What's new

Problem z acc wodbo

GoD DawciO

User
Joined
Nov 9, 2008
Messages
32
Reaction score
1
Witam;]
Robilem dzis polowe dnia acc i baze danych .
Baze danych zrobilem, acc tez lecz gdy wchodze na strone i chce zrobic konto to pokazuje mi sie takie cos :


It appears you don't have SQL sample imported for OT server or it is not supported
Error #1146
SELECT * FROM `accounts` WHERE (`id` = 1 );
Table 'dbfo.accounts' doesn't exist

sql.php on line: 57
Script was terminated because something unexpected happened. You can report this, if you think it's a bug.


Moze ktos wie co zrobic zeby dzialalo? jezeli tak prosze o podpowiedz ;d
 

Valtoria RPG

Active User
Joined
Jan 28, 2010
Messages
117
Reaction score
6
Odp: Problem z acc wodbo

Sprawdz czy w bazie danych masz takie postacie jak Druid Sample, Knight Sample, Sorcerer Sample i Paladin Sample ?

#Edit

Srry nie zauwazylem ze to problem z wodbo, tam pewnie tez brakuje ci profesji w bazie danych
 
Last edited:

Visher

User
Joined
Jun 15, 2009
Messages
26
Reaction score
2
Odp: Problem z acc wodbo

Acc robi?e? p?? dnia? Przecie? to jedno zapytanie do bazy danych, lito?ci ludzie.

Dobre rady dla Ciebie na dzi?:
  1. It appears you don't have SQL sample imported for OT server or it is not supported.
  2. Table 'dbfo.accounts' doesn't exist
 

GoD DawciO

User
Joined
Nov 9, 2008
Messages
32
Reaction score
1
Odp: Problem z acc wodbo

To metafora ....
Po 1 Sprawdzalem chyba wszystko co mog?em a ze 1 stawiam otsa na sql wiec bez bezsensownych komentarzy
A po 2 jakie zapytanie do bazy danych ??..


PS.I uwazniej czytaj ... prosi?em o pomoc tego kto wie jak mi pomoc wiec sobie nabijasz posty lub czytac nie umiesz
 
Last edited:

Visher

User
Joined
Jun 15, 2009
Messages
26
Reaction score
2
Odp: Problem z acc wodbo

To metafora ....
Po 1 Sprawdzalem chyba wszystko co mog?em a ze 1 stawiam otsa na sql wiec bez bezsensownych komentarzy
A po 2 jakie zapytanie do bazy danych ??..
PS.I uwazniej czytaj ... prosi?em o pomoc tego kto wie jak mi pomoc wiec sobie nabijasz posty lub czytac nie umiesz

Jakie zapytanie? Ano tu masz przyk?ady podstawowych zapyta?:


To utworzenia acc przyda Ci si?:
Code:
INSERT INTO `tabela` ( `id` , `produkt` , `cena` ) VALUES 
(NULL , ‘chleb’, ‘2.40′), 
(NULL , ‘m?ka’, ‘3.55′), 
(NULL , ‘jajka’, ‘5.87′);

Musisz tylko odpowiednio wype?ni?, tak aby dane by?y prawdziwe i odnosi?y si? do odpowiednich kom?rek w tabeli accounts.
 

baksio123

User
Joined
Oct 5, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Problem z acc wodbo

Prosze tu ci daje poradnik Jak zrobic baze danych I skonfigurowac ja :) powinna pomuc Sam Robilem ;)

A tu masz gotowy silnik i accc menager prosze :)

ACC menager:

Silnik WOdbo Bez Kod?w


Jesli pomog?em i niemasz pyta? daj Reputke PLX :eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps:
 
Last edited:
Top