What's new

Byle jaki silnik oby stabilny

Status
Not open for further replies.

programowiec

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
62
Reaction score
0
Witam wszystkich.
Ot?? potrzebuj? stabilnego silnika 8,54 na m?j sprz?t:

1gb ram
2,4ghz pentium 2

Zale?y mi tylko na stabilno?ci silnika oraz jak najmniejszej ilo?ci b??d?w!

Z g?ry dzi?ki, oczywi?cie za pomoc repucik!
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Byle jaki silnik oby stabilny

Ja osobi?cie polecam NaxedOT, sam z niego korzystam od blisko roku i uwa?am, ?e jest najlepszy w swojej klasie.
NaxedOT
Mo?esz te? skorzysta? z TFSa, jednak?e nigdy go nie u?ywa?em wi?c nie wiem jak z jego stabilno?ci?.
 

programowiec

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
62
Reaction score
0
Odp: Byle jaki silnik oby stabilny

Przetestuje i dam edita, dzi?ki i reput!
 

Micki

Advanced User
Joined
May 2, 2009
Messages
373
Reaction score
23
Odp: Byle jaki silnik oby stabilny

Ja osobi?cie polecam NaxedOT, sam z niego korzystam od blisko roku i uwa?am, ?e jest najlepszy w swojej klasie.
NaxedOT
Mo?esz te? skorzysta? z TFSa, jednak?e nigdy go nie u?ywa?em wi?c nie wiem jak z jego stabilno?ci?.

Ja pierdole :niee
"Naxed OT" i inne serwery do pobrania na forum pod protok?? 8.3+ s? oparte o silnik tfs.

@topic
Nie powiedzia?e? jaki masz internet, a to odgrywa najwa?niejsz? role przy hostingu serwera. Co do silnika to polecam ci The Forgotten Server 0.4. Ale je?eli chcesz mie? stabliny serwer jedn? z wa?niejszych cech s? dobrze obmy?lone i napisane skrypty oraz mapa bez b??d?w.
 

Jazper

Advanced User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
448
Reaction score
31
Odp: Byle jaki silnik oby stabilny

//up sam korzysta?em z naxeda, ale teraz mam tfs 0.4 i powiem ci , ?e na przej?ciu z 0.3.6 na 0.4 w moim ots znalaz?o sie pe?no bug?w, ale mog? szczerze powiedzie?, ?e przej?cie by?o op?acalne ;)

//topic a tak wogole to twoj komp jest troche za slaby ? jesli mapka bedzie np real to jej nawet nie otworzysz :) powodzenia kup lepszego kompa, lub pochwal si? netem :)
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Byle jaki silnik oby stabilny

Doskonale wiem, ?e Naxed jest oparty na TFSie, z naciskiem na s?owo oparty. Ma dodane kilka przydatnych funkcji do bibliotek silnika.
Poza tym u?ytkownik pyta? si? o stabilny silnik, a wed?ug mnie Naxed jest stabilny, gdy? u?ywam go od bardzo dawna i nie zawi?d? mnie jeszcze.
 

programowiec

Active User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
62
Reaction score
0
Odp: Byle jaki silnik oby stabilny

Neta mam 2MB, Naxed mi pasuje jako? z tfs'em mi nie idzie a z Naxedem od razu:p
 
Status
Not open for further replies.
Top