What's new

~Techno - OFFICIAL THREAD~

Status
Not open for further replies.

Spontan

Active User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
57
Reaction score
1
1. Techno? Co to jest?
2. Historia tej muzyki!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1Techno - gatunek muzyki elektronicznej powsta?y w Detroit w latach 80. XX wieku. Ze wzgl?du na typowo elektroniczny charakter gatunku i du?? popularno?? na pocz?tku lat 90., nazw? techno bywa powszechnie mylnie okre?lana ca?o?? elektronicznej muzyki tanecznej.
dj
2.
Pocz?tki techno si?gaj? p??nych lat 70. oraz eksperymentalnej muzyki elektronicznej, komponowanej w tamtym okresie. Najwi?kszy wk?ad w stworzenie fundament?w techno, ma niemiecka grupa Kraftwerk. Jednak w?a?ciwym miejscem i czasem powstania tego gatunku jest miasto Detroit po?owy lat 80. Do protoplast?w nale?? m. in. Juan Atkins, Derrick May, oraz Kevin Saunderson, kt?rych muzyka zmieni?a w owym czasie kszta?t sceny muzycznej tego miasta. Du?y wp?yw na ich dzia?alno?? mia?y Chicago house oraz funk. Zafascynowani elektronicznymi d?wi?kami, zacz?li tworzy? w?asn? muzyk?, u?ywaj?c do tego celu automat?w perkusyjnych Roland TR-808 oraz TR-909.


Czemu Ja lubi? ten typ muzyki?

Hmm... moze dlatego,
ze lubie halas,
czuc to cos, co nazywam 'beatem'
i swietnie sie bawic, przy okazji?? :)


Moje propozycje!:


#

#



Wrzucajcie swoje kawalki!!!!


Code:
1.Temat, zostal stworzony by dzielic sie wspaniala muzyka.
2. Nie Lubisz? Nie obrazaj! Nie komentuj!!!
3. Odwiedziles temat, zostaw po sobie film na YT do nutkii!!


Pozdrawiam, !! ~:)~
 

McraeCT

New User
Joined
May 10, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: ~Techno - OFFICIAL THREAD~

Kolejny typek, dla kt?rego kaniku?y to techno. Jednak mam co? od siebie, bo przepadam tylko za trance, house, techno, dance, hardstyle, hardcore i jumpstyle. Wrzuc? dwa hiciory, melodie kt?re nigdy mi si? nie znudz? i zawsze s?uchaj?c ich mam g?si? sk?rk?. Ta ostatnia to nie techno, ale naprawd? niepowtarzalna melodia i polecam.



 

Spontan

Active User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
57
Reaction score
1
Odp: ~Techno - OFFICIAL THREAD~

@Up
Kanikuly, to 'dance' Zas to co ja wymienilem, to prawdziwa 'umcykumcyk' tzn techniawka... Skoczna, i swietna do zabawy :)

//Polecam, MIxy :
INPHINITY MIX 10

INPHINITY MIX 14


/ R E F R E S H
 
Status
Not open for further replies.
Top