What's new

Windows Movie Maker - Brak pliku do przejscia i efekt?w wideo - rozwi?zanie

Status
Not open for further replies.

MatthewRP

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
60
Reaction score
3
Czytaj?c wiele ostatnich post?w na tym i innych forach doczyta?em si?, ?e wiele ludzi, montuj?cych filmiki w programie Windows Mowie Maker [WMM] ma problem z b??dem pokazuj?cym si? przy w??czeniu programu.
Ludzie chc?cy zrobi? jaki? efekt albo przej?cie s? zazwyczaj zdenerwowani i wydziela im si? testosteron z [cia?a?] i chc? co? ch?tnie rozwali?. No mo?e troch? przesadzi?em, s? zdenerwowani i chc? jak najszybciej ten problem rozwi?za?.

Je?eli nie chcesz czyta? "opowie?ci" przejed? do samego ko?ca "Co z tego wynika" !!!

1. Jak to rozwi?za??

Wiele ludzi, setki, tysi?ce, miliony, posiadacze system?w operacyjnych Windows XP/Windows XP Professional/ Windows XP SP[...] ma?? o cudnym wygl?dzie Windowsa Visty. Zaczynaj? szpera? po internecie szukaj?c do pobrania Pirackiego Windowsa Visty. A tutaj o?wiecenie BricoPacks Vista Inspirant . No fajnie ju? jest podekscytowany i biega po pokoju i krzyczy "Hurraaaa!!!... w ko?cu b?d? m?g? si? pochwali? kolegom moim Windowsem Vista" (?a?osne co nie?)
No dobra, zm?czy? si? bieganiem i fazowaniem po pokoju. Dopada do komputera, zaczyna instalowa? i krzycze? "yes, yes, ooo taaak !!!".
No dobra, za?adowa? si? ju? ca?y pasek. Dopadamy do przycisku Restart i uruchamiamy ponownie komputer. 5 minut p??niej odpala si? system, cz?owiek podekscytowany nowym wygl?dem zaczyna "Szpanowa?" kolegom.

Miesi?c czasu p??niej.

Dziecko nadal podekscytowane wygl?dem dopada serwisu YouTube. Zaczyna ogl?da? filmiki i zastanawia si? "Jak oni robi? te filmiki? Ja te? tak chce!. Dziecko maj?c now? faz? szuka poradnik?w pt. "Jak nakr?ci? filmik?.

Potem.

Dziecko m?wi " Huraaaa!!... ju? wszystko wiem na temat tworzenia filmik?w". ?apie si? za WMM i zaczyna montowa?. Montuje, montuje, montuje i chce doda? efekt. A tutaj wyskakuje "Brak pliku do efekt?w i przej?cia wideo!". Dziecko tym zdenerwowane szuka poradnik?w jak to naprawi?. Zm?czone szukaniem na marne i znudzone "nowym" wygl?dem odinstalowuje BricoPacks. M?wi sobie "Mam ju? sw?j stary, fajny wygl?d". Potem nachodzi go ponowna pr?ba stworzenia filmiku. Montuje, montuje, montuje, pr?buje doda? efekt i cud!
Efekty i przej?cia s? !

Tak na zako?czenie.

Wi?c co z tego wynika? ?e BricoPacks "zak??ca" prace WMM!
Mam nadziej?, ?e pomog?em.

Pozdrawiam, Matthew

Poradnik skopiowany z PCF od u?ytkownika MurzynekBambo. W razie czego, ja jestem jego w?a?cicielem!
 

Xardasowy Xardas

Active User
Joined
Oct 26, 2009
Messages
101
Reaction score
8
Age
26
Odp: Windows Movie Maker - Brak pliku do przejscia i efekt?w wideo - rozwi?zanie

Nie zawsze.Mia?em Bricko Pack i odinstalowa?em,i tak mi dalej nie chodzi? WMM
 

MatthewRP

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
60
Reaction score
3
Odp: Windows Movie Maker - Brak pliku do przejscia i efekt?w wideo - rozwi?zanie

Nie zawsze.Mia?em Bricko Pack i odinstalowa?em,i tak mi dalej nie chodzi? WMM

Ja poda?em jeden przyk?ad, kt?ry najcz??ciej wyst?puje, a, ?e mia?e? pirackiego windowsa to nic niestety nie poradz?.

Pozdrawiam, Matthew
 
Status
Not open for further replies.
Top