What's new

MiXSkryPT!

Status
Not open for further replies.

bombolada

User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Witam! Poszukuje skrypt?w takich;
Przeno?nik
S? miejsca na mapie,jest pomieszczenie,w nim w rogach jakie? sto?ki,na ?rodku pomieszczenia d?wignia- chc? tak,?e gdy po?o?y si? dane itemy na te miejsca - je?eli po?o?y si? dobrze i poci?gnie za d?wignie,to przenosi na dane miejsce,je?eli itemy s? z?e,lub ?le u?o?one to nie przenosi wcale... - Co? takiego jak HELL ROOM na akademickim. - Skrypt i na kolor id item?w,kt?re maj? by? po?o?one;P

Przewo?nik
Jest npc,kt?ry przenosi na dan? wysp?,lecz musi si? zrobi? pierw misje u innego npc:

Dajmy s? 2 npc:

1-Przewoz - ten co przenosi po zrobieniu misji u Bongo
2-Bongo - mu trzeba dac iteme

Robie misje u Bongo np: on mi karze przynie?? hmm..golden armor,golden legs,golden boots,gdy dasz mu te itemy,b?dziesz m?g? p?ywa? u npc "Przewoz" je?eli Bongowi nie dasz tych item?w,Przew?z nie b?dzie chcia? Ci? przenie??.

Mission by items: Co? jak ten 1 skrypt;D
Tylko,?e jest Pomieszczenie,podzielone na 2-wie cz??ci,przy ?cianie stoi sto?ek,na kt?ry musisz po?o?yc itemke i obok tego sto?ku jest d?wignia,gdy dany item jest na sto?ku i poci?gniesz za d?wignie,przenosi nas za murek,oczywi?cie itemki znikaj? ;p

Skrypty prosz? kierowa? mi na PW,GG: 7562328

Poszukuje SKRYPTERA! Mo?e kopiowa?,lecz musi umie? rzeczy,kt?rych niema na internecie np: Takie jak UP!! Jestem Mapperem i Hosterem serwera,potrzebny tylko Skrypter i kto? do zrobienia ACC Makera,lecz to potem :) Wszystkie pytania kierowa? na nr GG: 7562328
 

animatronix001

Active User
Joined
Apr 16, 2010
Messages
52
Reaction score
1
Odp: MiXSkryPT!

Mo?e nie mam racji ale tego skryptu na 76 si? chyba nie da zrobi? tylko na oko?o tibia 8.45
Przypominam to moje przypuszczenie !!
 

Valey

Advanced User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
310
Reaction score
18
Odp: MiXSkryPT!

Ot?? da si?. Ale niestety musze ci? zmartwi? poniewa? jak narazie nie znajdziesz takiego skryptu chocia? mog? si? myli?. Chocia? od czego s? .

Pozdrawiam
Valey :eek:ps:
 

Kuba lion

Active User
Joined
Nov 20, 2008
Messages
94
Reaction score
0
Odp: MiXSkryPT!

Tak jak kolega na g?rze poszukaj w Google mo?e znajdziesz ale ja my?l? ?e raczej nie.Na Akademickim s? programi?ci kt?rzy uko?czyli pewnie studia to wiedz? jak to robi? ;)<--- Chyba

Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top