What's new

[Erazm] Mam talent :)?

Status
Not open for further replies.

Erazm

User
Joined
Mar 19, 2010
Messages
35
Reaction score
2
Witajcie!
Od d?u?szego czasu ju? mappuj?, wi?c postanowi?em za?o?y? w?asn? galeri?.
B?d? tutaj dodawa? coraz to nowsze moje prace.
Oto Kilka z nich!
...Dop?yn?li?my na wysp? Misteria...
84958779424803465324.png

...Postanowi?em, ?e przejd? jeszcze kawa?ek...
Co mnie spotka?o?

96985181401990657515.png

...Dziwny budynek?...
83733708984593928569.png
Ju? wkr?tce wi?cej....
Pozdrawiam,
Erazm.
 

Melkorn

Active User
Joined
Dec 15, 2008
Messages
100
Reaction score
7
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

?le to nie wygl?da, nawet ca?kiem przyzwoicie :)
Mam tylko takie pytanie co do statku czy tylko ja mam takie wra?enie czy tak jest ?e praw? burt?( czy co to jest co si? z dziobem ??czy) ma d?u?sz? od lewej ?xd
Dodaj troch? wi?cej prac ?eby by?o co ocenia? ;) bo narazie to takie kawalindki pokaza?e?, ?e prawie nie ma co ocenia? :D
Ale powodzenia w mapowaniu, wida?, ?e potrafisz ?adnie co? zrobi?
@EDIT
A no masz talent ch?opie 3x za <joke;D>

@Edit2
W?a?nie zauwa?y?em, ?e tw?j statek p?ywa po piasku ! Te? taki chce :)
 
Last edited:

Erazm

User
Joined
Mar 19, 2010
Messages
35
Reaction score
2
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

~~Rezerwacja Postu Na odpowiedzi~~!

@Melkorn

Dzi?kuj? za opini?, to ?e na statku niby co? jest d?u?sz? to sprawia tylko takie wra?enie :)


Pozdrawiam,
Erazm
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Dzi?kuj? za opini?, to ?e na statku niby co? jest d?u?sz? to sprawia tylko takie wra?enie
Nie prawda.

Prace nawet ?adne, w ok?? siebie starasz si? detalowac, lecz w oddali wydaje mi si?, ?e nie jest zbyt szczeg??owo, jest wr?cz pusto.
Nie podobaj? mi si? bordery wodne, s? jako? kwadratowo rozstawiane, wygl?da mi to na autoborder.

Mam ma?e strze?enia - na pierwszej pracy kwiatek ro?nie na kamieniu i mapa wisi w powietrzu.

Og?lnie nie jest ?le.
 

Agenak

New User
Joined
Jun 7, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Og?lnie prace ?adne masz talent ^^
Tylko na tej polance mog?o by by? wi?cej detali
np. Jakie? kamyki itd.
 

Grey Fox

Active User
Joined
May 31, 2010
Messages
127
Reaction score
2
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Prace ogulnie dobrze zrobione tylko troche ma?o zdj?? da?e? i nie ma co ocenia?. :confused:
Na polanie brakuje szczegu??w: trawy kamieni itd.
Musisz si? podszkoli? w robieniu natury. Po?wicz troch? tworzenie natury, i dodaj troche nowych prac .
Powodzenia w mapingu. ;)
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Kurwi*a mnie ?apie, napad sraczki i ADHD, gdy widze kretyna, kt?ry pyta czy ma talent, to tak jakbym widzia? plastikow? barbie, kt?ra pyta, czy ?adnie wygl?da.
Nie cz?owieku, nie masz talentu bo nikt go nie ma. Jak mo?na mie? talent w sk?adaniu pixeli do tak arcyzajebistej gry jak? jest Tibia. Mapy puste bez detali i tylko, ?e robione s? in-game to nadaje malutkiego klimatu, ale do?wiadczony mapper odrazu wyczuje i? ta mapa to jedna wielka chu*nia.
Pozdrawiam!
 
Last edited:

Erazm

User
Joined
Mar 19, 2010
Messages
35
Reaction score
2
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Postanowi?em jednak, ?e przejd? si? jeszcze kawa?ek po nowej wyspie...
75612447564715176869.png

A???.. Tu nagl? ska?a, hmm wchodz? a tam ca?a masa Hydr... Uciek?em...
22207667314730467871.png

W og?lnej panice pobieg?em przed siebi?, doszed?em do miasta...
24155291222409822229.png

Ju? wkr?tc? kolejne...

P.S.
Miasto nie jest jeszcze sko?czone.


Pozdrawiam,
Erazm.
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Nie za dobrze, mapa s? pusty, detalujesz tylko wok?? siebie, a dakej nic.
Nie s?uchasz rad innych, dalej wygl?da na to, ?e korzystasz z autobordera przy robieniu border?w wodnych, w dodatku nie podoba mi si? bagno na wodzie.
W Cannabis town beznadziejnie wygl?da droga, w dodatku jaka? szeroka.

Nie masz talentu.

*Wkurza mnie to, ?e b?agasz o komentarze/ rady etc. a i tak si? do nich nie stosujesz -.- . Fluos2 ma racje.
 

