What's new

Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Status
Not open for further replies.

adalash

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
129
Reaction score
13
Jak w temacie.
[you] jeste? bardziej humanist? czy wolisz przedmioty ?cis?e? A mo?e to i to ;o.



Ja osobi?cie nigdy nie mia?em zami?owania do j?zyk?w czy historii.. te wszystkie daty, zasady ortografii : P . Za to zawsze by?em dobry w przedmiotach ?cis?ych jak matematyka czy fizyka.


Mam pro?b? do wszystkich u?ytkownik?w kt?rzy odwiedzili ten temat. Jak ju? weszli?cie to napiszcie co?.. czy to tak du?o pisania? S?dz?, ?e nie. Przy okazji lepiej si? poznamy ;] .
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Pytanie nie jest trudne do sprecyzowania, wi?c tak, lepiej czu?bym si? jako humanista. Mam zami?owania do obu tych przedmiot?w : historii oraz j?zyk?w, a w szczeg?lno?ci do j?zyka angielskiego lub ?aciny
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Hmm sam nie wiem jestem dobry z Historii chujowy z Polskiego, tak?e jestem dobry z Matematyki, ale reszta le?y xdd, wi?c sam nie wiem, mo?e co? pomi?dzy?:D
 
B

Budzik

Guest
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Og?lnie wol? przedmioty ?cis?e. Opieraj? si? one g??wnie na logicznym my?leniu, wi?c mo?na sobie jako? poradzi? bez nauki. Oczywi?cie nie twierdz?, ?e uczy? si? nie trzeba, ale z wi?kszo?? przedmiot?w ?cis?ych uda?o mi si? wyci?gn?? na 4, bez prawie ?adnego wk?adu.
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Jestem Humanistk?... Czepiam si? cholernie b??d?w ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych i innych. Po prostu nie trawi? jak kto? kaleczy j?zyk - purzystk? jestem, niestety. Z drugiej za? strony lubi? to, gdy? to co pisz? jest po prostu - inne.
 

visbiak

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
107
Reaction score
11
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Jam Humanista co prawda wale b?edy i nie 3mam si? jezyka.. skracam wszystko jak si? da a nie raz naet w zeszycie te skr?ty stosuje gdzie jak facetka bierze zeszyt to ni cholere nic nie odczyta wszystko moim szyfrem. ?cis?e ? nie trawie tego... matma- 2, fiza-2 chemia-2 dobry ?em z bioli, histy gegry,wosu, infy sredni z polaka
 

Cykotion

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
50
Reaction score
3
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

humanist? jestem :p i to chyba lepiej nie na widz? rzeczy na kt?rych trzeba si? mocno skupia? , wol? proste jak J.Angielski i Polski <heh> :p

J.Angielski 6 , J.Polski 5

Czy dobrze i do ko?ca wszystko napisa?em to co w temacie ??? je?li nie prosz? ni?ej napisa? a ja zaraz edytuj? i poprawi? :p
 
T

Ten Fajny

Guest
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Mhmm...
My?l?, ?e mam ?cis?y umys? chocia? jest pewne pogranicze - matematyka : 5, fizyka : 2/3. Chocia? nigdy problem?w z pisanie m nie mia?em, tak samo historia z ni? te? nie mia?em problem?w, nawet mnie ciekawi ;dd. Uwa?am, ?e mam 'uniwersalny umys?'. - Tak, to jest zajebisto??... xdd
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Por?wnuj?c moje wyniki z historii czy te? polskiego do tych z matematyki czy fizyki, mog? ?mia?o stwierdzi?, ?e bli?ej mi do typu humanisty ni? ?cis?owca - ale sam si? za takiego nie uwa?am ; P
 

Vvex

Banned
Joined
Jun 28, 2009
Messages
460
Reaction score
91
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Wole przedmioty ?cis?e, nie przepadam za humanistyk?.
C?? nie mam problem?w z obu dziedzin, jednak wole my?le? ni? poznawa? stare dzieje (historia).
A zreszt? co tu b?d? pisa? wi?cej wole przedmioty ?cis?e i tyle :)\

@edit

Kim jeste??
Cz?owiekiem :D
 

Punis

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
171
Reaction score
19
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Ci??ko mi okre?li?, z historii jestem dobry, jak i z WOSu. Z chemii i fizyki r?wnie? jestem niez?y, za? z polskiego i matematyki ci??ko mi idzie, aczkolwiek jako? sobie radz?.
 
Last edited:

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

C??, nie lubi? ani polskiego, ani historii, uczy? si? ucz? - ale zdecydowanie wol? fizyk? i chemi? ; ) Odpowiadaj?c na pytanie, jestem raczej umys?em ?cis?ym.
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Humanista. Id? do liceum na profil dziennikarski. Z przedmiot?w ?cis?ych moje oceny, to dostateczne i dobre, a humanistyczne bardzo dobre i celuj?ce ;x
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Mo?e to wyda? si? dziwne, ale kiedy? by?em humanist?, natomiast teraz lepiej mi idzie z przedmiot?w ?cis?ych.
Nic si? nie ucz?c mam same czw?rki z przedmiot?w ?cis?ych. Natomiast z j?zyka polskiego, czy historii, ?eby mie? t? czw?rk?, to trzeba czasem zajrze? do zeszyt?w.

Dodam, ?e jestem ?wietny z j?zyka angielskiego. Wiele os?b s?dzi, ?e w?adanie j?zykami obcymi nale?y do humanist?w.
Bullshit, trzeba wiedzie? jak z?o?y? logicznie zdanie, tak aby by? dobry czas itp.

Og?lnie, to mniejsz? cz??ci? jestem humanist?, a wi?ksz? jestem ?cis?owcem.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Ja mam umys? ?cis?y. Matma, fizyka i chemia idzie mi dobrze. Wzory i inne takie rzeczy w?a?? mi do g?owy. Polski? Cienko u mnie, lecz z lenistwa i nielubstwa (Jest taki wyraz? Je?li nie, to i tak ciekawie brzmi) do tego przedmiotu, je?li chc? to potrafi?.
 

Azeram

User
Joined
Jul 21, 2010
Messages
29
Reaction score
2
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Zdecydowanie humanista,?wiadcz? o tym chocia? oceny historia-5,wos-5,polski-4 matematyka-3 chemia-3 fizyka-4. Mimo ?e wi?cej si? ucze chemii czy matmy ni? wosu czy historii. ;)
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Humanista, z j.polskiego zawsze mam 5 na kartk?wkach, za to z matmy czy chemii nigdy nie mia?em dobrych ocen. Poza tym lubi? j.polski czy histori?, a matmy czy chemii nie za bardzo. ; p
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Nie jestem ani tym ,ani tym. Z przedmiot?w ?cis?ych takich jak fizyka ,chemia ,biologia itp. mam same dw?je ,to raczej umys? ?cis?y nie jestem. Przedmioty humanistyczne -tylko z polskiego i historii mam oceny w miar? ,reszta le?y.
 

Mafioz1212

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
2
Odp: Kim jeste?? (Humanist?, Umys? ?cis?y)

Humanista, z j.polskiego zawsze mam 5 na kartk?wkach, za to z matmy czy chemii nigdy nie mia?em dobrych ocen. Poza tym lubi? j.polski czy histori?, a matmy czy chemii nie za bardzo. ; p


Masz 5 na kartk?wkach, a robisz tyle b??d?w. Humanista
 
Status
Not open for further replies.
Top