What's new

HoTA

Status
Not open for further replies.

kuki093

Active User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
82
Reaction score
1
Warto kupic i przerabiac ?
jak tak to ile wart i jak dziala?

pozdro
Dam reputa...

p.s
Tarcza z demon oak ? czy warta ? ile? itp...


Notka moderatorska:
Odpowied? udzielona, zamykam.
 

Szpanero

Active User
Joined
May 26, 2008
Messages
106
Reaction score
7
Odp: HoTA

szczerze to wapite ze oplaca sie kupowac ten hota i go doladowywac uzywalem go sam przez jakis czas i szczerze mowiac szkoda mi bylo kasy na ciagle doladowywanie bo to tylko 1 def (o ile sie nie myle) nie jeden powie ze oo 1 def to duzo ale szczerze lepiej kupic klepsza tarcze legi albo arm niz ladowac kase na pusto w ten helmet bo po 2 nigdy tej kasy spowrotem nie dostaniesz za a item wart nie jest duzo 60k ? :) to jest moja opinia :D a co do tarczy to szczerze nie wiem musisz sie pytac na serwerach ile kosztuje bo kazdy serw inna cena :)
 

Lord Fighter

Advanced User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
290
Reaction score
24
Odp: HoTA

1.Szczerze powiedziawszy si? totalnie nie op?aca po 2 w chu... drogi od 50k do naprawd? 80,90k za takie g?wno to wole sobie dop?aci? i kupi? demon helmet.
2.Jasne ?e warto tylko jest te? droga baaaaardzo droga i mo?e nikt questa nie mie? zrobionego, a jak kto? ma to powodzenia;] kosztuje sporawa od 3.500.000 do no powiedzmy 8.000.000 -u mnie np kolega za tyle selal nie wiem ile na twoim ?wiecie.

Ps zapomnia?em nie zapominaj ?e mo?na sobie j? ulepsza? na l?d,ogie?,ziemie itd...
 
Status
Not open for further replies.
Top