What's new

konto GOD

GuideLucke

User
Joined
May 5, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Cze??. Chcia?bym si? dowiedzie? gdzie znale?? passy do GODa je?eli ?ci?gn??em gotowy ju? silnik? Po drugie, jak mog? zrobic konto GODa samemu? Sory za b??d w temacie, chodzi mi o tibie 8.54. M?j silnik to RmS 2.2, ?ci?gniety z tej strony.

Pozdrawiam GuideLucke
 

squad69

Active User
Joined
Jan 18, 2009
Messages
65
Reaction score
1
Odp: konto GOD

1 Goda mo?esz zrobi? daj?c playerowi acces 6+(zale?y od silnika)
 

GuideLucke

User
Joined
May 5, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: konto GOD

M?g?by? wyt?umaczy? mi, jak to zrobi?? Albo przynajmniej powiedzie? jak znale?? passy do istniejacego juz GODa, bo silnik mam gotowy, ze strony.
 

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: konto GOD

M?g?by? wyt?umaczy? mi, jak to zrobi?? Albo przynajmniej powiedzie? jak znale?? passy do istniejacego juz GODa, bo silnik mam gotowy, ze strony.

Aby zrobi? GM'a wejd? w data/players/name.xml daj edytuj, znajduj? si? tam acces="0" zmie? na 6, a GM'a b?dziesz mia?.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: konto GOD

Wystarczy wej?? w phpmyadmin, wpisuj?c i w zak?adce players oraz account.
Mo?na te? to zrobi? przez specjalny program do otwierania baz SQL.
Je?eli to jest silnik XML wystarczy wej?? do zak?adki data/players oraz data/accounts i tam wszystko znajdziesz.
Pozdrawiam!
 

GuideLucke

User
Joined
May 5, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: konto GOD

pliki.png


@Arteek: To wszytskie foldery jakie mam w Data.

@Fluos2: A gdzie znajd? to phpmyadmin? M?g?bys poda? dok?adne umiejscowienie tego?
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: konto GOD

Je?eli masz silnik SQL, to powiniene? mie? xamppa, wtedy go odpalasz i wpisujesz swoje IP w przegl?darce - o kur**, mamy phpmyadmin.
 

Arteek

Advanced User
Joined
May 6, 2010
Messages
272
Reaction score
37
Odp: konto GOD

Wejd? w swoje ip/phpmyadmin, a nast?pnie znajd? swoj? baze danych - wejd? w ni? i znajd? players oraz account . Tam zmie? group_id.
 
Last edited:

GuideLucke

User
Joined
May 5, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: konto GOD

@Fluos2: A mo?esz przekierowa? mnie gdzie? sk?d b?d? m?g? to ?ci?gn??? Repucik poleci. Ju? du?o mi pomog?e?, dzi?ki.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: konto GOD


To jest Ci bardziej potrzebne jak masz silnik SQL, nast?pnie wpisujesz w przegl?darce :

Pozdrawiam!
 

GuideLucke

User
Joined
May 5, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: konto GOD

Reputa ju? da?em. M?g?by mi ktos jeszcze dac link do tematu, w kt?rym jest wyt?umaczona obs?uga tego programu?
 
Last edited:

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: konto GOD

M?g?by mi ktos jeszcze dac link do tematu, w kt?rym jest wyt?umaczona obs?uga tego programu?

No wi?c my?l? ?e te 2 poradniki powinny ci pom?c obs?ugiwa? XAMPP'a. A o to i one:

http://tibia.net.pl/konfiguracja/6610-instrukcja-obslugi-theforgottenserver-i-gesior-account-maker.html ------- Tutaj jest od razu napisane jak zrobi? baz? danych, gdyby? mia? problemy

http://tibia.net.pl/pozostale/2708-ot-xampp-poradnik.html

Mam nadziej? ?e pomog?em?
Pozdrawiam.
 
Top