What's new

D?wi?ki 3d.

Status
Not open for further replies.

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Pami?tacie co ostatnio znalaz?em na necie? - Czytacz my?li.
Ostatnio przeszukuj?c internet znajduj? coraz wi?cej ciekwawych rzeczy, dlatego pomy?la?em ?e co jaki? czas wrzuc? co? na tnp.

Tym razem znalaz?em d?wi?ki 3d.

Jak s?uchac?
Koniecznie musisz miec s?uchawki(nie takie od skype, bo na nich efekt jest s?aby).
Nast?pnie w??cz d?wi?ki, usiadz wygodnie, zamknij oczy zrelaksuj si? i s?uchaj.
Pamietaj ?e gdy sluchasz d?wi?k?w ko?o ciebie musi byc cicho, nic nie mo?e ich zak??cac, poniewa? wtedy efekt jest bardzo s?aby.

No wi?c zaczynamy:



Mam nadziej? ?e si? podoba, prosz? o komentarze i oceny.
 

Buum

Advanced User
Joined
Aug 19, 2009
Messages
267
Reaction score
54
Odp: D?wi?ki 3d.

Mi?e dla ucha szczeg?lnie Burza, bardzo realistycznie wszystko brzmi.
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: D?wi?ki 3d.

S?uchaj?c pierwszego filmu czu?em niepewno?? je?eli mo?na to tak nazwa?, efekt biegaj?cych ps?w za tob? bardzo ciekawy szczeg?lnie na wysoko jako?ciowych s?uchawkach. Drugi film do kitu, je?eli b?dziesz mia? podobne rzeczy to ?lij na pw.
 

pera

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
189
Reaction score
4
Age
31
Odp: D?wi?ki 3d.

Haha z tymi psami jest najlepsze, my?la?em, ?e zaraz mnie w plecy ugryzie :p
 

Furrya

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
290
Reaction score
28
Odp: D?wi?ki 3d.

Sam efekt 3D relaksuje. Rozlu?niaj?c si? chocby przy filmiku 1 "roboty drogowe" poczu?em b?ogi spok?j. Natomiast przy psach cochwil? otwiera?em oczy ?eby sprawdzi? czy nic obok mnie nie stoi ; D
 

Micki

Advanced User
Joined
May 2, 2009
Messages
373
Reaction score
23
Odp: D?wi?ki 3d.

G?wno to jest a nie 3d
By poczu? ten d?wi?k w "3d" po 1 albo s?uchawki 5.1 lub g?o?niki po 2 dobra karta d?wi?kowa obs?uguj?ca 5.1(najlepiej dvd 5.1), a nie ?e wystarcz? mi s?uchawki z biedronki po 10 z? i czuje si? jak w kinie... Bzdura to jest z d?wi?kiem 3d na zwyk?ych s?uchawkach i nie daje to ?adnego efektu ani odczucia jaki da zestaw 5.1. Po za tym jeszcze bardziej si? u?mia?em jak zobaczy?em ?e da?e? to na youtube kt?re obs?uguje d?wi?k 2.1
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: D?wi?ki 3d.

G?wno to jest a nie 3d
By poczu? ten d?wi?k w "3d" po 1 albo s?uchawki 5.1 lub g?o?niki po 2 dobra karta d?wi?kowa obs?uguj?ca 5.1(najlepiej dvd 5.1), a nie ?e wystarcz? mi s?uchawki z biedronki po 10 z? i czuje si? jak w kinie... Bzdura to jest z d?wi?kiem 3d na zwyk?ych s?uchawkach i nie daje to ?adnego efektu ani odczucia jaki da zestaw 5.1
G?wno to ty se mo?esz kolego wysrac ;)...
Mo?e to ty msz za s?aby sprz?t? ...jako? innym dzia?a i s?ysz? efekty

REFRESH!!!!
 

Micki

Advanced User
Joined
May 2, 2009
Messages
373
Reaction score
23
Odp: D?wi?ki 3d.

G?wno to ty se mo?esz kolego wysrac ;)...
Mo?e to ty msz za s?aby sprz?t? ...jako? innym dzia?a i s?ysz? efekty
REFRESH!!!!

Mo?e i jest to troch? lepszej jako?ci ni? inne zwyk?e nagrania d?wi?ku ale nie jest to d?wi?k 3d. Id? do media marktu, chyba w ka?dym jest zestaw 5.1 do testowania i popro? by pracownik sklepu da? ci pos?ucha?. Zobaczysz co to jest d?wi?k 5.1, "3d". I nie wmawiaj ludziom ?e to jest d?wi?k "3d" bo to jak ju? m?wi?em, to jest g?wno g?wno w por?wnaniu do dobrego zestawu 5.1. I nie bierz wszystkiego tak do siebie kotq.

Dzi?kuje,
Dobranoc.
 
Last edited:

McraeCT

New User
Joined
May 10, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: D?wi?ki 3d.

Mo?e to ty msz za s?aby sprz?t? ...jako? innym dzia?a i s?ysz? efekty

S?ysze? s?ysz?, ale nie ma efektu 3d czyli surround. Mam porz?dny sprz?t, a nie ma tego prawdziwego efektu, najlepiej wyj?? na dw?r w czasie burzy i jebn?? si? w traw?. Ale przyznam, d?wi?ki fajne i u?yje je kiedy? do moich filmik?w.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: D?wi?ki 3d.

Jest efekt 3d, w??? s?uchawk? z napisem "right" do prawego ucha, a t? z napisem "left" do lewego...

S?ychac nawet na tych s?abszych, bo testowa?em...

REFRESH!
 

Micki

Advanced User
Joined
May 2, 2009
Messages
373
Reaction score
23
Odp: D?wi?ki 3d.

No ja pierdole :)
T?umacz? ci cz?owieku, tw?j efekt 3d to g?wno, i jeszcze raz g?wno jest w por?wnaniu do prawdziwego d?wi?ku przestrzennego, stara?em ci to wyt?umaczy? normalnie i w miar? zrozumiale ale widz? ?e masz chyba problemy w przyznaniu tym ?e teraz si? pomyli?e? nie ma to prawa gra? d?wi?ku jak ty? to pi?knie nazwa? "3d" z wielu powod?w po 1 (b?d? si? powtarza?) youtube obs?uguje 2.1 po 2 s?uchawki o kt?rych m?wisz maj? 2 najzwyklejsze g?o?niki nie daj?ce odczu? d?wi?ku 3d, po 3 zwyk?a karta d?wi?kowa nie jest przeznaczona do grania d?wi?ku przestrzennego po 4 je?eli tak bardzo chcesz us?ysze? efekt "3d" na s?uchawkach wymagane s? takie s?uchawki: a nie typowe 2.1 z promocji z biedronki. To tyle ode mnie, do ciebie Krzysieq nic nigdy nie mia?em i nie wiem po co te twoje ironiczne opowiadania i pr?by poczucia si? bardziej zajebisty ni? jeste?, je?eli chcesz wmawiaj se dalej ?e masz racje jak i innym tym co wie?? ale cudowny d?wi?k "3d" na s?uchawkach z promocji to bzdura.
 
Last edited:

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: D?wi?ki 3d.

Micki masz racje, Cysiek pewnie my?li ?e jak raz jest g?o?niej raz ciszej albo np. jak ta kobieta chodzi i g?os "przechodzi" z jednego g?o?nika do drugiego to 3d..
 
Status
Not open for further replies.
Top