What's new

Ban tibia za co?

Status
Not open for further replies.

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Siema dzisiaj o 16:11 skillowa?em na rotach i nagle dosta?em bana nie wiem za co. Nie u?ywa?em ?adnego bota itp. Nie przeklina?em na game chat. Za co go mog?em dosta??? Przestrzega?em regulaminu gry. Je?eli mieli?cie podobne sytuacje piszcie :)
 

Matez360

Advanced User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
310
Reaction score
18
Odp: Ban tibia za co?

Proponuj?, aby? zalogowa? si? na swoje konto na tibia.com - tam wszystko powinno pisa? za co dosta?e? bana, kiedy to si? sta?o i kiedy on minie. Je?eli by? czego? nie rozumia? to edytuj post, postaram Ci si? pom?c.

Pozdrawiam
Matez
 

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: Ban tibia za co?

Tak jak kolega up napisa?.
Zaloguj si? i sprawd?.
Moim zdaniem za darmo nikt by ci bana nie da? wi?c musia? by? jaki? pow?d tego bana.
GM'owie za nic nie banuj? , bo niby po co.
 

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Odp: Ban tibia za co?

Mam takie co? illegal advertising znaczy to "nielegalna reklama" ale ja cholera jasna nic nie reklamowa?em ;/. Napisa?em tylko na Game Chacie ?e wbi?em 40 sworda jak to pisz? wszyscy (po angielsku) oczywi?cie. A bana na 7 dni dosta?em niech si? ten po****** Cipsoft w **** poca?uj?

@Edit
Wszystkie wulgaryzmy zosta?y do po?owy zamazane *. Wi?c prosz? nie dawa? warna.
 
Last edited:

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: Ban tibia za co?

Zachowaj kultur? na forum.
Musia?e? co? zrobi? nie daliby CI bana za nic.

Pozdrawiam.



Notka moderatorska:
Pisz na temat, bo to ju? kt?ry? raz piszesz posty, kt?re nic nie wnosz? do tematu.
 
Last edited by a moderator:

Matez360

Advanced User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
310
Reaction score
18
Odp: Ban tibia za co?

Skoro dosta?e? za co? bana to pow?d musia? by?, niekoniecznie z dzisiaj. Ban bardzo cz?sto czeka nawet tydzie?, zastan?w si? czy kiedykolwiek co? reklamowa?e?. Najlepiej by by?o jakby? jeszcze wklei? ca?? tre?? bana tutaj, by? mo?e co? ?le zrozumia?e?. A tak swoj? drog? to ogarnij s?ownictwo, uwierz mi, ?e je?eli w swoim po?cie u?yjesz przekle?stw to przez to fajniejszy, albo bardziej lubiany nie b?dziesz. Jedyne co mo?esz zyska? to zainteresowanie moderatora i w rezultacie prezent na swoje konto.

@up
Sory, ?e powt?rzy?em to co napisa?e?, jako? mi dzi? net muli i nie od?wie?am z tego powodu stron zbyt cz?sto.
 

Daniel36

Active User
Joined
Sep 12, 2010
Messages
113
Reaction score
3
Age
25
Odp: Ban tibia za co?

OK. Bardzo przepraszam za posta up. Ale jak to mo?liwe dali mi bana za "Nielegaln? Reklam?" Ale ja przecie? nic nie reklamowa?em :O. I to do tego ban na 7 dni?? Co ja b?d? robi? :p
 
Status
Not open for further replies.
Top