What's new

[Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Status
Not open for further replies.

Vix Sokol

Active User
Joined
Apr 22, 2010
Messages
65
Reaction score
2
Witam

Mam pytanie poniewa? dosz?a ta nowa wersja i dodano raport offence i nie wiem czy jak postawie bota to dostane bana odrazu czy p??niej czy mo?na boci? ?? Bo tam to jest ukryte miejsce gdzie nikt prawie nie przychodzi Bardzo prosz? o odpowied?
 

Szalu Ni Ma

New User
Joined
May 11, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

No wi?c tak jak ma?o ludzi to czemu nie spr?bowa? jednak naprawd? du?e ryzyko ju? lepiej r?cznie expi?.
 

Zexarm

User
Joined
Jul 25, 2008
Messages
38
Reaction score
1
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Pr?buj ?mia?o, kto nie ryzykuje w Rawiczu nie siedzi (takie przys?owie :D). Tylko potem nie zak?adaj tematu typu : ,,Czemu mnie zbanowali" :)

//A nie lepiej samemu wbi? lvl?
 

Vix Sokol

Active User
Joined
Apr 22, 2010
Messages
65
Reaction score
2
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Tylko ja nie chc? lvl wbi? tylko mam taska zabi? 5k mino xD a tam gdzie ja znalaz?em i siedzia?em ca?y dzie? nikt nie przychodzi? to tak pomy?la?em ale czekam na wasze opinnie
 

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

A bot?j. Po tym report offence i tak musi sprawdzi? Ci? ten system do wykrywania botter?w. Je?eli do tej pory nie mia?e? bana od tego ca?ego PRO systemu to nie powiniene? mie? (chocia? dopiero to wszystko wprowadzili, wi?c za du?o o tym powiedzie? nie mog?). Ja bym zaryzykowa?.
 

Legolas

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
173
Reaction score
8
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje :).
#Zale?y czym b?dziesz boci? Elfa jest bardzo ci??ko wykry?. Jak ju? do bocenia do tylko elfbot =). Prze?lij sobie itemki na inn? posta? w razie czego ;d
 

0 Blade 0

New User
Joined
May 9, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Ja tam boc? ju? od p?? roku i bana jako? nie dosta?em, by? mo?e to z lenistwa Gamemaster?w. U?ywam Elfa i my?l?, ?e jest w miar? bezpieczny. To tylko moje zdanie.
Pozdrawiam,
Blade
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Czytam te wypowiedzi i nie wiem czy p?aka? czy si? ?mia?...
Zacznijmy od tego ?e bota nie mo?na u?ywa? wcale ale je?eli jeste? a? tak napalony,
to gdy jaki? gracz zobaczy ?e "latasz" na bocie sk?ada na ciebie raport w takim wypadku ich system "anty leni?w" sprawdza ci? i gdy wykryje bota w przeci?gu oko?o 2dni dostanie bana.
 
Last edited:

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Nie jest prawd?, ?e po zaraportowaniu kogo?, to ten ktos dostanie bana w przeci?gu kilku dni. Ban bedzie przyznany na mass banach.

Zreszta znam duzo osobo, ktore botuja i sam to robie. Czesto dostaje pw, ze zostalem juz zraportowany, a boce dalej. Zobaczymy na mass banach co to bedzie i ile warty jest ten caly system raportowania. ;-d
 

Gm Manio

Active User
Joined
Dec 6, 2009
Messages
115
Reaction score
5
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Nie jest prawd?, ?e po zaraportowaniu kogo?, to ten ktos dostanie bana w przeci?gu kilku dni. Ban bedzie przyznany na mass banach.
Zreszta znam duzo osobo, ktore botuja i sam to robie. Czesto dostaje pw, ze zostalem juz zraportowany, a boce dalej. Zobaczymy na mass banach co to bedzie i ile warty jest ten caly system raportowania. ;-d

My?le ze warto botowac, bo po co spedzac duzo h przy kapie?

p.s co ile mass ban ?
 

kamilequ223

Active User
Joined
Dec 1, 2009
Messages
82
Reaction score
4
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

No wiesz bocisz na wlasne ryzyko... Ale jezeli twierdzisz ze nikogo tam nie ma wiec nie ma sie czego obawiac. Zawsze mozna sobie w bocie ustawic opcje zeby sie wylogowal itp.
 

