What's new

Zwiekszenie expa !

Vervvis

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
64
Reaction score
1
Mam taki problem z ACC maykerem poniewaz gdy wbijam na strone mojego acc maykera i chce dac creat acc wyskokuje mi otland stronka i jak sie chce zarejestrowac i wypelniam wszystkie dane daje enter to mi sie strona wczytuje i wczytuje i tak bez konca u was tez tak jest ? ://
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Zwiekszenie expa !

wchodzisz w
Code:
silnik/data/monster/nazwa potwora
(otwieramy notatnikiem) i tam masz exp. i dalej masz hp i max hp i tam musisz napisa?
 

lisex dwaa

Advanced User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
244
Reaction score
26
Odp: Zwiekszenie expa !

Witam napotkal mnie nastepny blad xd gdzie moge zmienic potwora expa i zwiekszyc im hp i gdzie moge zrobic aby mnie w temple logowalo a nie na rooku xdd ? ;>
co to potwora to jak na gorze napisal i to sa te linijki:
PHP:
<monster name="Acid Blob" nameDescription="an acid blob" race="venom" experience="250" speed="200" manacost="0">
  <health now="250" max="250"/>
a co do temple to w config.lua musisz ustawi? na swoje:
PHP:
	newPlayerSpawnPosX = 1000
	newPlayerSpawnPosY = 1000
	newPlayerSpawnPosZ = 7
lub w bazie danych!
 

Vervvis

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
64
Reaction score
1
Odp: Zwiekszenie expa !

Mam taki problem z ACC maykerem poniewaz gdy wbijam na strone mojego acc maykera i chce dac creat acc wyskokuje mi otland stronka i jak sie chce zarejestrowac i wypelniam wszystkie dane daje enter to mi sie strona wczytuje i wczytuje i tak bez konca u was tez tak jest ? ://
 

lisex dwaa

Advanced User
Joined
Feb 20, 2010
Messages
244
Reaction score
26
Odp: Zwiekszenie expa !

Mam taki problem z ACC maykerem poniewaz gdy wbijam na strone mojego acc maykera i chce dac creat acc wyskokuje mi otland stronka i jak sie chce zarejestrowac i wypelniam wszystkie dane daje enter to mi sie strona wczytuje i wczytuje i tak bez konca u was tez tak jest ? ://
otw?rz tw?j config.lua plik na samym dole bedziesz mial takie cos:
PHP:
	-- Status
	ownerName = "" <---- twoj nick, imie
	ownerEmail = "@otland.net" <----twoj e-mail
	url = "http://otland.net/" <---- wlasnie tutaj masz wpisac swoja strone do acc
	location = "Europe"
	displayGamemastersWithOnlineCommand = false
 

Vervvis

Active User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
64
Reaction score
1
Odp: Zwiekszenie expa !

heh szkoda ze tego wczesniej nie przeczytalem bo sie meczylem 3 h i co najglupsze meczylem sie z rejestracja a przegladarka mnie nigdy nie chce zarejestrowac bo cos z dns jest rypniete az kolega mi napisal heh to samo ale ze by wykasowac i tak zrobilem i hula ale sprobuje nazwe podmienic dziekuje ! :)
 
Top