What's new

[Always] Galeria Ol?ejsa

Status
Not open for further replies.

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Stary temat jest zamkni?ty, odszed? w niepami??. I dobrze, bo troszk? si? w moim mappingu zmieni?o. Zaczynamy ; )

spw6mf.jpg


9lcsbo.png


karczma.png


karczma1.png


karczma2.png


karczma3.png


karczma4.png


karczma5.png
 

Anvar

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
74
Reaction score
7
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Pierwszy screen wygl?da na ?adny, ale mi si? nie podoba wcale. Ten mostek chyba najlepszy, ale te? nie specjalny. Natura nawalona byle jak.
Drugi screen budynek kwadratowy i nie prezentuje si? zbytnio elegancko.
Trzeci screen budynek zbyt du?y, a dach kompletnie psuje go. Wyposa?enie ujdzie chod? nie wiem co robi? kamienie w ?rodku budynku.

3/10
 
Last edited:

Trevox

User
Joined
Apr 8, 2010
Messages
11
Reaction score
2
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

No prosz?, jak dla mnie ?adnie wykonane tereny. Du?a, bogata ro?linno??, ?r?de?ko, most i praca gotowa. Na drugim screen'ie zbyt kwadratowy budynek, no i nieznane jest jego wn?trze. Kolejne SS przedstawiaj?ce domek s? doj?? dziwnie wykonane, parter jak najbardziej mi si? podoba, jednak?e powy?sze pi?tra mo?na by by?o inaczej rozplanowa?. Og?lnie prace prezentuj? si? dobrze.
 

asol10

Advanced User
Joined
Jul 19, 2008
Messages
322
Reaction score
13
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Jak zwykle twoje prace s? na wysokim poziomie. Wiesz co ze sob? ??czy? aby stworzy? ?wietny efekt:) Wszystko trzyma ci? kupy 10/10:p
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Prace s? do?? dobre, na pierwszym zdj?ciu fajny pomys? z mostem na tej g?rze, jednak z do?u zdj?cia te g?ry troch? monotonie wygl?daj?. W pracy drugiej ?adnie wygl?da ten budynek, mog?e? ?nieg po randomizowa? bo jest on zrobiony jednym id z tego co widz?. W kolejnych zdj?ciach fajny pomys? z lodziarni?, jedynie co mi si? nie podoba to na 4 zdj?ciu tego budynku te p?kni?cie na bia?ych kafelkach jako? dziwnie to wygl?da. Og?lnie prace ?adne i pomys?owe, moja ocenka 8/10.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

My?l?, ?e prace s? bardzo dobre.
Wida?, ?e wk?adasz w nie wiele pracy, nie u?ywasz autobordera i si? starasz, a to bardzo cenie.
Patrz?c na te prace stwierdzam, ?e s? bardzo pomys?owe i szczeg??owe, lecz szkoda ?e niedoko?czone, par? rzeczy r?wnie? do siebie nie pasuje, ale i tak jest bardzo dobrze, a prace ?adnie si? prezentuj?, dlatego oceniam na 7.5/10.

@EDIT.
Prace s? wykonane w SME, dlatego zmieniam ocenke na 8/10!!



Pozdro ;).
 

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Powr?t Ol?ejsa!
Pierwsza praca wcale mi nie podchodzi. Natura ssie, w jednym miejscu najebane, w drugim pustawo. Mostek to si? w powietrzu trzyma.

Budyneczek ?adny. Przyczepi? mo?na si? tylko do pustych ?cian po bokach. Przyda?yby si? jeszcze jakie? wi?ksze zaspy ?niegu na daszku. Do reszty nie mam zastrze?e?.

Domek ca?kiem przyzwoicie si? prezentuje. Nie podoba mi si? tylko ten jeden wielki misz-masz je?li chodzi o u?yte ?ciany, zbyt du?e zr??nicowanie.

