What's new

Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 0 0.0%
  • Nie

    Votes: 0 0.0%
  • Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

    Votes: 0 0.0%
  • Tak

    Votes: 14 31.8%
  • Nie

    Votes: 17 38.6%
  • Nie mam zdania/Nie obchodzi mnie to

    Votes: 13 29.5%

  • Total voters
    44
Status
Not open for further replies.

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Temat troch? bezsensowny,ale postanowi?em go za?o?y?.
Czy wed?ug Ciebie zakazanie palenia Marihuany jest sprawiedliwe?
To jest prawie to samo co papierosy i alkohol,tylko ?e po spaleniu czujesz si? szcz??liwy.


Niekt?rzy nie pal? tego w du?ych ilo?ciach,
mo?e po 2 skr?ty dziennie(ale s? tacy,?e ca?y towar w dzie? zu?yj?/a fajka pokoju?!)

A tak w og?le,Marihuana by?a u?ywana do leczenia chor?b i ran przez kilka tysi?cy lat,
i dzi?ki wszechwiedz?cym niewolnikom Babilonu(czyt.politycy) jest ona zakazana.



marihuana5.jpg



Co o tym wszystkim s?dzicie?Ja uwa?am,?e jest to niesprawiedliwe.


Konopia zawiera sk?adniki, kt?re zmniejszaj? b?l oraz dzia?aj? przeciwzapalnie, a badania potwierdzaj?, ?e konopia jest bardziej skuteczna ni? aspiryna. W medycynie i religii by?a u?ywana od tysi?cleci, a? nagle zosta?a zakazana i uznana za narkotyk przez wszechwiedz?cych niewolnik?w Babilonu













Znalaz?em przed chwil?

Notka moderatorska:
Chcecie dyskutowa?? Okej, ale nie chc? widzie? 'kurwy' w ka?dym zdaniu. - Speeder
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

@up

No tak,ale po spo?yciu alkoholu rozwi?zuj? si? problemy,a tak?e tworz? kolejne.Marihuana rozwi?zuje jeden stary k?opot nie buduj?c nowych


A tak w og?le,jak g?osujecie w ankiecie,mo?e by?cie napisali post?!
 
Last edited:

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

je?li do legalizacji w Polsce nie dojdzie, to nie b?d? z tego powodu p?aka? i wy? do ksi??yca.
Nie b?dziesz? A twoje deklaracje?! Twoje pragnienie poznania innych ?wiat?w i poszerzania horyzont?w? Wszystko na nic?
//Nie zd???, Dacomos mnie nafaszeruje acodinem i zejd? z tego ?wiata zanim zd??? poszerzy? horyzonty ;D //Vrael

Mi to lotto. Czy zakazy s?, czy ich nie ma ja i tak robi? swoje. Hail na-przek?r. _/
 
Last edited by a moderator:

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

Tak naprawd? pokazujesz, ?e poruszasz tematy, kt?rych nie rozumiesz. Nas?ucha?e? si? bajeczek, ?e marihuana jest nieszkodliwa, a to bzdura. Palenie tego "zielonego cudu" wytwarza si? wi?cej substancji smolistych ni? papieros. D?u?sze u?ywanie prowadzi do chor?b p?uc. Psychika te? nie pozostaje oboj?tna:
Na podstawie bada? zleconych przez ameryka?ski Narodowy Instytut Nadu?ywania Narkotyk?w (NIDA) kilkuset par bli?niak?w wykazano, ?e osoby, kt?re zacz??y pali? marihuan? przed 17 rokiem ?ycia, s? 3,5 raza bardziej nara?one na podj?cie pr?b samob?jczych w przysz?o?ci ni? osoby, kt?re zacz??y pali? p??niej
Marihuana odpowiedzialna jest te? za zaburzenia koncentracji i postrzegania, wi?c prowadzenie pojazd?w po niej jest r?wnie niebezpieczne, co po alkoholu. M?wi? nie, stanowcze nie jej legalizacji w Polsce. Je?eli co? Ci si? nie podoba, Holandia stoi otworem.
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

@up
Niby tak ale ile jest innych ?rodk?w r?wnie szkodliwych a legalnych.

A i info masz starego kolego bo w Holandi to wycofuj? -.-

Ale Czechy otwarte i bli?ej :D



Mnie to nie obchodzi lepiej by by?o jakby zalegalizowali by oczywi?cie nie by?o by takiego przypa?u ale czy tak czy tak ka?dy jak chc? bd se pali?.
 

