What's new

Grzechy ?miertelne

Status
Not open for further replies.

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
W wykonaniu Skora. Jego najnowsza sol?wka zapowiadaj?ca nadchodz?c? p?yt? pt. "Dwie strony mocy".



 

nabi12

Advanced User
Joined
Jul 11, 2009
Messages
252
Reaction score
12
Odp: Grzechy ?miertelne

Te? nigdy nie s?ysza?em tego (rapera) :p. Niez?e flow ;) i bit ma fajny :eek: Najlepsze momenty to :"a co do tresci ostatnich pieciu przykazan
to ktokolwiek, kto zyje, nie potrzebuje komentarza
wez sie nie obrazaj, ze mna juz nie bedzie lepiej
a jak mnie znasz to pomysl, czy jestem dobrym czlowiekiem"

~Skor ; Grzechy ?miertelne

Podoba mi si? jego ca?okszta?t :) i przekaz. Nie mog? si? doczeka? jego kolejnych utwor?w.
 

Through

User
Joined
May 20, 2010
Messages
48
Reaction score
3
Odp: Grzechy ?miertelne

Singiel naprawd? mia?d?y wszystko co istnia?o do tej pory, p?yta b?dzie wyjebane w kosmos co? tak czuj?, mam nadziej?, ?e nie d?ugo zostanie wydana p?yta i zaskoczy mnie swoj? zawarto?ci? ;d
 

Defroy

User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Grzechy ?miertelne

Zar?bisty kawa?ek troch? dziwne ,ale pierwszy raz cz?owieka s?ysz? na uszy i powiem ?e nawet nawet
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Grzechy ?miertelne

To jest... zajebiste.
Przemo, wielkie dzi?ki, ?e wstawi?e? ten utw?r, bo nigdy bym si? pewnie nie dowiedzia? o istnieniu kogo? takiego jak Skor. Kole? ma talent, ma swoje zdanie i nie boi si? go wyra?a?, za to ju? ma u mnie plus. Rymy fenomenalne, ?wietny bit, nie m?wi?c ju? o flow. I nie wa?na jest cena, t? p?yt? kupie na sto procent.

"Plyta jest jeszcze w produkcji. Planuje zakonczenie w okolicach wrzesnia ale termin moze ulec zmianie.. Wena bywa nieobliczalna"
Oficjalna wypowied? Skor'a na forum SumaStyli.org
 
Last edited:

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Grzechy ?miertelne

Osobi?cie musz? przyzna?, ?e kolesia te? nie s?ysza?am, ale urzek? mnie tekstem no i oczywi?cie tym wspania?ym bitem.

Flow te? ma konkretne, unikalne, swoje - elegancko. Musz? powiedzie?, ?e je?eli si? nag?o?ni, wybije, to bez problemu mo?e by? jednym z najlepszych raper?w z rodu polskiego. Pobra?am sobie kawa?ek, a zaraz wyruszam w poszukiwaniu innych kawa?k?w.

Tak jak wspomnia? kolega up, r?wnie? mam zamiar zakupi? p?yt?, a jak nie ja, to komu? si? zabierze na melan?u ;d.
 
Status
Not open for further replies.
Top