What's new

Palenie :)

Status
Not open for further replies.

Skrypter

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
243
Reaction score
23
Siema :)
3 dni temu pojecha?em na wycieczk? :)
Mieli?my 5 gram na 6 os?b :) Mia?em 12 buch?w ^^
Jedynie co mi jeb?o to ?e :
-Liczy?em korki
-Na kolacje do Restauracji chodzili?my w skarpetach :p (kumple te?)
-By?em Ninja -.-
-Widzia?em Czerwone gwiazdy :p
I pytanie co wam si? dzia?o po zapaleniu :eek:.

Bless :)
 

Photonic

User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
26
Reaction score
3
Odp: Palenie :)

To by?o tak:
- Rozbraja?em bomb? czy co? takiego ;D
- Drzewa si? do mnie u?miecha?y
- By?em na wojnie ^^
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Palenie :)

Ja mia?am kilka konkretnych motyw?w:
- Sz?am za koleg?, kt?ry by? z 5 metr?w przede mn?. Mia?am we ?bie tak? luk?, ?e my?la?am, i? moje kroki s? 10 metrowe i, ?e ca?y czas wpadam na koleg?, wi?c z wyprostowan? r?k? sz?am i gada?am - "Rusz si?! No rusz, bo si? wleczesz". Jak widzia?am p??niej filmik id?cej z dziarsk? r?k? do przodu siebie, opad?am z kolan,
- Szuka?am bia?ej myszy z koleg?. Gdy wysz?a ekspedientka sklepu, w kt?rym to by?o zapyta?a si? co robimy, my na to, ?e poszukujemy myszy, na co ona "Mo?e jeszcze bia?ej?",
- Co jakis czas g?owa mi si? zsuwa?a w lew? stron?, a ja energicznym ruchem j? poprawia?am. Moja odpowied? na pytanie kolegi co robi? brzmia?a tak : "Gdyby? mi tej g?owy co chwil? nie przekrzywia?, by?oby w porz?dku".

Tyle pami?tam...
 

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
28
Odp: Palenie :)

-Wczoraj jak si? zjara?em 2 bociony, zamy?li?em si? i mia?em i?? na boisko szkolne a ja poszed?em do parku 5km szed?em i ca?y czas my?la?em o czym? a nie gdzie ide.
 

visbiak

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
107
Reaction score
11
Odp: Palenie :)

jak sami sobie w kr?cacie tak macie ;) je?li zaczniesz przymula? to sie nie ciekawie robi. Dobre towarzystwo to podstawa ja mam zawsze pe?no ?miechu i pe?en relax. Cholernie sie nuta zawsze wkr?ca chce si? spiewac itp ;) poza tym zero strssu, problem?w... ?yje chwil? :))))
 

Cykotion

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
50
Reaction score
3
Odp: Palenie :)

ha to wy s?abe schizy macie ;d a ja powiem teraz jakie ja mam haha :D wi?c tak :

w 3 [ os?b ] 2 gramy ( nie pami?tam nazwy jaka to by?a ) ...

jak wali?em 20 bucha o_O
to tak czu?em ?e mi si? twarz zmniejsza to ci?gle j? rozci?ga?em ,
skaka?em na murach , wchodz?c do sklepu m?wi?em Abe Papo , jak patrza?em na 1 kumpla to on nie wiem 100 KM ode mnie sta? tak mi si? wydawa?o xD .
a najlepsze to by?o jak z policj? gadali?my ...

Mojej Dziewczyny starszy Pracuje w Policji :| .

idziemy na jarani przez wioch? , nagl? jedzie Mojej laski stary, zatrzyma? si? [ pewnie od razu widzia? co brali?my ] wychodzi daje nam balonika dmuchajcie , ja do niego nie teraz nie jestem zbyt w stanie ale wczoraj dmucha?em , a on do mnie co dmucha?e? ? Twoj? c?rk? bo sama chcia?a i w ?ach ...
jak mi nie zajeba? pa?? przez garb :D
i do samochodu nas zabra? a my tam ?acha i bawimy si? tymi szybami i kajdankami .
24 Godziny przytrzyma? .
jak ju? uspokoi?em si? , powiedzia?em mu prawd? co brali?my i ?eby nas nie notowa?, i ?e te dmuchanie jego c?rki ( mojej laski ) by?o ?artem <haha>
i ?eby by?o mi?dzy nami to :D

ale m?wi? wam tak pisz?c to nawet zjebanie brzmi , jakby?cie byli z nami to dopiero ?acha by?cie mieli xD

Notka moderatorska:
Je?li jeszcze gdziekolwiek w jakimkolwiek po?cie zobacz? takie bajki to ?le si? to sko?czy //Drako
 