A tak poza tym, dalej jeste? ch?tny na pojedynek? ; D
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Refresh. Jaskinia. Praca na 10 minut ;)
2ik8jo7.jpg
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Hahaha i ty mi tu o pojedynku m?wisz? xD Jak m?j kwadratowy domeczek przy twoich mapkach to tylko do wy?miania si? nadaje? xD

@up
lol, sekundy. (zr?bcie co?, ?eby s?owo eLOeL nie zamienia?o si? na t? emotk?, bo to ?a?osne)

Fajna ta jaskinia. W og?le natura fajna. W og?le *patrzy na swoj? mapk?* to *patrzy na mapki Alwaysa* jeste? gosu. xD
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Domek!
ff3gc8.jpg

I z g?ry:
mapa3.png

Bug z drabin?, wiem. Mapy nie do gry, wi?c mo?na powiedzie?, ?e jest to zrobione celowo ; >
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Wszystkie prace naprawd? bardzo ?adne, a? przyjemnie si? ogl?da : ).

Wszystko ?adnie wydetalowane, ale nie przewalone, w?a?nie dlatego twoje prace s? tak ?adne i estetyczne.
W szczeg?lno?ci podoba mi si? ich pomys?owo??, widac, ?e jeste? do?wiadczonym mapperem.

Je?li chodzi o ten ostatni domek to szczeg?lnie podoba mi si? ciekawie wykonany p?ot, mam tylko jedno malutki zastrze?enie :D - nie podoba mi si? to, ?e domek ma tak wielki dach, a jest jednopi?trowy. ;).

Moja ocenka to 9.5/10.
 

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Zadba?e? o ka?dy szczeg??.Zazdroszcz? talentu ;) Cipsoft nie ma tak dobrych mapper?w :p Ocenka 11/10
 

Always

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
429
Reaction score
105
Age
28
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Natura wok?? niedoko?czona. Du?e drzewo z dedykacj? dla Nyi.
mapa4j.png
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Ooo! Twoje du?e drzewo jest du?o lepsze od moich du?ych drzew. :D Tylko jedno mnie dziwi: dwie kratki obok bia?ego kwiatka na krzaczku s? kamyczki, kt?re wygl?daj?, jakby lewitowa?y w powietrzu... No i bardzo fajne skalne ?r?de?ko. ^^
 

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Du?e drzewo z dedykacj? dla Nyi.
Dla mnie? ; O Senai stworzy? poradnik o du?ych drzewkach, r?wnie? z dedykacj?, a ja nie mam najmniejszej ochoty si? za nie wzi??.
C?? natura jak natura, prace estetycznie wykonane, doczepi? mo?na si? jedynie do tych k?pek trawy na drzewach (!). Mapij dalej, konkrety prosz?. ; D
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

A co te ga??zie na drzewie takie od linijki jakby rysowane?:>
Troch? innowacji w tym drzewie by si? przyda?o.
 

Krissek

Advanced User
Joined
Jan 5, 2009
Messages
356
Reaction score
9
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Nie wiem dlaczego, ale najbardziej spodoba?a mi si? jaskina o_O ..
Wszystkie prace s? dok?adne, wszystkiego po trochu, w sam raz detali (nie ma nawalonego 1000 kamieni w 10 miejsc ^.^)

Og?lnie : Pozytywna ocena ;D 10/10
 

kocz

User
Joined
May 13, 2009
Messages
35
Reaction score
2
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Wszystko si? trzyma przys?owiowego "balasa", czekam na duu?o wieksz? porcj? szkriniaczk?w.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: [Always] Galeria Ol?ejsa

Jako? te pierwsze prace nie przypad?y mi do gustu, szczeg?lnie ten pierwszy domek. Do reszty nie mam zastrze?e?. Prace trzymaj? poziom. Moim zdaniem najlepsza praca to ta jaskinia z nied?wiedziem ;p Kilka bug?w mo?na si? dopatrze? ale to drobniutkie elementy.
8/10
 
Status
Not open for further replies.
Top