What's new

[gumek_skc] Galeria

Status
Not open for further replies.
Joined
May 6, 2008
Messages
17
Reaction score
1
Odp: [gumek_skc] Galeria

Og?lnie wszystko na b. wysokim poziomie, tylko troche nie pasuj? mi te tropikalne li?cie do zwyk?ego klimatu w pierwszych slajdach no i pod?oga w mie?cie
 

Qashqai

Active User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
87
Reaction score
8
Odp: [gumek_skc] Galeria

Ekhem, nie chc? si? doczepia?, ale na bodaj?e 2ss, jest dead dragona (ten szkielet) a obok s? dedy spider?w, co? mi tu nie pasuje, no jak wida? spider to jest raczej powi?zanie z bagnami, a smoki raczej z lav?,g?rami itp. Wi?c te 2x rzeczy s? miedzy sob? sprzeczne. Tak na przysz?o?? uwa?aj na takie cu? ;)

Reszta mapek fajna, podobaj? mi si? twoje pomys?y.

Og?lnie 8/10
 

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: [gumek_skc] Galeria

Kawa? czasu temu obieca?am, wi?c skomentuj?. Mapy zamieszczone w pierwszym po?cie, jak ju? kto? wspomnia?, idealne pod rpg-a. ?adnie wydetalowane, przy czym nie naspamione bez sensu. Cho? miejsc zapieraj?cych dech w piersiach brak.
Pustynne miasteczko, prze?liczne. Fakt, faktem migaj?ca pod?oga za choler? tam nie pasuje. Je?li nie masz z nim co zrobi?, ch?tnie si? nim zaopiekuj? i odchowam jak swoje. ; D
Ostatnia praca wcale, a wcale mi nie podchodzi. Nic ciekawego, pusto, jakby robione troch? na si??. Ju? sama szara pod?oga psuje efekt ca?ej pracy.
 

Gumek AngelOts

Advanced User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
261
Reaction score
14
Odp: [gumek_skc] Galeria

nast?pna Pracka kryj?wka ROBIN HOODA... chcia?em zbudowa? las Sherwood bo koja?y mi sie on z Robin Hoodem ale niestety chyba tylko mi... ;/
robin-hoo_nxwnqw.PNG


Ta ostatnia mapka rzeczywi?cie by?a robiona na si?e ale usprawiedliwi mnie brak weny i presja czasowa ;]

Ocenia? ;]
!thx & GL!
 

Gumek AngelOts

Advanced User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
261
Reaction score
14
Odp: [gumek_skc] Galeria

witam w owym po?cie dodam now? pracke moja dzisiajesza interpretacja tematu G?ra xD
1.
gora2PNG_neaexq.PNG


2.
gora1PNG_neaexn.PNG
 

Gumek AngelOts

Advanced User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
261
Reaction score
14
Odp: [gumek_skc] Galeria

Dla od?wie?enia tematu dodam pare ss z miasta g??wnego mojej wolno rozwijaj?cej sie mapy xD =] W mapie mo?na zobaczy? prace Nienego kt?ry udost?pni? mi niewielki kawa?ek miasta ;] (targu)
oto one ;]
1.
miasto4_nwarpn.PNG

2.
miasto5_nwarpw.PNG

3.
miasto6_nwarhp.PNG

4. kawa?ek targu zawdzi?czam koledze Nienemu.
Bardzo mi pom?g? ten kawa?ek miasta ;]
miasto7ni_nwarhw.PNG

5. i na koniec minimapa miasta i teren?w w ok?? niego ;]
minimapa-_nwarha.PNG


THX & GL ;]
 

florczak

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
271
Reaction score
18
Odp: [gumek_skc] Galeria

spoko masz talent mapki dopracowane i wida? fajnie masz wyobra?nie cz?owieku r?b jak njaszybciej otsa fun
 