Quper

Advanced User
Joined
May 28, 2009
Messages
269
Reaction score
46
Age
30
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

@up
Niby tak ale ile jest innych ?rodk?w r?wnie szkodliwych a legalnych.
A i info masz starego kolego bo w Holandi to wycofuj? -.-
Ale Czechy otwarte i bli?ej :D
Mnie to nie obchodzi lepiej by by?o jakby zalegalizowali by oczywi?cie nie by?o by takiego przypa?u ale czy tak czy tak ka?dy jak chc? bd se pali?.

No to ty chyba masz z?e info, bo ci?gle to jest w prawie i na razie tego nie wycofuj? wi?c nie pierdol g?upot.

Og?lnie mi to zwisa, ale zaznaczy?em odp. Tak - jest to sprawiedliwe, po trawie wi?kszo?? ludzi jest pojebana, a Ci co pal? regularnie s? przymuleni, przyjebani itd.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

Mo?e zacznijmy od samego odkrycia konopi z tego co ja wiem to gdy j? odkryto szukano jakiego? leku przeciwb?lowego czy chuj wie czego dobra Amerykanie znale?li by?o spoko leczyli tam jakich? typ?w, lecz inteligenty cz?owiek wyczu? w tym interes i podrasowa? konopie, kt?r? mo?emy teraz zdoby? na ulicy. Gdyby nie to ?e kto? wyczu? w tym interes by?oby to legalne teraz jest tego milion nigdy nie wiesz czy ci zlasuje m?zg czy chuj wie co. Wielu ludzi m?wi, ?e nie zabija etc. mo?e i nie zabija, ale jak wam jebnie na g?ow? to ju? b?dzie to gorsze od ?mierci kiedy zaczniecie si? ba? ka?dego kogo na drodze spotkacie. Jak dla mnie nie ma co tu pierdoli? o sprawiedliwo?ci jest zakazana i tyle nie podoba si? wypierdala? i ju?. Jako? mi si? nie marzy mieszka? w kraju gdzie co druga osoba na ulicy b?dzie upizgana i chuj wie co jej strzeli do ?ba.
A tak w og?le,Marihuana by?a u?ywana do leczenia chor?b i ran przez kilka tysi?cy lat,
i dzi?ki wszechwiedz?cym niewolnikom Babilonu(czyt.politycy) jest ona zakazana.
Babilonu nie mieszajmy, bo jak ju? napisa?em kto? wyczu? interes podrasowa? i sprzedawa?.
 

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

Mi si? marihuana kojarzy z wod? z m?zgu o,0 Ostatnio moi znajomkowie kupili sk?d? towar i kumpel w moim wieku poci?gn?? dwa buchy(pierwszy raz jego by?) i zacz?? lata? w k??ko ko?o ?mietnika przy Lidlu xd A potem film mu si? urwa? po kolejnym. Wszystko jest dla ludzi, a zakazany owoc bardziej kusi ;)
Wg. mnie niesprawiedliwe. Gdyby to by?o legalne to mniej ludzi by to ci?gn??o...
 
Last edited:

Doman08

Senior User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
719
Reaction score
114
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

To i ja wtr?c? swoje trzy gorsze.
Takie tematy tu na forum nie powinny by? poruszane, bo prowadz? tylko do jednego- k??tni. Wiele jest u os?b jeszcze niedojrza?ych(takich jak ja : O), kt?re poprzez takie tematy mog? poczu? si? ura?eni lub dyskryminowani.
Co do samej legalizacji.
Dla mnie to ruch, jak ka?dy inny. Czego? nie ma, a fajna faza to dawa? zalegalizowa?. Tylko nie w tym rzecz, taki czynnik jak zalegalizowanie wp?ywa na spo?ecze?stwo w pewien negatywny spos?b, a Polacy moim zdaniem nie s? do tego przygotowani. Na przyk?adzie holendr?w, kt?rzy zalegalizowali marihuan?: wzrost przest?pczo?ci, wzrost liczby ?pun?w na mie?cie, wzrost liczby chor?b p?ucnych i jeszcze kilka innych aspekt?w. Oczywi?cie g??wnym tutaj plusem by?a turystyka i jej zaleta, jak? by?o palenie "trawy" na legalu. Zazwyczaj staram si? patrze? obiektywnie na temat i stara? si? p??niej wyci?gn?? odpowiednie dla mnie wnioski, tak?e i dzi? nie zamierzam zmienia? tego systemu. Pozytywnym aspektem jest na pewno to, ?e lewy towar dla os?b chc?cych pali? prawie przestanie istnie?. Miliony po?rednik?w i innych ludzi, kt?rzy b??dz? teraz, bo chc? sobie nielegalnie przyhandlowa? strac? rynek i spadnie ten rodzaj przest?pczo?ci.
Podsumowuj?c. Jestem na nie. Legalizacja wi??? si? z odpowiedzialno?ci?, kt?rej nasze spo?ecze?stwo nie ud?wignie. Zniknie jeden rodzaj przest?pczo?ci, ale osoby chc?ce si? zjara?, zaczn? szuka? kasy, co doprowadzi do kradzie?y, napad?w itp. Tak?e osoby, kt?re sobie zapal? mog? dziwnie na to reagowa?.
Btw. Kto chce pali? to i tak pali. Sam czasem lubi? i raczej za?atwienie sobie "trawy" do najtrudniejszych rzeczy nie nale?y.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