Erazm

User
Joined
Mar 19, 2010
Messages
35
Reaction score
2
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

...Kiedy przebieg?em przez miasto zauwa?y?em dziwn? ska??... Nic tam nie bylo :/
02687220457921013040.png

Wi?c poszed?em dalej...
38342224120344628893.png

Kiedy szed?em i nie znalaz?em nic postanowi?em, ?e si? wr?c? do tej ska?y, gdy wr?ci?em i przyj?a?em si? ponowie zauwa?y?em schodki... A tam...
78440020983128659983.png
Nast?pne w budowie :)

Pozdrawiam,
Erazm.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Trzy ostatnie prace nie s? za ciekawe. Mog?e? je bardziej urozmaici?. Zbyt monotonna jest zbyt ta natura na pierwszej pracy. ?le rozmieszczasz natur?, brak wszelkich ciekawych dodatk?w w postaci grzybk?w, kamieni, mog?e? da? tam troch? grzybk?w, jeden kwiatek to za ma?o. Druga praca taka sobie, za ma?o szczeg???w - za ma?o dodanych jest kamyczk?w itp. Trzecia praca to ju? naprawd? beznadzieja, odk?d dragi pasuj? do takiego klimatu? Mog?e? tam doda? law? i by?o by fajnie. Teraz zaczn? od oceny twoich poprzednich prac :
- Natura jest za s?aba, nie potrafisz rozmieszcza? drzewek. Te bagna nad brzegiem nie pasuj? tam.
- Hydry ujd?, lecz za ma?o dodatk?w tam jest.
- Temple mnie rozwala, nie podoba mi si?, krytycznie jest ono zrobione. Naucz si? robi? porz?dn? architektur?.

Og?lna ocena to : 4,5/10.

Pozdrawiam.
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

W ostatnich pracach rosn? drzewa niewiadomo sk?d na/w jaskiniach - ok, mniejsza...

Pierwsze zdj?cie - statek na piasku, ja rozumiem ??DKA - da rad? wci?gn??, ale statek? ^^

Dobra, dobra, odbieg?am od tematu. Co do prac, to s?dz?, ?e wykonane s? w dobrym stylu i mile dla oka. Jedynym minusem jest to, ?e nie widz? tu czego? nowego, wszystko ju? BY?O, a tego drugiego screena kompletnie nie rozumiem - wybacz.

PS Nikt nie ma talentu, wi?c nie pytaj Nas o ocen?, bo jak zauwa?y?e? z wypowiedzi powy?ej niekt?rym to nie pasuje.
 

mates130

Active User
Joined
May 12, 2009
Messages
113
Reaction score
5
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Sorry ale nie masz talentu... z?e roztawione drzewka , gdzie grzybki ?? za ma?o kamieni na pocz?tku pachnia?o mi co? auto borderem. a na dodatek ten statek... a co do temple to nie za dobre ...

ocena : 3/10
 

Grey Fox

Active User
Joined
May 31, 2010
Messages
127
Reaction score
2
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Map coraz ?adniejsze :)
podoba mi si? to ?e robisz screny z gry. ;)
?adna natura itd...
 

Erazm

User
Joined
Mar 19, 2010
Messages
35
Reaction score
2
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Przedstawia?em wam cz?stki miasta, a teraz przedstawi? minimapk? za du?o na niej nie da si? oceni?, gdy? to tylko minimapa - Mapka jest nie dokonczona, nie ma wszedzie natury.

92125296569312949597.png


Pozdrawiam,
Erazm.
 

Ralaa

Advanced User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
185
Reaction score
26
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Linia brzegowa jest straszna. Budynek kwadratowy. G?wno Ci daj? te zdj?cia in-game, tym bardziej pokazuj? b??dy na mapie. Te opisy do zdj?? s? ?a?osne: bieg?em, poszed?em (budowa zdania og?lnie krytyczna). Nie masz talentu, mapki jakie? tam s?, ale tak na prawd? s? totaln? pora?k? :D
 

Erazm

User
Joined
Mar 19, 2010
Messages
35
Reaction score
2
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Witajcie, wr?ci?em.

Nowe screeny, nowa wyspa: Rukvar
rukvar.png


Pozdrawiam,
Erazm.
 

Vergil93

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
263
Reaction score
6
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Widzac nazwe tematu myslalem ze bede mial szanse podziwiac prace mappera na poziomie, niestety musialem sie rozczarowac. Pierwsze ss, natura jest tak zl... co ja pisze tam prawie wogole niema natury, nic pustka, architektura slaba ale lepsza od natury. Kolejne prace, juz lepiej zapelniles przestrzen, ciekawia mnie te krzaczki w jaskiniach dl, nie dosc ze rosna na skale o_O to jeszcze psuja calkowicie klimat. Co do ostatniej pracy to wez z laski swojej wrzoc tego ss od nowa ale bez napisow bo sa nie potrzebne.
 

Andero

New User
Joined
Jun 21, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

A mi sie tam podobaja twoje prace .
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: [Erazm] Mam talent :)?

Nie masz talentu.
 
Status
Not open for further replies.
Top