What's new

Komputer mi si? ?cina

Status
Not open for further replies.

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Witam mam problem od pewnego czasu a mianowicie gdy w??czam tibie jest wszystko gites ale po jakim? czasie np. po 30 minutach ?cina mi si? komputer nie wiem czemu, przedwczoraj zrobi?em formata a to dalej nic nie pomog?o, mam te? tak ?e gdy mam w??czon? tibie i chce w??czy? np. mozille to czasami si? w??cza a czasami odrazu ?cina, wie kto? czemu tak mam ?
Bardzo prosze o pomoc i z g?ry serdecznie Dzi?kuj? !
 
N

Nemo

Guest
Odp: Komputer mi si? ?cina

Tak jest tylko, gdy masz uruchomion? Tibi?? Mo?e czas najwy?szy przeczy?ci? sprz?t. Rozkr?? go i odkurz.
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: Komputer mi si? ?cina

Tak, jak gram w cs'a jest wszystko wporz?dku.

Komputer jest ca?y odkr?cony i czy?ci?em go nie dawno, wi?c raczej nie jest a? taki zakurzony .
 

Eweska

User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
10
Reaction score
5
Age
31
Odp: Komputer mi si? ?cina

Proste, przeczy?? jeszcze wentylatorek, a jak to nie pomo?e to id? z komputerem do najbli?szego serwisu.

#edit
Mo?e jakie? karty w kompie masz poluzowane? - Rozkr?? go na nowo i powciskaj karte graficzn?, ramy, etc. mocniej.

@down
Masz m?zg? - Powiedz, ?e wszystkiego rodzaju gry ci si? ?cinaj?. A jak nie to kurwa sied? z tym kompem i niech ci si? pierdoli co chwile. Proste -.-.
 
Last edited:

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: Komputer mi si? ?cina

Proste, przeczy?? jeszcze wentylatorek, a jak to nie pomo?e to id? z komputerem do najbli?szego serwisu.

Czy?ci?em jakie? 2 godzinki temu, bo si? ju? wkurzy?em i my?la?em ?e to przez to ale to nie pomog?o.


Tak i mam tam powiedzie? ?eby naprawili co? bo nie dzia?a mi Tibia ? irytuj?ce.
 

Furrya

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
290
Reaction score
28
Odp: Komputer mi si? ?cina

Koledzy dobrze Ci radz? przeczy?? sprz?t jesli to nie pomo?e polecam kupi? past? ch?odz?c?. Sprawd? tzw kaloryfer moze jest z nim cos nie tak i nie oddaje ciep?a. Sprawdz temperatur? procesora programem everst dostepnym miedzy innymi . Moze nie masz wiatraczka na karcie / przy procku. Jesli tak warto dokupic
 

Pein22

Advanced User
Joined
Mar 25, 2010
Messages
158
Reaction score
6
Age
27
Odp: Komputer mi si? ?cina

Mia?em tak samo, tylko w tibi
I zmieni?em karte xD
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: Komputer mi si? ?cina

Mia?em tak samo, tylko w tibi
I zmieni?em karte xD

Jak? ?

Koledzy dobrze Ci radz? przeczy?? sprz?t jesli to nie pomo?e polecam kupi? past? ch?odz?c?. Sprawd? tzw kaloryfer moze jest z nim cos nie tak i nie oddaje ciep?a. Sprawdz temperatur? procesora programem everst dostepnym miedzy innymi . Moze nie masz wiatraczka na karcie / przy procku. Jesli tak warto dokupic


Program ju? ?ci?gam wi?c zaraz editne i powiem czy dzia?a

Wiatraczek na karcie przy procku mam :)
 

Felekamil

User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
28
Reaction score
0
Odp: Komputer mi si? ?cina

Co ma piernik do wiatraka? Przecie? CS mu normalnie chodzi i to napisa?, a wiadom? rzecz? jest, ?e CS jest bardziej wymagaj?cy ni? tibia. Odpowied? jest prosta, albo bawisz si? w jakie? botki, albo masz kogo? w rodzinie, kto na s?owo tibia cieszy si? i zaraz odpala bota. Wed?ug mnie to tutaj trzeba poszuka?, bo je?eli CS chodzi normalnie, to tibia powinna chodzi? super... Rada? Szybki skanik komputera i zacznij gra? sam, albo dorad? komu? z rodziny ?eby nie pobiera? wszelkiego g?wna na tw?j komputer.
 

Dzwoniec

Advanced User
Joined
Sep 8, 2008
Messages
479
Reaction score
32
Odp: Komputer mi si? ?cina

Co ma piernik do wiatraka? Przecie? CS mu normalnie chodzi i to napisa?, a wiadom? rzecz? jest, ?e CS jest bardziej wymagaj?cy ni? tibia. Odpowied? jest prosta, albo bawisz si? w jakie? botki, albo masz kogo? w rodzinie, kto na s?owo tibia cieszy si? i zaraz odpala bota. Wed?ug mnie to tutaj trzeba poszuka?, bo je?eli CS chodzi normalnie, to tibia powinna chodzi? super... Rada? Szybki skanik komputera i zacznij gra? sam, albo dorad? komu? z rodziny ?eby nie pobiera? wszelkiego g?wna na tw?j komputer.


Mam tylko ja dysk i tylko ja co? ?ci?gam, skype, vt, gg i steam to nie jest nic gro?nego wi?c ...
Czasami gram na bocie ale jak nie gram to tak czy siak mi si? ?cina.

Mo?e to dlatego ?e nie mam directa ? ...
 

deseczny

User
Joined
Jul 26, 2010
Messages
44
Reaction score
1
Odp: Komputer mi si? ?cina

jak masz poza??czane r??ne programy to si? tak mo?e dzia?, ale sprz?t te? bym wyczy?ci?. :)
 
F

Fighting

Guest
Odp: Komputer mi si? ?cina

Podstawowa rzecz, sprawd? Czy wszystko Ci wewn?trz komputera dzia?a chodzi mi o wentylatorki, je?eli nie - wymie?!
Innych rozwi?za? nie widz?, mo?e ustaw full priorytet na tibi?? Kombinuj.
 
Status
Not open for further replies.
Top