What's new

"Let the fun begins - Imradir story!"

Polnix

Advanced User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
302
Reaction score
121
Age
28
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Cortex gratuluj? ci leveli i rh [ahhhh te 30k :D] ale we? zmie? expa i odpalaj casta

Frags ci?nij ile mo?esz tego sorca [wiem, ?e jest trudno ale jak tera masz czas to po co p??niej marnowa? paka...] ile masz kasy na waste na paku ?? a i nie lepiej expi? na guardach ??

Xem wiesz, ?e mnie masz pozdrowi? :D ?? i ty te? odpalaj casta bo wiem, ?e masz ciekawe hunty ;p

pozdro
 

Mari Anauh

User
Joined
Apr 12, 2010
Messages
11
Reaction score
4
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

I jeszcze jeden lvl xD

"Dalej dalej ?mig?o gad?eta i lecimy". Ta mega akcja z hydrami b?dzie niezapomniana! To chyba ten screen, kiedy mia?e? lvl dobi?? Dobry kot jeste?. ;-DDDDDDD
 

cortex21

Active User
Joined
May 29, 2009
Messages
62
Reaction score
9
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

"Dalej dalej ?mig?o gad?eta i lecimy". Ta mega akcja z hydrami b?dzie niezapomniana! To chyba ten screen, kiedy mia?e? lvl dobi?? Dobry kot jeste?. ;-DDDDDDD

Tak to ten lvl, ale wiesz dlaczego nie poszli?my, chcia?em dzisiaj o tym pogada?. Napisa?em do Ciebie na tibii lecz nie dosta?em odpowiedzi, wi?c koniec tematu :)

A teraz co? nowszego :)

beztytuussz.jpg
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Dzi? rano wybra?em si? z Sanorem na hellspawny. By?o pusto, ss?w nie mam, ale loot zajebi?cie dopisa?. 7x k legi, 2x k arm, 2x wh i chyba 8k w kasie.

awans na tym wypadzie.

94lvl_eahhsq.jpeg


Potem skoczyli?my na rozeznanie poi dli. Huhu, zakurwisty exp. dochodzi?o do 350k/h na premium stamince. Jak si? p??niej okaza?o, wyszli?my na plus. Bywa?o, ?e bloker dostawa? combo z samych ogni za 700~

Oto zdj?cia z wypadu. Zapomnia?em nagra? cama :|

poidle1_eahhsx.jpeg



poidle2_eahhsn.jpeg



poidle3_eahhse.jpeg



poidle4_eahhsw.jpeg



Oto loot. + 15k w kasie

lootpoidl_eahhss.jpeg



A tutaj zdj?cie z przygotowa? na nast?pny wypad ;d

avalatrad_eahhsa.jpeg
 

cortex21

Active User
Joined
May 29, 2009
Messages
62
Reaction score
9
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Kolejny lvl:) Wiem, ?e screeny z dl s? nudne, ale prosz? mnie zrozumie? musz? wbi? jak najwi?kszy lvl w jak najkr?tszym czasie i tam mi sie to udaje ;p

sssnd.jpg


No i mog? sie pochwali? dzisiejszym lootem z dl i dragon?w. Loot dopisa? jak najbardziej :)

ssss2y.jpg
 

Mari Anauh

User
Joined
Apr 12, 2010
Messages
11
Reaction score
4
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

@Xem
Na tych war golemach jest strasznie s?aby exp. Dobrze si? z nich sypie Epee (8k). Reszta tak sobie spada. Maj? pierdolni?cie, ale i tak b?d? biega? wok?? field?w, wi?c mega ?atwo jest je mordowa?. Z knightem nie bardzo op?aca. Z paladynem te? ?rednio, bo s? odp na fiz 25%. :p
Generalnie jak si? posypi? buciki - a lubi? spada? - to siano pierwsza klasa. 30-40kgp/h przy dobrych wiatrach nawet du?o wi?cej. Tyle wyciska?em jak je kiedy? solowa?em.



@Cortex
Mega dobrze si? posypa?o jak na dlki. Ja zawsze z fenrock wracam pusty jak maszyna losuj?ca przed zwolnieniem blokady. Odsprzedaj mi po raszidowej cenie smokowego pogromc? ;-D
 
Last edited:

Mastah Dan

Active User
Joined
Oct 9, 2009
Messages
69
Reaction score
7
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

@Xem
Na tych war golemach jest strasznie s?aby exp. Dobrze si? z nich sypie Epee (8k). Reszta tak sobie spada. Maj? pierdolni?cie, ale i tak b?d? biega? wok?? field?w, wi?c mega ?atwo jest je mordowa?. Z knightem nie bardzo op?aca. Z paladynem te? ?rednio, bo s? odp na fiz 25%. :p
Generalnie jak si? posypi? buciki - a lubi? spada? - to siano pierwsza klasa. 30-40kgp/h przy dobrych wiatrach nawet du?o wi?cej. Tyle wyciska?em jak je kiedy? solowa?em.

Czytanie kogo? i pisanie o tym samym jest ?enad?. Bieganie wok?? field?w? Pomyli?e? ots'a polaczku 30/40k na h profitu? Szczerze w?tpie w to.... Je?eli ju? si? wypowiadasz na temat czego? o czym nie masz poj?cia to zachowaj to dla siebie. Je?eli ogl?da?e? m?j temat, a szczerze nie w?tpi?, ?e tak nie by?o widzia?e? energy walle, ale pytanie po co one tam by?y skoro i tak War Golem po nich przejdzie? A odpowiem na to pytanie 7x29 =201 tyle hp traci war golem po przebiegni?ciu 7 energy field?w. Szybciej pada = mniejszy waste.

