What's new

[lolej66] Galeria prac by Viz

Status
Not open for further replies.

lolej66

Advanced User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
320
Reaction score
17
Witajcie w mojej Pracowni Graficznej.
B?d? tu przedstawia? swoje prace i? jestem pocz?tkuj?cym grafikiem moje t?po dodawania prac b?dzie na razie wolne. Zdj?cia oceniamy w skali 1/10 + kr?tki opis.

A oto moje pierwsze prace:

1.
top.jpg


2.
bg2.png


3. Doda?em jeden element my?l? ?e lepiej
kakashii.jpg


4.
naruto.jpg
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

No wi?c tak, prace nie s? najgorsze ale najlepsze te? nie s?. W tym portfolio spodoba? mi si? ten ???ty napis. W logu nie pasuje ten bia?y napis, mog?e? zrobi? taki jak ten drugi. W tej sygnaturze z Kakashim mog?e? render bardziej wtopi?, napis mi w og?le nie pasuje i zdaje mi si? ?e ta sygnatura z ramk? lepiej by wygl?da?a. Naruto mo?e i by nawet fajnie wyszed?, ale t?o mi nie pasuje. Po sygnaturkach zgaduj? ?e pracujesz w GIMP'ie? W takim razie poczytaj poradniki na a na pewno twoje prace b?d? lepsze. Prace oceniam na 5/10.
Pozdrawiam.
 
K

Krecioo

Guest
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

Hmmm to ty pisa?e? do mnie na gg ^^ No to doczeka?e? si? oceny. Nie b?d? ocenia? po kolei wszystkich prac tylko napisze og?lnie bo we wszystkich s? te same podstawowe b??dy.

Po pierwsze u?ywasz brzydkie, podstawowe filtry i efekty, po drugie nie wtapiasz render?w, po trzecie stosujesz nie?adne napisy, po czwarte poczytaj tutoriale i ?wicz.
 

lolej66

Advanced User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
320
Reaction score
17
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

Co do gimpa pracuje w tym programie a ten link co mi poda?e? do strony to nie potrzebnie poniewa? pracuje z t? stron?. Dzi?kuje wam za szczere wypowiedzi z wytyczonymi b??dami teraz wiem czego musz? si? nauczy? a co poprawi?.
 

Toichi

Advanced User
Joined
Feb 27, 2010
Messages
221
Reaction score
15
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

S?abo, s?abo i jeszcze raz s?abo. Marne prace, t?o zrypane, render s?abo wklejony po prostu koszmar!! Postaraj si? to mo?e Ci co? wyjdzie. Na dzie? dzisiejszy: 1/10
 

lolej66

Advanced User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
320
Reaction score
17
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

My?l? ?e je?li Krecioo czy Patrykkkksw ocenili jak nie najgorsze to takie s? a do ich wypowiedzi mam szacunek bo wiem ?e znaj? si? na grafice i nie m?wi? tego dlatego ?e ocenili w miar? dobrze tylko dlatego bo tak jest. My?l? ?e twoja wypowied? by?a po to aby nabi? tylko post czyli nawet nie bior? ci? pod uwag?.
 
Last edited:

lolej66

Advanced User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
320
Reaction score
17
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

Oto moja 5 i 6 praca. Oceniajcie czy zrobi?em jakie? post?py czy te? nie.
naruto1r.jpg


sygna6.jpg


Notka moderatorska:
Nast?pnym razem od?wie?aj temat dopiero po up?yni?ciu 24 godzin od napisanie ostatniego posta. Tym razem sko?czy si? tylko na s?ownym upomnieniu.
 
Last edited:

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

Witam. No wi?c 5 praca na pewno by ?adniej wygl?da?a je?li by by?a kolorowa, ale dalej robisz napisy, nie pasuj?ce do sygnatur. Co do pracy numer 6, ju? du?o lepiej, ale staraj si? lepiej wtapia? rendery.
Pozdrawiam.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

Podobaj? mi si? Twoje prace, ale tak na szaro... Troch? dziwnie.
Co wi?cej, odwied? i spr?buj zrobi? sygnatur? Naruto z czcionk? "Ninja Naruto". Jestem ciekawy jak Ci to wyjdzie.