B

Blackq

Guest
Odp: [gumek_skc] Galeria

Wszystkie prace bardzo ?adne i na dobrym poziomie, zaczn? od kryj?wki Robin Hooda, praca bardzo ?adnie wykonana, o ile wiem przegra?e? t? prac? w turnieju mapperskim, mi si? ona te? zbytnio nie kojarzy?a z kryj?wk? Roobin Hooda, tylko z jaka? strzelnic? czy czym?.
Praca z tymi g?rami, r?wnie? ?adna, podoba mi si? po??czenie szarych g?r z czerwonymi, wi?kszych zastrze?e? nie mam.
No i ostatnia praca, te miasto ca?kiem nie?le wysz?o, znakomite pod jaki? serwer RPG. W niekt?rych miejscach droga troch? zbyt pusta, tak ?adnie. Minimapa jednak nie do ko?ca mi si? spodoba?a, troch? dziwny kszta?t. No ale i tak prace wy?mienite. Czekam na kolejne.
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [gumek_skc] Galeria

W0w Mapy bardzo ?adne , zrobione na wysokim poziomie , mam nadzieje ?e przyjmiesz moj? propozycje w pomaganiu otsa ;) 6/6

praca z g?rami bardzo ?adna ciekawie zmiesza?es czerwone g?ry z szarymi ;) og?lnie bardzo dobrze mappujesz :)

kryj?wka robin hooda te? ?adna lecz na ni? nie przypomina :D tak jak m?wi? up^^ taka jakby strzelnica ;P
 

MuhaziR

Active User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
110
Reaction score
3
Odp: [gumek_skc] Galeria

Ja tam nic ciekawego nie widz? poza kilkoma fajnymi pomys?ami.
W mie?cie na drogach mog?y by si? znale?? urywki trawy i kamyki.
W g?rach te? s?aba natura.
Moja ocena to 6/10.
 

MatthewRP

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
60
Reaction score
3
Odp: [gumek_skc] Galeria

Jeste? pocz?tkuj?cym mapperem? Je?eli tak, gratuluj? Ci wy?mienitych prac. ?adnie dopasowujesz, nie przesadzasz z detalami, dobrze dopasowujesz palety. Prace mi si? podobaj?, ale jest jest ma?y minus. Jak zobaczy?em pierwsz? Twoj? prac?, to od razu rzuci? mi si? ten Wielki Grzyb w oczy. Troch? mi to tam nie pasuje, bo tu ro?linno?? "umiarkowana",a tutaj jaki? grzyb wyskakuje, nawet nie wiem z jakiego "rodzaju". Tak to prace ?adne, moja ocena 9.5/10.

Pozdrawiam, Matthew
 

Gumek AngelOts

Advanced User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
261
Reaction score
14
Odp: [gumek_skc] Galeria

Jeste? pocz?tkuj?cym mapperem? Je?eli tak, gratuluj? Ci wy?mienitych prac. ?adnie dopasowujesz, nie przesadzasz z detalami, dobrze dopasowujesz palety. Prace mi si? podobaj?, ale jest jest ma?y minus. Jak zobaczy?em pierwsz? Twoj? prac?, to od razu rzuci? mi si? ten Wielki Grzyb w oczy. Troch? mi to tam nie pasuje, bo tu ro?linno?? "umiarkowana",a tutaj jaki? grzyb wyskakuje, nawet nie wiem z jakiego "rodzaju". Tak to prace ?adne, moja ocena 9.5/10.

Pozdrawiam, Matthew
Matthew no ?e jestem pocz?tkuj?cy nie powiem bo mappuje juz prawie 6 latek :D ale thx za komenta ;]

Topic!!
Dawno nie zagl?da?em na forum ale bylem zaj?ty ocenami (szko??) i mapk? :D
Dzisiaj kolejne 6 ss z mojego ci?gle rozwijaj?cego sie otka ;]
na mapie powiem ze ju? duu?o zrobi?em ale wci?? duu?o mi brakuje :D mapa warzy ju? 26,5 MB i b?dzie pewnie 2 tyle :D
Poka?e dzisiaj rooka jaki b?dzie na otsie ;] miasto i temple nie s? moje! dosta?em je od pewnego u?ytkownika z otserva nie wiem czy mog? powiedzie? od kogo ale wielkie dzi?ki za te mapki co podes?a? :D reput polecia? :]
Oto one:
Pierwsze 2 ss nie s? moje!! tylko pokazuje co mam na mapie! :D:D

