiast wymagania:
Minimalny poziom do?wiadczenia(wszystkie profesje): 45lvl
Rookgaard: 25lvl
Minimalny poziom magiczny:
-Knight: 5mlvl
-Palladyn: 15mlvl
-Sorcerer/Druid: 45mlvl
Skile:
Knight: Club/Sword/Axe:70, Shield:70
Paladyn: Dystans:75, shield:60
Inne:
Fist(wszystkie profesje): 65
Fishing(wszystkie profesje): 60
Troch? podwy?szy?em wymagania, ale dalej nie s? one zbyt wymagaj?ce. Mam nadziej?, ?e frekwencja nie spadnie. Oczywi?cie je?eli frekwencja b?dzie bardzo du?a, to te z gorszymi osi?gni?ciami zostan? wyeliminowane.

Za ka?de spe?niaj?ce warunki zdj?cie, ka?dy otrzyma 17pkt reputacji.

W razie jaki? pyta?, temat pozostawiam otwarty.

Pozdrawiam i ?ycz? powodzenia w grze.

P.S Fotki sk?adamy do 10 sierpnia.
 

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Najlepsi z najlepszych - druga edycja

Nie chc? si? wtr?ca? do regulaminu ale wydaj? mi si? ?e zdj?cia powinny by? z ko?c?wk? .jpeg gdy? ?adniej wychodz?.Og?lnie ciesz? si? ?e powstaj? takie konkursy tylko szkoda ?e za pkt reputacji.
Pozdrawiam i ?ycz? wszystkim powodzenia.
 

ToNieSimi

User
Joined
Jun 16, 2010
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Najlepsi z najlepszych - druga edycja

Nie chc? si? wtr?ca? do regulaminu ale wydaj? mi si? ?e zdj?cia powinny by? z ko?c?wk? .jpeg gdy? ?adniej wychodz?.Og?lnie ciesz? si? ?e powstaj? takie konkursy tylko szkoda ?e za pkt reputacji.
Pozdrawiam i ?ycz? wszystkim powodzenia.
.jpeg jest znany z utraty jako?ci, lepszym rozwi?zaniem s? zdj?cia w formacie .png
 
B

Budzik

Guest
Odp: Najlepsi z najlepszych - druga edycja

Nie czepiajmy si? szczeg???w. W tym wypadku, to nie robi wi?kszej r??nicy.
 

Waycher

Advanced User
Joined
Nov 15, 2008
Messages
276
Reaction score
27
Odp: Najlepsi z najlepszych - druga edycja

Ja mo?e mam jedn? sugesti?, dodaj termin, do kt?rego nale?y wysy?a? screeny, wtedy b?dziesz wiedzia? na czym stoisz, po jego up?ywie.
 
B

Budzik

Guest
Odp: Najlepsi z najlepszych - druga edycja

Oo... wiedzia?em, ?e o czym? zapomnia?em. Dzi?ki za przypomnienie. Termin do 10 sierpnia, chod? mo?e ulec zmianie.
 
B

Budzik

Guest
Odp: Najlepsi z najlepszych - druga edycja

Przed?u?am termin o 5 dni. Zatem zdj?cia pojawi? si? 15 sierpnia.
 

Astroo

Banned
Joined
May 3, 2010
Messages
166
Reaction score
24
Odp: Najlepsi z najlepszych - druga edycja

I kiedy ta prezentacja?:p
Nie mog? si? doczeka?..
 
B

Budzik

Guest
Odp: Najlepsi z najlepszych - druga edycja

Koniec wysy?ania zdj??. Prezentacja si? pojawi dzisiaj, albo jutro.
 
Top