Og?lnie prace ciekawe ; p
 

lolej66

Advanced User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
320
Reaction score
17
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

To moja 7 najnowsza praca z czcionk? naruto prosz? o ocen?:
kinib.jpg
 

adamigo

Advanced User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
167
Reaction score
16
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

Witaj. Napisy, tak jak i rendery trzeba wtapia?. Spr?buj mo?e troszk? poszarpa? kraw?dzi, zmniejszy? krycie, czy fajnie rozmaza? cokolwiek. I nie rozci?gaj tych obrazk?w, bo albo mi si? wydaje, albo s? zbyt szerokie. Na chwil? obecn? moja ocena to 3+.

Pozdrawiam, Adamigo.
 

Frost_Dragon

Advanced User
Joined
Jul 12, 2008
Messages
328
Reaction score
19
Age
27
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

Nic fajnego... Prace wykonane beznadziejnie, na odwal. Rendery powrzucane na odwal, nie wtopione w t?o. Nic do siebie nie pasuje a napisy s? brzydkie i nie pasuj? do render?w. Zr?b co? innego a nie tylko Naruto bo szkoda mi si? ciebie robi. Ocena, hmm 2/10.
Pozdro i po?wicz
 

lolej66

Advanced User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
320
Reaction score
17
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

Chocia? wypowied? Frost Dragon jest bez sensowna bo wcale moje prace nie s? tak s?abe jak on my?li.Co do tego nie tylko ja tak uwa?am, ale i inne osoby z forum czy poza niego. Lecz da? mi do zrozumienia ?e mo?na robi? prace o innej tematyce dlatego te? postaram si? stworzy? co? nowego.

Oto wynik mojej pracy nad sygn? o innej tematyce ni? Naruto zosta?a wykonana bez pomocy tutoriali. Jak dla mnie render jest chyba troch? nie odpowiedni, ale c?? akurat gdy robi?em sygnature nie mia?em neta i nie mog?em ?ci?gn?? innego renderka.
Praca nr 8.
sygna1.jpg
 
Last edited:

lolej66

Advanced User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
320
Reaction score
17
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

Od?wie?am prosz? o komentarze.
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

Podoba mi si? praca nr. 3 i tera?niejsza ?semka. Reszta to niewypa?. Pracuj nad umiej?tno?ciami i rozwijaj si? a jestem pewna, ?e twoje prace b?d? coraz lepsze i ?adniejsze. Jednak?e w ?semce napis nie za bardzo pasuje je?li chodzi o kolorystyk?.
 

lolej66

Advanced User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
320
Reaction score
17
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

No i nadszed? czas na prac? numer 9 i 10 oto i ona:
9.
iroman.jpg


10. Robi?em j? w Photoshop to by? m?j pierwszy raz z tym programem.
sygnaps1.jpg


Prosz? o komentarze!
 
Last edited:

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

Praca nr.9 nie wysz?a Ci zbyt dobrze ,jest jednym s?owem brzydka<oczywi?cie moim zdaniem> ;< Za to praca numer 10 bardzo mi si? podoba. Dobrze dobra?e? kolory itp. ;D Na tym si? nie znam ,ale wygl?da ?adnie.
 

janek obarzanek

Advanced User
Joined
Mar 11, 2009
Messages
341
Reaction score
23
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

praca nr 9 bardzo fajna, ale zdecydowanie bardziej podoba mi sie 10
 

lolej66

Advanced User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
320
Reaction score
17
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

~~Od?wie?am~~ Prosz? o ocen? moich 2 ostatnich prac.
 

lolej66

Advanced User
Joined
Aug 3, 2008
Messages
320
Reaction score
17
Odp: [lolej66] Galeria prac by Viz

Nadszed? czas na prac? numer 11 my?l?, ?e jest chyba jaki? post?p..

11.
sygr.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top