What's new

Co z Sunrise?

Status
Not open for further replies.

PremiumMan

User
Joined
Jan 26, 2010
Messages
26
Reaction score
2
Witam, ciekawi mnie pewna plotka o Sunsrise, o?wieci mnie kto?? :)
sunrise.png

R?wnie? Last Login w 2009 ... hmm.. a news ze strony z 2007 (Mo?e logowa? si? kolega)?.

-Dlaczegop pytam tu, a nie odwiedzam tych stron co na screenie?
Bo nie dzia?aj? ! .

Hmm...?

Notka moderatorska:
Bezsensowany temat. Close.
 

Fajlet

Active User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
76
Reaction score
7
Odp: Co z Sunrise?

Po prosu, ch?opak przesta? gra?, tak samo jak tysi?ce innych os?b...
Wiecie, Eternal Oblivion przecie? te? mia? pono? zgin?? ;) A zrobili sobie tylko najzwyklejsze jaja z t?pej ho?oty.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Co z Sunrise?

Wiele os?b odchodzi od Tibii, maj? potem inne zaj?cia.To ju? jest norma.
Jak wy wierzycie w takie bzdury, to si? dziwi?.

Pozdrawiam
 

Tideys

Active User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Co z Sunrise?

heh jak zobaczylem screen to pomyslalem ze niezyje w real swiecie , ale puzniej skapnolem sie ze przestal grac to i tak wiadomo ze wkoncu musial przestac , ile on juz gra ponad 8 lat?
A jesli chodzi o sprzedaz to napewno pujdzie dosc drogo bo on podobno ma brass arm i key do ghoula ale to tylko plotki .
 

aizenek

Active User
Joined
May 30, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Odp: Co z Sunrise?

ja tak samo jak up@ :D mowie kurde tu koles nie zyje a on pasyy chce selnac :d a tu ...
a lepiej nie mowiclol
 

MatthewRP

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
60
Reaction score
3
Odp: Co z Sunrise?

No ja te? patrz? tutaj Sunrise nie ?yje, a mi oczy z orbity wylaz?y. Se pomy?la?em "No to ?adnie". Na pocz?tku nie wiedzia?em, ?e to chodzi, ?e sko?czy? z Tibi?, ale gdy przeczyta?em dalsze komentarze to ju? wszystko zrozumia?em. No, na pewno jego posta? sprzedaliby za niez?? sumk?, jak to prawda, ?e posiada owy klucz do Ghoula i Brass Armor. Strasznie d?ugo gra?, 8 lat.

Pozdrawiam, Matthew
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Co z Sunrise?

By? kiedy? wywiad z nim, w kt?rym wypowiada? si?, ?e ko?czy z gra z powod?w osobistych.
 

MasterMagii

Active User
Joined
Sep 6, 2009
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Co z Sunrise?

Gra po prostu mu si? znudzi?a.To ludzie kt?rym si? nudzi wymy?laj? takie historie...
 

Felekamil

User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Co z Sunrise?

Czy kto? kto osi?gn?? w tibi prawie wszystko musi umrze?? Ludzie sko?czmy plotkowa?, bo jakby Sunrise to zobaczy? to by pad? ze ?miechu. MDW sprzeda? konto 3 razy, Bubble ma ju? 6 w?a?ciciela, ludzie to jest tylko gra, jak komu? si? znudzi to sprzedaje posta? a za 200 lvl+ z wspania?ym eq mo?na ponad tysi?c z?otych wyci?gn?? z g?upich ludzi... Pozdro
 

DungeonSiege

Advanced User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
234
Reaction score
18
Age
33
Odp: Co z Sunrise?

1. Mo?e gra ju? na innej postaci a t? posta? ma zamiar sprzeda??
2. Mo?e go hackli?
3. Mo?e po prostu nie chce wraca? do tibi bo ma z?e wspomnienia?
Ale to wszystko to tylko jedne wielkie "MO?E"
 

Prozani

Active User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
94
Reaction score
6
Age
27
Odp: Co z Sunrise?

#up
Omg KURWA, po prostu nie gra. Jak ty przestaniesz gra? to znajd? multum tezy i spisk?w dlaczego przesta?e? gra?.

#top
Po prostu nie gra. A z zgini?ciem sobie jaja robi dla zwyk?ej beki.
 

Skneruz

Active User
Joined
Mar 10, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: Co z Sunrise?

Tak, tak co? pami?tam. On ostatnio by? w moim mie?cie uprzedzaj?c moje pytania wskoczy? jak rozbestwiony jamnik pod auto gin??.

Nie, kurwa! Darujcie sobie te cholerne tezy kt?re nie maj? miejsca w rzeczywisto?ci, ploty kt?re tworzycie o jego ?mierci. ?a?osne i?cie dziecinne spodziewa?em si? czego? wi?cej po tym temacie ni? paru tak ?miesznych jak dla mnie i zapewne paru innych ?miesznych informacji.

Zanim zaczniecie pierdoli? bezpodstawnie farmazony o kim?, a ju? na pewno nie o jego ?mierci proponuje wam zapozna? si? z pewnym, a jak?e wa?nym has?em kt?re dla wielu by odgadn?? jego znaczenie sprawia wielk? trudno?? - savoir vivre. Proponuj? u?y? wikipedii.
 

Zexarm

User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
38
Reaction score
1
Odp: Co z Sunrise?

Ludzie, po prostu da? se spok?j z t? gr?, jak wiele innych. Dokona? rzeczy dla niekt?rych niewyobra?alnej, dla niekt?rych sta? si? legend?, a swoje lata w Tibii mia?, ot co
 

adi9661

User
Joined
May 8, 2009
Messages
22
Reaction score
2
Odp: Co z Sunrise?

Tez mnie interesuje:d Ale mysle ze poprostu po tylu latach gry sie znudzilo postanowil zarobic na siebie:>
 

Inkognito

User
Joined
May 28, 2010
Messages
40
Reaction score
0
Odp: Co z Sunrise?

Kolejny mit aby zabi? czas. Poco takie bzdury pisa? ? Kole? wbi? na bocie 150 lvl i ju? mu sie znudzi?a gra na roku . A co do tej sprzeda?y to by?by kto? g?upcem, je?li by kupi? takiego chara.
 
Status
Not open for further replies.
Top