Co do tematu :
Xem jed? dalej z tym lvlem, chcia?bym zobaczy? jakiego? zacnego sska na Twojej setce ;)
Je?eli chcia?by?, ?ebym Ci bardziej wyt?umaczy? o co chodzi z tym energy wallem spamuj na gg :)

Powodzenia Jubciek.
 

Emekk

User
Joined
May 27, 2010
Messages
11
Reaction score
20
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

#Up

Bieganie po fieldach ;d ?adna filozofia.


#Mari Anauh

Wida?, ?e nie hu?ci?e? war?w, wi?c co si? tak udzielasz.. niskolevelowe postacie s? zmuszone expi? z blokerem - ms z rp / ed z ek, a co do tego nieziemskiego profitu.. pff siedzisz 4h i spadnie 7 epee~, a i ciekawy jestem jak te sb chc? spada?, ??cznie przesiedzia?em na nich z koleg? ko?o ~30h i slad?y 2.

#Topic

PACC si? zbli?a! <jupi> mo?ecie oczekiwa? zwrotu akcji : D
 

Tarkley

User
Joined
Apr 10, 2010
Messages
30
Reaction score
9
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Mastah Dan, po co od razu od Polaczka ci?niesz i sie plujesz jak g?upi? Jak dla mnie jest to w pewnym sensie przejaw rasizmu i takie posty powinny by? warnowane, bo niezbyt wypada tak od razu z ryjem sie do kogo? rzuca? i plu? jak on Tobie tego samego nie robi, nie potrafisz wyrazi? swojej opini/ skomentowa? czyjego? posta bez plucia to jej nie wyra?aj w og?le i tak by by?o najlepiej. Wyzywaj?c go od polaczka wyzywasz ka?dego innego Polaka. Przynajmniej tak to widz? ja.

Co do screen?w to co tu du?o m?wi?. @Cortex, gratuluje szybkiego levelowania i wbrew komentarzom innych mi si? Twoje screeny nie nudz?:p

@Xemm tradycyjnie go go 100 i jak mo?na to te? bym nie pogardzi? pozdrowieniami ; DDD
@Frags b?dziesz na to konto z 21 lvlem kupywa? pacca?
Je?li chodzi o reszt? to niezbyt si? przygl?da?em, ale te? zauwa?y?em, ?e ?adnie lecicie :D

Powodzenia
 
Last edited:

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

@Frags b?dziesz na to konto z 21 lvlem kupywa? pacca?
Tak jak m?wi?em, to posta? kuzyna, ja nim mam tylko wylewelowa? troch? na facc, a po powrocie kuzyn na niego kupuje premium i pono? razem mamy cisn??. Ja oczywi?cie czekam na pieni??ki ?eby kupi? pacca na swoj? posta? i pobiega? troch? po frostach.

Nie chc? widzie? w tym temacie k??tni, je?eli jeszcze raz zobacze jej najmniejszy przejaw to obiecuje, ?e b?d? ubiega? si? o warny za celowe wszczynanie k??tnii.

Co by tu, a w?a?nie, wkurwi?em si? dzisiaj, bo postanowi?em zrobi? tutor testa, sz?o fajnie, lekko, ale... na ostatnim pytaniu si? wyjeba?em, tylko jeden b??d...
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

po przerwie

27814810.jpg
 

cortex21

Active User
Joined
May 29, 2009
Messages
62
Reaction score
9
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Lvl up:)

111111sy.jpg


Jutro czeka mnie Azerus pod wiecz?r, je?li dam rade spr?buje zrobi? jakie? screeny ;P
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Nie.


przemku napierdalaj lvl !!
 

Veex

Active User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
90
Reaction score
20
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

?adnie lecicie z levelami, bardzo podobaj? mi si? screen'y, poniewa? s? pomys?owe to nie jest tylko wyci?ty ludzik i na pis You Advanced... Podobaj? mi si? wasze hunty i oby w przysz?o?ci by?o ich wi?cej. Macie bardzo dobrze rozwini?te postacie i a? korci ?eby zn?w zacz?? gra?. Temat jak najbardziej b?d? regularnie odwiedza?.

Pozdrawiam.
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Dwa stare zdj?cia i dwa nowe.

95lvl_eaerrn.jpeg


58mlvl_eaerre.jpeg



dwa nowe

96lvl_eaerrw.jpeg


yalaquest_eaerrs.jpeg
 
Joined
Jul 11, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Gratulacje zrobienia Yalahari Quest'a ;P
Z lvl'em te? ?adnie lecisz, poka? eq ;)

Jaki mia?e? exp/h na DL'ach ?
By? + czy waste ?



Pozdrawiam,
Syloxar Knight
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Screeny i temat kozackie.
?adnie lecicie, a w szczeg?lno?ci Xemronn, kiedy ujrzymy setk??
Tak w og?le poka? Eq i reszt? statystyk!

Powodzenia i wbijaj 100 ; )...
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

75637560.jpg

52lvl.jpg

loot2m.jpg

of2l.jpg


Deeper Fibula, Bk, Of z Emkiem. Dzi?ki mistrzu ;)

questye.jpg
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Odp: Kno, Kno, Kno, Knockout! Harmonian's story.

Jaki mia?e? exp/h na DL'ach ?
By? + czy waste ?

Raz + raz waste, ale nie wielkie. 300-350k/h na premium staminie.


?adnie lecicie, a w szczeg?lno?ci Xemronn, kiedy ujrzymy setk??

W przysz?ym tygodniu.


Macie te eq xd OFC na zmiane s? jeszcze elemental sety.

standruid_eaenap.jpeg



Teraz ide na Frosty z sdkami. Jak co? to cast - on.
 
Top