What's new

-Inne Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Status
Not open for further replies.

Garbusek

Active User
Joined
Nov 30, 2008
Messages
71
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

@tomakeo narazie to nie jest nawet serw ;d tylko wielki syf i zamieszanie mo?e kiedy? sobie pogram na pl narazie 1000 razy lepszy jest br.

PS. Ty jeste? tym ca?ym vipem?

ciekawe czy przy tym poscie dostane ostrze?enie hmmm
 

tomakeo

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
156
Reaction score
1
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

@garbusek
Niestety nie jestem vipem ale wiem, ?e trwaj? ca?y czas alpha i s? wyszukiwane co raz to nowe b??dy ... jak wszystko b?dzie ok to na 100 % zagrasz na polskim.

Pozdro :)
 

Adamex

Active User
Joined
May 23, 2008
Messages
100
Reaction score
10
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

@Garbusek
Nie umia?by? zrobi? 10% tego co zrobi? Fabian i ?miesz nazywa? to syfem dzieciaku?
Ogarnij si? dziecko, nazywasz to syfem bo pierw nie umia?e? clienta odpali? a potem nikt ci poka nie chcia? z?apa?? Id? st?d plx utop si? i ul?yj ?wiatu

//Koniec spamu. Dalej b?d? nagradza? takie posty, pytania dotycz?ce serwera prosz? na PW do w?a?ciciela..
 
Last edited by a moderator:

Pszemeg

User
Joined
May 4, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Alee si? zrobi?o :D ja chcia?em zapyta? dlaczego forum nie dzia?a a wiem ze alpha tylko dla vip i czekam to moje "Fabian dlaczego forum nie dzia?a??? jak mo?esz chocia? w??cz server dla all " to mia?o moim zdaniem inne znaczenie, chc?c si? dowiedzie? czy Fabian "?yje" :D:D
ale widz? ze wszystko ok i b?dzie dobrze.

Pozdrawiam all i czekam :D:D
 

Pszemeg

User
Joined
May 4, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Lowix

Hmm przepraszam za ten g?upi post
ale przejd? do rzeczy to tak...
Chcia? bym si? spyta? i? masz mo?liwe GG Fabiana??lol
je?eli tak czy m?g? by? mi je udost?pni? ??
a je?eli zbytnio nie jest to mo?liwe czy m?g? by? mu napisa? czy dosta? bym testera, do szukania b??d?w,
ka?dy zapewne powiedzia? by nie!!
ale i? jest ju? 22:48 to wchodz? patrz?c na ilo?? graczy z 10+ zosta?o 5 :confused::confused:
edit: ju? 23 to wchodz? patrze? ile tym razem os?b a tu 3 WTF...
Edit nr 2 juz 24 server OfF??
Dlatego prosz? o zapytanie si? Fabiana lub podanie jego gg do uzgodnienia, ja mog? siedzie? na komputerze a? do wy??czenia servera.
Dzi?kuje i prosz? o powiadomienie mnie o tym na GG :11440295
Nick w grze : Ziwy
//Do takich pyta? s?u?y droga prywatnej wiadomo?ci. Zgodnie z wcze?niejsz? zapowiedzi?, takie posty ulegaj? "nagradzaniu"
 
Last edited:

muel

Active User
Joined
May 25, 2008
Messages
83
Reaction score
5
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

s?uchajcie...
1. Forum nie dzia?a po przekroczyli?cie limit... pisali?cie bezsensowne tematy i posty...
ka?dy temat by? napisany nawet po 3-5 razy to co si? dziwicie ... nied?ugo to tu nawet za??czy si? limit .... jak b?dziecie 30 razy pyta? o to samo.
2.Serwer zosta? ograniczony do wybranych graczy przez fabiana (nie jestem w tej ekipie)
ale doskonale wiem o co chodzi ...
jak by?o dla wszystkich to ka?dy spamowa? mu daj ultra balle itp to ja si? mu nie dziwie ?e tak zrobi?....
3.Je?li minie Alpha to na pewno ju? na beta ka?dy b?dzie m?g? wbi? i b?dzie to wi?ksza ilo?? os?b....
wi?c uspok?jcie si? i nie piszcie bez sensownych pyta? i post?w...
cierpliwo?ci
 