Oto Temple tu zaczynamy swoj? przygod? ;] (rook)
1.
roook3-te_erahap.PNG


kawa?ek miasta rookgard'a :D
2.
roook4-mi_erahar.PNG



Teraz zaczynamy z moimi mapami ;]
Kawa?ek bagien z droga na qesta i miejsc?wki ;]
3.
roook2_erahsa.PNG


Taki jaki? Budyneczek :D miejsc?wka
4.
roook1_erahss.PNG


kolejny budynek xD quest ;] Stare ;]
5.
roook5-bu_erahan.PNG


I na koniec bram? kt?r? ostatnio wykona?em ;D
6.
brama_erahsh.PNG


czekam na komentarze ;]
Bless all ;]
 

Gumek AngelOts

Advanced User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
261
Reaction score
14
Odp: [gumek_skc] Galeria

temacik dawno nie by? odwiedzany ;/ dla od?wie?enia dam nowe ss ;]
bagna_eaeaxp.PNG

zapraszam do komentowania ;]
Bless!
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [gumek_skc] Galeria

Bardzo ?adny skrawek, cho? moim zdaniem ci??ko by?oby si? porusza? po takowej mapie, mimo ?e nie ma overspamu.
Pozdrawiam!
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [gumek_skc] Galeria

?adne ;-0 bardzo mi si? podoba , brama mi bardzo przypad?a do oka ciekawie wykonana i ma sw?j styl ...
mapy maj? dobr? detalizacj? oraz pomys?owo?? , wskoczysz na szczyt xd
 

Gumek AngelOts

Advanced User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
261
Reaction score
14
Odp: [gumek_skc] Galeria

thx za komentarze ;] za??czam nowy ss ;]
nwa_wxpsxw.PNG

i zapraszam do oceniania tej pracy ;p
Jah Rastafari Haile Selassie Bless!
 
Last edited:

Volian

Advanced User
Joined
May 31, 2009
Messages
352
Reaction score
11
Odp: [gumek_skc] Galeria

T? ?cie?k? naprawd? fajnie zrobi?e?! ?adnie mieszasz bordery.
Natura te? ca?kiem ?adna, i podoba mi si? gdy tych k?pek jest du?o nawalone.
Ocena - 9/10.
 

Bialkoo

Active User
Joined
Aug 8, 2008
Messages
131
Reaction score
6
Odp: [gumek_skc] Galeria

Mi si? wi?kszo?? map nie podoba, dlaczego?
-nie maj? klimatu
-pare 'motyw?w' podpatrzonych z map lepszych mapper?w ale s?abo wykorzystane



R?b mo?e mniejsze kawa?ki map i bardziej dopracowane, przypatrz si? kilku lepszym galeriom i zobacz czego 'oni' u?ywaj? do?? cz?sto na wi?kszo?ci swoich prac. Wida?, ?e jeste? na dobrej drodze do mappingu lecz zaliczasz pare potkni?? i to moim zdaniem wida?. Dopatrzy?em si? tak?e, ?e masz mas? pomys??w i nawet ciekawie je wykorzystujesz lecz w niekt?rych miejscach nie podobaj? mi si? detale. Du?y plus za to, ?e u?ywasz RAW palette.

6/10

Pozdrawiam
Your Rashel
 
Last edited:

Gumek AngelOts

Advanced User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
261
Reaction score
14
Odp: [gumek_skc] Galeria

thx ;] dzisiaj zrobi?em now? prace kawa?ek naturki ;] Ocenia?! ;pp

ss-naturk_wxnaxr.PNG



BlessYa! thx&GL
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top