What's new

[May'it] Gallery :)

Status
Not open for further replies.

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Witam :).
Chcia?bym pokaza? wam fotki z mojego projektu fun-rpg NEVIA WORLD.
Prosz? o komentarze kt?re pomog? mi w jaki? spos?b ulepszy? moje umiej?tno?ci mapperskie i poprawi? b??dy kt?re pope?niam.(Chodzi mi o dosy? rozwini?te wypowiedzi).
Fotki na pocz?tek :
z4i8j.jpg

k3vgio.jpg

1zg3j82.png

Za ka?d? opinie przyznaje punkt reputacji :)
Regards,May~
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [May'it] Gallery :)

Prawie idealnie, ?wietnie nadaj? si? do gry, ju? bym chcia? pogra?. Pierwsze zdj?cie jest zdecydowanie najlepsze, powala wszystkie moje zak?tki - ale w kategorii, mapa bez overspamu. Mog?aby by? lepsza architektura, no ale c??.

Ostatnia praca super koncepcja, lecz za pusto.
Pozdrawiam!
 

zarzyk

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
52
Reaction score
1
Odp: [May'it] Gallery :)

Na ostatnim screenie widz? par? niedoci?gni?? np ko?o tego kwadracika czarnego nie doko?czy?e? trawy ^^ ale to s? tylko ma?e b??dy ka?demu si? zdarza :) tak to mi si? bardzo podoba.
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: [May'it] Gallery :)

Szczerze m?wi?c to ja jestem pod ogromnym wra?eniem tej mapki . Nareszcie mo?na obejrze? co? co ma ten sw?j styl , co? co daje ch?ci do ogl?dania Twoich prac .Nie widz? ?adnych b??d?w , mapka w ?adnym miejscu nie jest kwadratowa , ma sw?j urok . No chyba , ?e ten malutki b??d o kt?rym wspomnia? kolega wy?ej . Ale ten b??d przy tym arcydziele jest naprawd? minimalny . Ogromne gratulacje i szacunek dla Twojej pracy . Jak dodasz kolejne do daj mi zna? . Pozdrawiam i ?ycz? dalszych efekt?w !
 

Krecioo

Colorful!
Joined
Sep 6, 2010
Messages
416
Reaction score
67
Odp: [May'it] Gallery :)

Musz? przyzna?, ?e twoje mapy bardzo mi si? podobaj?, lecz na szczeg?ln? pochwa?? zas?uguje miasto. Jest ono utrzymane w fajnym klimacie i bardzo mi przypomina miasto z mapy pochodz?cej z yurots 7.6, kt?re darz? szczeg?ln? sympati?. Nie dopatrzy?em si? wi?kszych b??d?w czy niedoci?gni?? (poza ostatnim screenem) i co najwa?niejsze mapa nie jest symetryczna, czy mo?e jak to inni m?wi? "Nie ma kwadrat?w".

Natura w twoim wykonaniu te? nie jest z?a i raczej nie mo?na jej niczego zarzuci?, ale jednak bardziej podoba?o mi si? miasto. Za mapki trzymaj zas?u?one 9/10
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: [May'it] Gallery :)

Musz? przyzna?, ?e twoje mapy bardzo mi si? podobaj?, lecz na szczeg?ln? pochwa?? zas?uguje miasto. Jest ono utrzymane w fajnym klimacie i bardzo mi przypomina miasto z mapy pochodz?cej z yurots 7.6, kt?re darz? szczeg?ln? sympati?. Nie dopatrzy?em si? wi?kszych b??d?w czy niedoci?gni?? (poza ostatnim screenem) i co najwa?niejsze mapa nie jest symetryczna, czy mo?e jak to inni m?wi? "Nie ma kwadrat?w".
Natura w twoim wykonaniu te? nie jest z?a i raczej nie mo?na jej niczego zarzuci?, ale jednak bardziej podoba?o mi si? miasto. Za mapki trzymaj zas?u?one 9/10

Tak masz racj? bo to jest fotka z miasta yurotsa :)
Je?li chodzi o te niedoci?gni?cia na 3 zdj?ciu to dlatego ze jeszcze nie zrobi?em tam natury ;)
 
