What's new

Czy je?dzisz na deskorolce?

Status
Not open for further replies.

Xardasowy Xardas

Active User
Joined
Oct 26, 2009
Messages
101
Reaction score
8
Age
26
Za?o?y?em ten temat po to,by dowiedzie? si?,ile os?b z Tibia.net.pl je?dzi na deskorolce.

2309.3.jpg


Do jakiej grupy deskorolkowc?w nale?ysz?


Ja nale?? do je?d??cych - zaczynaj?cych.Ile ju? na niej je?dzisz?Ile dziennie?!


Grupy:
-Nie,nie je?d??,ale chc?.
-Je?dzi?em,ale ju? nie
-Nie kr?ci mnie to
-Je?d??cy - zaczynaj?cy
-Je?d??cy - ?redni
-Je?d??cy - profesjonalista
 

Questt

Active User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
149
Reaction score
3
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

je?d??cy profesjonalista ^^ Umiem Chyba all Triki skakalem juz z duzych wysokosci itp. Wql jezdze wyczynowo
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

-Je?dzi?em,ale ju? nie

Je?dzi?em ,ale tylko turystycznie tj. tak sobie poje?dzi? ,jakie? ollie ,czasem pr?bowa?em kickflipa jednak rzadko mi wychodzi? :p Og?lnie deskorolka nie jest z?e ,lecz cz??ciej je?d?? na snake board ,caster board itp. to jest jedna deska kt?ra ma z 10 nazw :D Ma dwa k??ka i je?dzi sie podobnie jak na snowboardzie. Rolki rox.
 

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

Mi?dzy ?redni, a pro. W wakacje, ferie itp. zdarza si? ?e siedz? na miejsc?wce/skateparku od 8.oo do 20-21.oo. Jaram si? tym maksymalnie. xDD. Je?d?? tak z rok-p??tora.

Mega <3
 

Surykatka

User
Joined
Jan 10, 2010
Messages
31
Reaction score
4
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

-Je?dzi?em,ale ju? nie

dlaczego?
Na poczatku wkrecilem sie w to i jezdzilem jakies 8 miesiecy prawie codziennie ale w koncu praktycznie z dnia na dzien przestalo mi sie to podobac i zrezygnowalem ostatni raz na dece bylem jakies pol roku temu
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

-Nie kr?ci mnie to
Pr?bowa?em, ale to dla mnie za bardzo skomplikowane. Czasami poje?d??, ale to musz? si? baaardzo nudzi? (w lato), wol? poje?dzi? na mojej motorynce po polnych drogach ^.-
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

-Je?d??cy - profesjonalista !

Ostatnio coraz mniej wychodz? na deske.Umiem sporo trick?w i nale?? do: PZSE (Polski Zwi?zek Sport?w Ekstremalnych). W lato jak zaczni? si? sezon zamieszcz? filmik <pokaz?wk?>.
 

Plum

User
Joined
Mar 18, 2010
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

Ja je?d??,
Lubi? to, chod? robi? ledwo Ollie'go, po prostu sprawia mi przyjemno??.
Ale chyba prze?uc? si? na BMX.
 

Rad4k

User
Joined
Mar 29, 2010
Messages
34
Reaction score
3
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

Kiedy? je?dzi?em.

Nie je?d?? , poniewa? nie ma warunk?w , teraz mieszkam na wsi i nie ma ?adnych skejt?w ani teren?w ?eby co? trenowa? ;\
 
Joined
Feb 14, 2010
Messages
29
Reaction score
1
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

je?d?? i nie mam zaamiaru przesta? ! xD. NURtuje mnie jedno pytanie. JAK SZYBKO NAUCZYC SIE TRIKOW DOBRYCH ? :( ytypu 360 flip. Chc? osi?gn?c co? wi?cej ni? tylko jazda i katowanie trixow.jestem sredni je?d?e okolo 1,5 roku.
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

Przechwa?k? by?oby nazwanie siebie profesjonalist?. Okre?li?bym si? jako "je?d??cy- ?redni".
Pragn? r?wnie? przypomnie?, ?e "profesjonalista" to osoba, kt?ra z owej czynno?ci czerpie korzy?ci materialne.
na marginesie: nie lepiej by?oby za?o?y? ankiet??
 

Deeboz

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
312
Reaction score
30
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

-Je?d??cy - zaczynaj?cy
Dopiero zaczynam swoj? przygod? z deskorolk?. Mo?na powiedzie?, ?e ju? umiem zaawansowanie szybko je?dzi?, umiem wykona? bodaj?e dwa tricki. Ucz? si? ju? 2 tydzie? wi?c cud?w nie ma.
 

Pan Gwiazdor

Active User
Joined
Feb 21, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

Je?dzi?em,ale ju? nieteraz cz??ciej na rolkach z kumplami
ALe na desce fajnie sie je?dzi
 

Shito

Advanced User
Joined
Mar 25, 2010
Messages
158
Reaction score
13
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

Ja je?d?? bo podoba mi si? styl ?ycia skejta ;] Doszed?em ju? Prawie do perfekcji. Wiadomo ?e nawet Zawodowcom si? czasem nie udaje. Ostatnio zakupi?em sobie Profesjonaln? desk? i my?l? ?e wytrzyma to co robi?. Lubi? Je?dzi? dlatego ?e nie ?atwo jest zrobi? Triki na Deskorolce, a ja lubi? wyzwania.
 

SzeryFFF

Advanced User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
404
Reaction score
66
Age
29
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

-Nie kr?ci mnie to
Kiedy? pr?bowa?em je?dzi?, jednak mnie to nie wci?gn??o. Za du?o upadk?w, jest to dla mnie zbyt skomplikowane. Zostaj? przy koszyk?wce. :D
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

-Je?dzi?em,ale ju? nie
Kiedy? je?dzi?em z Tony Hawkiem, ale znudzi?o mi si?, by?em lepszy ;s A teraz wol? koszyk?wk?, bo chce gra? z Kobem, za du?o upadk?w by?o na desce ;/
 

Mataleo

User
Joined
May 21, 2009
Messages
10
Reaction score
1
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

ja raczej Je?d??cy - zaczynaj?cy
Czasami je?dz?:)
 

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

aaa jezdzilem, jezdzilem- umialem: kickflipa, hellflipa (ollie chyba oczywiste), moim najwiekszym sukcesem na desce bylo zrobienie 50-50 na lawce, zrobilem to przez przypadek: rozpedzilem sie i tracilem rownowage na desce, chcialem z niej zeskoczy i wleciec na lawke- patrze a deska jakby przypetia do nog i jade trackami na lawce (ale to byla radocha, a za razme zdziwienie)
 

Exhalartrzeci

New User
Joined
Apr 14, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Czy je?dzisz na deskorolce?

@up

Ja sie boje wyskoczyc bo boje sie ze spadne albo zachaczze truckami i gleba. ostatnio reke przez to zlamalem bo zachaczylem tylnimi truckami ;x
 
Status
Not open for further replies.
Top