Tzw. Dopalacze, s? legalne, a przynosz? podobny jak nie ten sam skutek, szczerze to otwarcie leje na to, czy jacy? rastafanie zajaraj? legalnie, czy te? b?d? pali? po piwnicach.



Polecam obejrzenie, dot. Dopalaczy.
 

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

Musicie sobie zada? jedno zajebi?cie, ale to zajebi?cie wa?ne pytanie.

Po co zawraca? sobie dup? protestami, ?eby zalegalizowa? co?, co wsz?dzie mo?na dosta??

Id?cie zabija? ma?e zwierz?tka zamiast siedzie? przed kompem, przynajmniej b?dzie z tego jaki? po?ytek.

P.S Pani M wcale nie jest taka super zajebista, s? lepsze rzeczy.

ir2d7r.jpg
 

Yankes92

Active User
Joined
Dec 21, 2009
Messages
78
Reaction score
2
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

S?uchajcie ja wam powiem tak ?e ja pale 2 razy w tygodniu:].Ale to nie oto chodzi, ona mnie tak jakos oczyszcza,czuje sie lajtowy to nadodatek te barany z sejmu mowia " czy marihuana jest z konopi" niech posmakuja a sie dowiedza co to jest za b?stwo!
 
Last edited:

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

Ha, no to ja te? wtr?c? co? od siebie. (=
(to napisali panowie nade mn?, ale powt?rz? si?, aby doj?? do puenty)

Fakt jest taki, ?e marihuany i innych ?rodk?w odurzaj?cych u?ywano tysi???ce lat temu podczas np. india?skich rytua??w, czy te? stosowano j? w lecznictwie. Zajara?e? mari? i mia?e? zmniejszony b?l.

Niestety, zawsze kto? musi co? zepsu?. Znalaz? si? jaki? geniusz z?a, kt?ry ulepszy? marihuan? w taki spos?b, aby by?o wi?ksze st??enie zielska. Im wi?ksze st??enie tej "boskiej substancji" tym wi?kszy odlot. Spodoba?o si? to paru przymulonym kolesiom, kt?rzy nie mieli koleg?w i nie potrafili si? bawi? bez przypa?u no i zacz?li to rozpowszechnia?.

(Teraz ja xd)
Dlaczego zakazano?
Hmm, to chyba oczywiste. Pomy?l, marihuana og?lnodost?pna w naszym kraju. Kraju, w kt?rym ?yje niespe?na 40 milion?w Polak?w z czego 90% m??czyzn si?ga?o po alkohol jeszcze przed "osiemnastk?".
Skoro marihuana daje lepsz? jazd?, zabaw? i nie jest przypa?owo droga, to przecie? ka?dy by si? skusi?. Nawet najbardziej zatwardzia?y synek mamusi.

Pomy?lcie. Ogromny procent spo?ecze?stwa chodzi po ulicy i ucieka przed kraw??nikiem, gada do jab?oni lub modli si? do kolegi. To jeszcze nie jest taka straszna wizja. Sporo os?b mo?e si? od tego ?cierwa uzale?ni? i popa?? w jakie? chor?bska, kt?re nie s? zbyt przyjemne w widoku. Hmm, dam przyk?ad.
Idziesz sobie z dziewczyn?, kulturalnie w parku. A tu nagle wypada do Ciebie nagi oszo?om z no?em w r?ku i ka?e Wam liza? mu pachy. Po wylizaniu d?ga waz no?em, a nast?pnie tnie na kawa?eczki.
Niezbyt przyjemne, co nie?
Ju? nie wspomn? o ogromnym nap?ywie obcokrajowc?w do Polski po chwasta, kt?ry niekoniecznie b?dzie r?wny rozwojowi gospodarczemu.

