What's new

Kierwonica

Status
Not open for further replies.

Inkognito

User
Joined
May 28, 2010
Messages
40
Reaction score
0
Witam. Tak jak w temacie, potrzebuje porady, jak? kierownice kupi? do Laptopa b?d? Ps2. Chodzi mi o tak?, ?eby dobrze dzia?a?a, nie trzeba by?o 20 razy kr?ci? ?eby wjecha? w jeden zakr?t itd. Ma kto? kierownice? i czy jest dobra ? Chcia?bym aby nie przekracza?a 100 z?, chocia? jak przekroczy troch? to te? si? nic nie stanie. Z g?ry dzi?kuje ;]
 

Adiko69

User
Joined
Jun 10, 2010
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Kierwonica

Cz?owieku ja mam kierownice sprzed 5 lat i kosztowa?a 120 z? za 100 z? - to ty chcesz se kupi? kierownice, kt?ra si? chyba nie obraca...
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Kierwonica

Ja mam kierownic? "Globe" zar?wno do playstation jak i pc (na ko?cu si? kabel rozdziela), kierownica niestety ma?a, ale to jak na mo?liwo?ci mojego domu spory plus. S? peda?y, skr?ca tak jak chcia?e? si? lekko (chocia? to jest wada, bo auto trudne do opanowania), a ponadto 30 guziczk?w na nitra etc. Zapomnia?abym doda?, ?e do kierownicy doczepione s? z ty?u przek?adki bieg?w.

A cena to by?o bodaj?e 89 z? kiedy?... Szuka?am photo w internecie ale nie znalaz?am, musisz sam.
 

Galth

New User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Kierwonica

Za 100 z? to kupisz szajs, a nie kierownice. Do kompa polecam Ci , poniewa? sam j? u?ywam i jestem z niej zadowolony (z ty?u ma te g?wna do zmiany bieg?w), do ps2, to nie wiem jak?, bo mia?em jak?? g?wnian? za 80 z?.
 
Status
Not open for further replies.
Top