Last edited:

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: [May'it] Gallery :)

No i kolejne fotki :)
23lmflz.png

2hr376u.png

j81dw4.png
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: [May'it] Gallery :)

Jak dla mnie to cyclopy tutaj nie pasuj?, ale ok. Nast?pna praca, ?adna, wszystko cacy, tylko te krzaki z zao nie pasuj? :). Co do areny - ma?a, zadbana - pi?kna.
Pozdrawiam.
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: [May'it] Gallery :)

Od?wie?am :)
Prosz? o komentarze
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [May'it] Gallery :)

Cyklopy przypominaj? mi mape YurOTSa z rodu Tibii 7.6. Oczywi?cie Twoja wersja jest o niebo lepsza, poniewa? posiada ?wietne detale i pomys?, jedyne do czego mog? si? przyczepi? to monotonno?? i kwadraty g?ry.

Je?eli chodzi o reszte prac to jest na dobrym poziomie, cho? popracuj nad architektur?.
Pozdrawiam!
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: [May'it] Gallery :)

Totalnie super, prace s? na wysokim poziomie. Natura na swoim miejscu, wszystko odpowiednio dobrane. Mapa jak najbardziej playable.
Pozdrawiam
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: [May'it] Gallery :)

Od?wie?am :) Zapraszam do komentowania.
A oto praca z nieodbytego pojedynku z Evonem..
n6cb4h.png
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [May'it] Gallery :)

Ta praca jest ?wietna, je?eli chodzi o showoff. My?l? jednak, ?e je?eli mieliby?my tam zagra? to by?o by to do?? k?opotliwe. Troch? styl mi si? ju? przejad?, taki Surojadkowy, ma?o kto teraz potrafi prze?ama? topos.
Pozdrawiam!
 

xKrysteKx

Advanced User
Joined
Oct 5, 2010
Messages
250
Reaction score
29
Odp: [May'it] Gallery :)

Wi?c prace s? na bardzo wyskim poziome. ?adnie u?ywasz detali, kt?re upi?kszaj? twoj? prace. Podoba mi si? twoja ostatnia praca jako? tak wszystko ?adnie si?komponuje.
Jak dla mnie 9.5/10 (s? ma?e niedoci?gni?cia)

Pozdrawiam xKrysteKx!
 

Kaguna

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
101
Reaction score
4
Odp: [May'it] Gallery :)

Wida? z? twoje prace s? na wysokim poziomie ale wydaje mi sie ?e jest na nich troch? za g?sto.
Na pierwszy rzut oka wida? na nich wielki ?mietnik(ostatni screen)
Ale jak sie przyjrze? wida? mas? dobranych element?w ale jest ich za du?o.
Og?lnie jest dobrze. Pami?taj ?e liczy si? jako?? a nie ilo?? XD
moja ocena 8/10
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: [May'it] Gallery :)

Ta praca jest bogata w wiele element?w bo jak sama nazwa wskazuje to s? bagna..
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: [May'it] Gallery :)

Od?wierzam,dalej prosz? o komentarze z waszej strony :)
 

Curtiis

User
Joined
Nov 8, 2008
Messages
21
Reaction score
5
Odp: [May'it] Gallery :)

?wietna mapa podoba mi si? bardzo styl miasta :p Bagna te? s? super,te? lubie dawa? tyle natury na moich mapkach;d Powodzenia i ?ycze i pozdrawiam: )
 

Krew

Active User
Joined
Aug 7, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Odp: [May'it] Gallery :)

podoba mi sie te miasto tylko w tym depo sa niepotrzebne te ognie bagna naturalnie sa te? bardzo ladne ale w tych g?rach czy cos to niepotrzebne zabardzo te cyclopy i arene troche powiekszy? i git a i z tymi dragami w g?rach bo mi przypominaja g?ry o_O to pomyslowe przypominaja mi kosci dinozaur?w i m?glbys doda? jakie? 3 dragi
 
Last edited:

Foesh

User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
31
Reaction score
3
Odp: [May'it] Gallery :)

Mi sie all podoba ale najfajniejsze te miasto ;p
 
Status
Not open for further replies.
Top