Co jest lepsze?
Chcesz si? po?mia?? Kup sobie dopalacze, np. Shiv?, czy co? a'la to, bo przynajmniej to g?wno nie powoduje ?adnych psychoz. Legalne, podobne w dzia?aniu, zdrowsze.
Jak masz jakie? smutki, to zape?nij sobie barek i wyp?acz si? do czystej.

Nie pr?buj tego xD

Za legalizacj?? NIE!
Chcesz zjeba? ?ycie? Zjeb je sobie.

pozdro?
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

I ja te? si? wtr?c?.
Jak chcesz bra? to lepiej nie truj dupy innym.Twoje zdrowie, twoja sprawa - ile razy ju? to m?wi?em.Po na? to jest bardzo dobre, no co Ty.Sam spr?bowa?em i zacz??em po tym rzyga?.
Ciekawe aby Sumerowie to u?ywali do leczenia r??nych chor?b, jak po u?yciu tego jest niez?a faza.Mo?e to nie dzia?a jak feta albo anfa.Ale co? na po dob? tego.

@topic
Nie jestem za legalizacj?.Chcesz pali? to wyjed? z kraju!
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

czy jacy? rastafanie zajaraj? legalnie, czy te? b?d? pali? po piwnicach.
tu dojeba?e?, bo to tak jakby zakaza? moherkom przyjmowania komunii ;)

Nie rozumiem jak mo?na si? wypowiada? na jaki? temat, je?eli si? nie ma o nim poj?cia. Do takich wniosk?w dochodz? czytaj?c wi?kszo?? post?w. R?wnie dobrze mo?emy pogada? o fizyce termoj?drowej, b?d? sposobach zbierania plam ropy z morza.

sadzi?! pali? zalegalizowa?!
 

ImprO

User
Joined
Apr 11, 2010
Messages
26
Reaction score
2
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

Wed?ug mnie zakazanie marihuany jest sprawiedliwe.Rozumiem, ?e jedna porcja dziennie i to w domu, ale ile si? chce i kiedy si? chce? Idzie sobie na?pany, wypalony i na luzie typek chodnikiem, a naprzeciwko jego idzie normalny cz?owiek."Marihua?czyk" od razu si? na niego rzuca i zaczyna go dusi? :O Oczywi?cie marihuana wzbudza agresj?...
Inny przyk?ad.Idzie kole? pal?cy marihuan?, a obok 5-cio letnie dziecko z matk?.Dziecko na?pane, a matka w rowie... I tak je?eli zakaz zostanie wzniesiony to go po miesi?cu przywr?c?...
(od razu chc? napisa?, ?e marihuana nie powoduje "uspokojenia"...)
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

Nie chodzi o marijuane, tylko o to, ze to srodek odurzajacy.

A kazdy takowy srodek jest zakazany, gdyby se mogl kazdy brac, to by wiekszosc odfrunela [w tym negatywnym sensie], to by bylo gorsze niz problem spoleczenstwa z alkoholem. I po co spoleczenstwo ma sie borykac z kolejnym problemem?

emat troch? bezsensowny,ale postanowi?em go za?o?y?.
Czy wed?ug Ciebie zakazanie palenia Marihuany jest sprawiedliwe?
-tak
To jest prawie to samo co papierosy i alkohol,tylko ?e po spaleniu czujesz si? szcz??liwy.
-szczesliwy, uzalezniony, i masz kolejny problem oprocz piwka i fajek
Niekt?rzy nie pal? tego w du?ych ilo?ciach,
mo?e po 2 skr?ty dziennie(ale s? tacy,?e ca?y towar w dzie? zu?yj?/a fajka pokoju?!)
-mowisz to tak spokojnie? To grozi kalectwem a moze i smiercia, a ty tak o '2 skrety'
A tak w og?le,Marihuana by?a u?ywana do leczenia chor?b i ran przez kilka tysi?cy lat,
-puki ludzie nie zrozumieli, ze to trucizna
i dzi?ki wszechwiedz?cym niewolnikom Babilonu(czyt.politycy) jest ona zakazana.
-niewolnikom babilonu mowisz? oceniasz politykow, bo masz za co ich obwini?. Ale to tylko ludzie i na ich rekach spoczywa narod caly. Jedni sa zli, ale to nie znaczy ze wszyscy. Sa tacy, ktorzy naprawde chca cos zrobic.
pisalem niebieskim

Na podstawie bada? zleconych przez ameryka?ski Narodowy Instytut Nadu?ywania Narkotyk?w (NIDA) kilkuset par bli?niak?w wykazano, ?e osoby, kt?re zacz??y pali? marihuan? przed 17 rokiem ?ycia, s? 3,5 raza bardziej nara?one na podj?cie pr?b samob?jczych w przysz?o?ci ni? osoby, kt?re zacz??y pali? p??niej.
-Skoro marijuana tak wplywa na psychike, ze moze rozluznic lub spowodowa? samobojstwo, to juz masz pewnosc, ze s? zle.