Emus

User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
22
Reaction score
1
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Nie radz? boci? poniewa? ju? z trzy razy zosta?em przy?apany...
nie wiem jakiego bota u?ywasz, ale ja boci?em na blackd-proxy
je?li chcesz to spr?buj ale p??niej nie miej pretensji do nas ?e
zosta?e? zbanowany...

Pozdrawiam!
 

Vix Sokol

Active User
Joined
Apr 22, 2010
Messages
65
Reaction score
2
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

@Emus
Black-Proxy te? mia?em i powiem ci ?e to jest g?wno za du?a wykrywalno?? tego bota zosta?em kiedy? przez niego 2 razy zbanowany i straci?em 400k i bardzo dobre itemki.
Tera to u?ywam Elfa Bardzo dobry i nie wykrywalny bot jak na razie przez administracj? tibi
 

Spontan

Active User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
57
Reaction score
1
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Witam!
Boc? dziennie 3-8h, ani razu mnie nie przylapano. Uzywam Elfa.
Pozdrawiam!
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Moim zdaniem nie op?aca si? teraz bocic.Coraz wi?cej ludzi jest teraz banowanych, lub te? ich kointa s? przeznaczone do kasacji.
Cipsoft nie daje za wygran? i banuje coraz wi?ksz? liczb? botter?w.
Uwa?am te?, ?e bocic nie op?aca si? z tego powodu i? psujecie klimat gry, a sami narzekacie jaka ta tibia jest zepsuta przez boty i wgl.

Wiec NIE.
 

askol27

User
Joined
Sep 24, 2009
Messages
30
Reaction score
1
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Zgadzam si? z Krzysieq. A poza tym jest takie zabezpieczenie ?e jak si? wbijasz na bota to tibia si? wy??cza.
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Jak si? umiej?tnie botuje to si? op?aca, wszystko zale?y od paru czynnik?w, jednak po ostatnich mass banach wida? ?e ten system raportowania jak i anty botterski jest do niczego, nie wykrywa prawie nikogo i bardzo dobrze.

Regards,
Persona Grata.
 

Kazsha

Senior User
Joined
Jan 28, 2009
Messages
660
Reaction score
74
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Mam pytanie poniewa? dosz?a ta nowa wersja i dodano raport offence i nie wiem czy jak postawie bota to dostane bana odrazu czy p??niej czy mo?na boci? ?? Bo tam to jest ukryte miejsce gdzie nikt prawie nie przychodzi Bardzo prosz? o odpowied?
W dzisiejszych czasach nie op?aca si? boci?, szanse na to, ?e dostaniesz bana zwi?kszy?y si?. Bardziej op?aca si? bi? lvl r?cznie, ni? wbi? 3-5 lvl na bocie i dosta? bana/delete.
To, ?e miejsce jest nieznane nic ci nie daje, auto bany lec? (na 3lvl dosta?em....)
Boci?em do 3 lvl, przesta?em gra?, i po ok. tyg dosta?em bana na to konto - wyci?gnij wnioski.
 

Czesio121

User
Joined
May 6, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

botuj ile chcesz tylko licz si? z tym ?e dostaniesz bana na miecha ;d
 

Joke1991

Active User
Joined
Sep 12, 2008
Messages
97
Reaction score
6
Odp: [Rl Tibia] Czy op?aca si? teraz boci??

Z mojej strony to obojetne bo ja np odpalam elfa nie raz i tylko na healingu jade dostane bana to dostane trudno wyjeban* mam w to expie se recznie w nie cale 2 tyg wbilem 50 lvl wiec da rade bez bota grac jak dostane teraz na mass banach bana to za miesiac gram recznie nawet healing ogarniac trzeba bedzie:) wiec twoja decyzja czy chcesz ryzykowac ale slyszalem ze boca po 24/7 typy na elfach ale oryginalnych i nie dostaja banow
a co do klimatu ,tibia stracila klimat kilka lat temu wiec te gadanie 13latkow ktorzy graja po rok/dwa juz mnie nudzi tyle odemnie
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top