What's new

Robi? forum na zam?wienie

Status
Not open for further replies.

Amenek

Active User
Joined
Apr 24, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Witam wpad?em na pomys? by porobi? fora na zam?wienie (nie b?d? si? rozpisywa?)

Dobra to co potrzebuje:
1)Dost?p do ftp, i passy do mysql
2)Instaluje tylko IPB Board 3.0x lub 2.3x, PHP by przemo (nie polecam)
a) Do ipb 3.0.x mog? za instalowa? porta,grup name idefikator (legenda grup) Auto Welcome (wysy?a wiadomo?? zaraz po rejestracji )


ROBI? ZA DARMO ALE TYLKO WTEDY GDY MAM CZAS!!

Prosz? podpi??
 

MatthewRP

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
60
Reaction score
3
Odp: Robi? forum na zam?wienie

Ty chcesz to podpi??? W?tpi?, ?e kto? u Ciebie z?o?y zam?wienie ze wzgl?du na ma?? ilo?? post?w. Tak po zatem to chyba ka?dy g?upi umie zrobi? forum, problem wej?? na fora.pl albo inny serwis, kt?ry to umo?liwia. A teraz tak za???my, jest sobie cz?owiek, kt?ry nie ma poj?cia o stronach i znajduje tw?j temat, a u Ciebie pisze.

1)Dost?p do ftp, i passy do mysql
2)Instaluje tylko IPB Board 3.0x lub 2.3x, PHP by przemo (nie polecam)
a) Do ipb 3.0.x mog? za instalowa? porta,grup name idefikator (legenda grup) Auto Welcome (wysy?a wiadomo?? zaraz po rejestracji )​

Czy Twoim zdaniem, osoba, kt?ra pierwszy raz o czym? takim s?yszy, b?dzie wiedzia?a co to znaczy, np. FTP albo IPB?. Wiem, ?e z pewno?ci? dostane warna o wysoko?ci 3 punkt?w karnych, ale sory, musia?em temu panu u?wiadomi? co my?l?. Mam nadziej?, ?e obejdzie si? bez pkt. karnych.

Pozdrawiam, Matthew
 

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: Robi? forum na zam?wienie

Moim zdaniem to tylko nabicie tematu (post):) Bo kto by da? Ci passy do FTP i MySql ;) z tak? ilo?ci? post?w;> Tak jak @up wystarczy wej?? na ok1.pl lub fora itd :) i forum masz: )
I jaki? lou co 1 raz robi stron? forum nie b?dzie wiedzia? co to FTB


@TOPIC

Jak masz czas to zr?b mi forum :) Bo nie ufam Ci i nie da? bym Ci FTP:) Forum np. na fora.pl oboj?tnie o nazwie

www.animemangafanarts.hosting.pl :)

:)) Jak zrobisz plus i podzi?kowanie za post:)
 
Status
Not open for further replies.
Top