Wed?ug cz??ci ?r?de?, istnieje zwi?kszone ryzyko udzia?u w wypadkach pojazd?w mechanicznych, poniewa? marihuana zmienia ocen? up?ywu czasu i utrudnia podejmowanie decyzji zwi?zanych z zachowaniem si? na drodze.
-byloby wiecej wypadkow na drogach...

Prawo:
W Polsce zar?wno import, produkcja, po?rednictwo w sprzeda?y, jak i samo posiadanie marihuany jest nielegalne i stanowi przest?pstwo, zgodnie z Ustaw? z dnia 24 kwietnia 1997 r. z p??niejszymi zmianami – o przeciwdzia?aniu narkomanii (Dz. U. z 2003 r. Nr 24, poz. 198). Za samo posiadanie marihuany grozi kara do pi?ciu lat pozbawienia wolno?ci, natomiast udzielanie marihuany innej osobie zagro?one jest kar? do 10 lat pozbawienia wolno?ci, a udzielanie jej ma?oletniemu jest zbrodni?, zagro?on? kar? od 3 do 15 lat pozbawienia wolno?ci. Ustawa przestrzegana jest bardzo rygorystycznie.
-i pod tym moge sie zgodzic. Wy chyba za bardzo na zachod jestescie i myslicie, ze te pierdoly na zachodzie maja 'robta co chceta', to wam tez wszystko wolno...
Nie badz taki na zachod, bo ci na wchodzie zabraknie...

Chyba tyle moge wam powiedziec...
 

Skneruz

Active User
Joined
Mar 10, 2010
Messages
79
Reaction score
11
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

Czas na mnie bym wypowiedzia? si? w temacie kt?rego tematyka obejmuje te zielone cudo. Wydaje mi si?, ?e polacy s?usznie zakazali palenia tego g?wna skoro jest szkodliwe dla wielu os?b, a r?wnie? muli co mo?na zobaczy? je?li ktokolwiek to wypali?, czemu wci?? mia?oby to by? legalne? Owszem wiele ?rodk?w jest r?wnie dzia?aj?cych na niekorzy?? organizmu ?ywego cz?owieka, tyto? oraz inne duperele. Ja proponuj? wam by?cie nic nie palili, tylko pili!
 

visbiak

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
107
Reaction score
11
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

Sam to pale i r??nie bywa... Powiem wam tak. Powinno to by? legalne a czemu?
Ludzie kt?rzy chc? tego spr?bowa? nie wiedz? w 100% co kupuj? u go?cia czy to jaki? chemik itp po kt?rym dynia odpada :x, dodatkowo pozwoli to lepiej kontrolowa? przemys? narkotykowy, sko?czy sie wydawanie kasy na policyjne akcje, zacznie si? zarabianie, powstan? nowe sklepy, nowe miejsca pracy.. jednak wszystko tu powinno by? ostro?nie przeprowadzone.
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Zakazanie Marihuany - Wed?ug Ciebie sprawiedliwe?

Sam to pale i r??nie bywa... Powiem wam tak. Powinno to by? legalne a czemu?
Dzi?kuj?, Tw?j adres IP zostanie przes?any do prokuratury.

Ludzie kt?rzy chc? tego spr?bowa? nie wiedz? w 100% co kupuj? u go?cia czy to jaki? chemik itp po kt?rym dynia odpada :x, dodatkowo pozwoli to lepiej kontrolowa? przemys? narkotykowy, sko?czy sie wydawanie kasy na policyjne akcje, zacznie si? zarabianie, powstan? nowe sklepy, nowe miejsca pracy.. jednak wszystko tu powinno by? ostro?nie przeprowadzone.

W?asnie, zawsze jest ryzyko, a jak kto? umrze? to te? ryzyko?

A niby gdzie ty widziales takie policyjne akcje?

Nic mnie nie przekona, ?e mary?ka jest dobra dla ludzi i powinna by? zakazana.
 
Status
Not open for further replies.
Top