Last edited by a moderator:

gigant48

User
Joined
Apr 15, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Palenie :)

ha to wy s?abe schizy macie ;d a ja powiem teraz jakie ja mam haha :D wi?c tak :
w 3 [ os?b ] 2 gramy ( nie pami?tam nazwy jaka to by?a ) ...
jak wali?em 20 bucha o_O
to tak czu?em ?e mi si? twarz zmniejsza to ci?gle j? rozci?ga?em ,
skaka?em na murach , wchodz?c do sklepu m?wi?em Abe Papo , jak patrza?em na 1 kumpla to on nie wiem 100 KM ode mnie sta? tak mi si? wydawa?o xD .
a najlepsze to by?o jak z policj? gadali?my ...
Mojej Dziewczyny starszy Pracuje w Policji :| .
idziemy na jarani przez wioch? , nagl? jedzie Mojej laski stary, zatrzyma? si? [ pewnie od razu widzia? co brali?my ] wychodzi daje nam balonika dmuchajcie , ja do niego nie teraz nie jestem zbyt w stanie ale wczoraj dmucha?em , a on do mnie co dmucha?e? ? Twoj? c?rk? bo sama chcia?a i w ?ach ...
jak mi nie zajeba? pa?? przez garb :D
i do samochodu nas zabra? a my tam ?acha i bawimy si? tymi szybami i kajdankami .
24 Godziny przytrzyma? .
jak ju? uspokoi?em si? , powiedzia?em mu prawd? co brali?my i ?eby nas nie notowa?, i ?e te dmuchanie jego c?rki ( mojej laski ) by?o ?artem <haha>
i ?eby by?o mi?dzy nami to :D
ale m?wi? wam tak pisz?c to nawet zjebanie brzmi , jakby?cie byli z nami to dopiero ?acha by?cie mieli xD

o cz?owieku rz?dzisz :D Jak bym m?g? to bym Ci za to reputa da? hahah ^^
 

Kugielek

Active User
Joined
Jun 17, 2010
Messages
76
Reaction score
4
Odp: Palenie :)

Widz? ?e macie s?abe ?by i sobie jakie? mity wkr?cacie :)
Tak jak wspomnia? na g?rze koelga, odpowiednie towarzystwo to mo?na sie dobrze u?mia? a nie wkr?ca? ?e np. nogi mi uciekaj? z chodnika na asfalt.

@topic
Ja jak sie pierwszy raz zjara?em to mia?em banie ostr?, a bardziej ludzie w moim otoczeniu.
Spali?em p??toraka sam na wsi, kop?o mnie dopiero po 15 minutach i trzyma?o przez 4 godziny, rozebra?em si? do gaci i biega?em za autami ahahah xd
Na YT to mo?na znale?c, to wtedy by?y czasy ;D
 

lisekmater

Active User
Joined
Oct 23, 2009
Messages
103
Reaction score
11
Odp: Palenie :)

Ja jakies 3 lata temu, gdy po raz drugi sie najaralismy (pierwszego nie opisuje, bo az zal sluchac) siedzielismy na chacie u kumpla. Bylo nas 7 mielismy 10g =). Na poczatku normal, lach z niczego, ogolnie luuuz. Potem dopiero sie zaczelo, wyszlismy z psem na spacer, psa nieslismy na rekach i sie skarzylismy ze nie chce srac. W klatce sie klocilismy z sasiadka ze nam sie pies nie chcial zalatwic i ze to bezsprzecznie jej wina. Mi zdawalo sie ze mam zawal serca, bo jakos ciezko mi bylo na klatce piersiowej, zaczalem chodzic po pokoju w ta i z powrotem przez kilkanascie minut, a potem myslalem ze jestem "Postal Dude" i zaczalem go cytowac. Potem przyszedl jeszcze Krycha i "uzupelnilisly zapasy". Obudzilem sie nastepnego dnia na klate schodowej =)
 

Adiko69

User
Joined
Jun 10, 2010
Messages
27
Reaction score
1
Odp: Palenie :)

Ja pierdziele, mam rozumie?, ?e ka?dy wie, ?e to dla jaj? bo jak kto? z was jara? to ja ja jestem Bolek ;o
 

Norbert

Forum friend
Joined
Nov 8, 2009
Messages
1,125
Reaction score
33
Age
34
Odp: Palenie :)

Czasami to a? p?aka? mi si? chce nad ?enuj?cym poziomem tneta, ale teraz to dojebali?cie do pieca ostro ;d Ilu z wypowiadaj?cych si? w tym temacie ma chocia?by tyle lat ?eby m?g? fajki lajtowo pali??
Sko?czcie pierdoli? o paleniu bo fajniejsi przez to nie b?dziecie ;d
Notka moderatorska:
Signed. Temat zamykam z powodu ?enuj?cego poziomu.
 
Last edited by a moderator:

lisekmater

Active User
Joined
Oct 23, 2009
Messages
103
Reaction score
11
Odp: Palenie :)

Tutaj nie chodzi o dojrzalosc fizyczna, tylko o swiadomosc psychiczna, i stabilizacje emocjonalna. Ja np jeszcze nie jestem pelnoletni, ale zdaje sobie sprawe z konsekwencji duzo lepiej niz nie jeden "dorosly" facet. Swoja droga, czasem to az zal sluchac niektorych. Z tym policjantem, to troche nie wierze =)
 
Status
Not open for further replies.
Top