DraxY

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
182
Reaction score
14
Age
29
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Code:
1.Fabian nie ma gg xd
2. Alpha sa do godziny 24 kazdego dnia ^^
3. Forum ma przekroczony limit
4. Nie spamcie bo to nie ma sensu, po testach fabian wszystko odpali
5. Tak jestem Vip xd
Wi?c tak, zdam wam troche relacje z testow bo widze ?e nie kt?rzy my?l? i? server upad? co jest kompletn? bzdur?. Je?li chodzi o ots na szybko, hmm to s? tylko alpha testy wi?c sza?u nie ma co si? spodziewa?, mapa jest w 90% skonczona, do konca alpha b?dzie gotowa. Je?li chodzi o brak odznak i npc od odznak, hmm nie ma co bazy zasmieca? , sprawdzi si? to na koniec :). Narazie wiele bug?w zosta?o wykrytych i naprwionych, bo wko?cu taki ots ci??ko zrobic tak aby nie by?o ani 1 buga ^^. My?l? ?e za jaki? czas alpha si? sko?cz? :), a po naszej (jak dot?d 2 dniowej) pracy jest jescze troch? bug?w kt?re zostan? naprawione. No , my?l? ?e co? zrozumiecie z tego posta i nie b?dzie spamu ^^.
A co do ots, systemy s? bardzo dopracowane, crashow zbyt cz?stych ju? nie ma a te co s? to eliminujemy ;p. Si?a pokemon?w jest prawie dobra xd , chocia? my?l? ?e Fabian z Jakubem poprawi? xd. No wi?c powodzenia w ko?czeniu pracy ;p .
PS:
Moje rl konto: Arkam Shadow
Moj nick na ots: Trener
 

muel

Active User
Joined
May 25, 2008
Messages
83
Reaction score
5
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

o w ko?cu jaka? konkretna osoba co? napisa?a ...
mam nadzieje ?e alpha szybko dojdzie do skutku wszystko zostanie naprawione ;)
i zacznie si? beta gdzie ju? b?dziemy mogli normalnie gra? bez jakichkolwiek zarzut?w ...
prosz? ?eby?cie nas informowali na bie??co gdy? forum pad?o bo przekroczyli limit post?w ...
 

Paulos

New User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Tylko, po czym pozna?, ze sko?czy?y si? ju? Alpha Testy i mo?na zacz?? gra?, skoro forum nie ma :/
 

Sexbastian

Advanced User
Joined
Sep 13, 2008
Messages
151
Reaction score
8
Age
30
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Tak ?e tak powiem to Fabian ma wyjeb*ne na to forum i ten temat skoro nikogo nie informuje o post?pach i jak d?ugo b?d? te zamkni?te testy. Forum nie dzia?a wi?c nic nie wiadomo co i jak..

@Edit
2 Down ty nie li? mu tak dupy, czasy hoster?w min??y. Niby kogo mamy wini? jak nie jego? On jest za?o?ycielem tematu. Z jego strony nie ma ?adnego zainteresowania co do tego..!
 
Last edited:

Lowix

User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Podobno wczoraj mia? robi? forum i serwer wy??czy? chyba dlatego ?e ma?o os?b by?o nie wiem dok?adnie a Alfa si? sko?czy jak naprawi? jak najwi?cej!
 

muel

Active User
Joined
May 25, 2008
Messages
83
Reaction score
5
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

nie wi?cie Fabiana
On stara si? jak najwi?cej poprawi? gdy? jest on hosterem musi poprawia? bugi itp
nie ma zapewne czasu na to by zapoda? jaki? news ...
ale pewnie je?li b?dzie wszystko ok to powiadomi wszystkich o tym ...
wi?c czekajcie cierpliwie ...
gdy wszystko b?dzie gotowe powiadomi? nas
 

RoyPL

Advanced User
Joined
Apr 29, 2010
Messages
313
Reaction score
20
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

to mozna moze podac dokladna date startu servera, bo ch?tnie sobie pogram na polskiim ^^ ; ' ]] ]]] 10/10
 

muel

Active User
Joined
May 25, 2008
Messages
83
Reaction score
5
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

data pewnie b?dzie podana je?li wszystko doprecyzuj? ..
wykrywaj? bugi i na bierz?co je eliminuj? ...
wi?c nie zadawajcie ci?gle tych samych pyta? ..
kiedy/co/jak/dlaczego...
poczytajcie troch? i znajdziecie odpowied? na swoje pytanie ;)
 

fabian766

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
126
Reaction score
17
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Zmiana adresu forum z pokemonmaniaconline.pl na pokemonmaniaconline.com !! tak?e zmienili?my server wirtualny i ju? nigdy nie braknie nam transferu !!
 

rajmek

User
Joined
Jun 13, 2008
Messages
42
Reaction score
1
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

No ja juz sie nie moge doczeka? hehe ale normalne lowienie bedzie i client?
 

fabian766

Active User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
126
Reaction score
17
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Witam jak w temacie otwieramy alphe dla wszystkich poniewaz poprawilismy wiekszosc bledow lecz nadal sa crashe oto wasze zadanie znajdzcie je :)

20 slotow w grze bedzie
 

Miauuuu

Advanced User
Joined
Jan 21, 2010
Messages
206
Reaction score
27
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

(<_*Od?wie?am*_>)
 

DraxY

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
182
Reaction score
14
Age
29
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

Fabian sie zdenerwowa? i teraz sam z jakubem robi? Alphe xdd jak co? to tutaj macie 1 Wiki PMO :) , oraz czat gdzie zawsze kto? jest i mo?na si? czego? dowiedzie?. i czat:
 

brurik

New User
Joined
May 18, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Pokemon Maniac Online "Zapowiedz 2"

poda ktos mi acc maker tego otsa?
 
Status
Not open for further replies.
Top