What's new

-Tibia 8.42 Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Status
Not open for further replies.

Sanixq

Active User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
133
Reaction score
2
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

refresh na bladego ;>

//Od?wie?a? mo?e autor lub osoba do tego uprawniona w pierwszym po?cie.
 
Last edited by a moderator:

assix

New User
Joined
Oct 31, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

super super i jeszcze raz super czekam na start !!! lol
 

Korzonek

Forum friend
Joined
Apr 11, 2008
Messages
940
Reaction score
190
Age
29
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ehh.. No c?? nawet i mi wypada?o by si? wypowiedzie?. Wi?c tak - ?ycz? Wam szcz??cia w prowadzeniu tego otsa ale jak dla mnie to dno i marna imitacja prawdziwego tibijskego ?wiata. Balony,konie, kolczyki ??- na chuj to wszystko?. Mo?e pomys? i wykonanie macie dobre ale to nie jest to samo. Taki ots jest na tydzie? do max. miesi?ca. Te bajery s? zb?dne moim zdaniem. Ale nie wpad?em tu podcina? Wam skrzyde?, tak wi?c jeszcze raz powodzenia w prowadzeniu ots i 'czekam' na jakie? nowe ss z mapy.
@edit.
Zapomnia?em wspomnie? o Bombermanie. Mo?e i to fajne dla zabicia nudy na serwerze ale nie pod nazw? RPG. Wybaczcie.

Regards,
Korzonek.
 
Last edited:

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ehh.. No c?? nawet i mi wypada?o by si? wypowiedzie?. Wi?c tak - ?ycz? Wam szcz??cia w prowadzeniu tego otsa ale jak dla mnie to dno i marna imitacja prawdziwego tibijskego ?wiata. Balony,konie, kolczyki ??- na chuj to wszystko?. Mo?e pomys? i wykonanie macie dobre ale to nie jest to samo. Taki ots jest na tydzie? do max. miesi?ca. Te bajery s? zb?dne moim zdaniem. Ale nie wpad?em tu podcina? Wam skrzyde?, tak wi?c jeszcze raz powodzenia w prowadzeniu ots i 'czekam' na jakie? nowe ss z mapy.
@edit.
Zapomnia?em wspomnie? o Bombermanie. Mo?e i to fajne dla zabicia nudy na serwerze ale nie pod nazw? RPG. Wybaczcie.
Regards,
Korzonek.
Czy musisz podchodzi? do tego tak powa?nie?S?uchaj nikt nigdy w ?yciu nie wymy?li? takich rzeczy i takich dodatk?w a w szczeg?lno?ci nie w?o?y? w to tak wiele pracy i to chocia? m?g?by? doceni?.Ka?dy ma prawo do swojego zdania ale m?g?by? powiedzie? co? mi?ego.
@topic: No wi?c jak ju? wcze?niej si? wypowiedzia?em ots super si? zapowiada i bardzo mnie cieszy ?e zaczynacie w wakacje gdzie b?dzie du?o czasu na ciupanie w tego jak ?e zajefajnego otsa ;) Prosz? odezwij si? do mnie na priv na beta testy.Wiem ?e s? zamkni?te i pewnie b?dzie ograniczona ilo?? os?b jednak mam nadziej? ?e uda mi si? tam dosta?.
Pozdrawiam!

//Edit:
Je?eli chodzi o zast?pienie czym? tego fishingu to mo?e taki pomys? ?eby zrobi? kopalnie i w?a?nie by ros?o np.: wydobycie surowc?w i mo?na by wprowadzi? co? takiego ?e np lvl*skill daje % wydobycia jakiego? itemu.To tak moim zdaniem :p
 
Last edited:

aizenek

Active User
Joined
May 30, 2009
Messages
79
Reaction score
1
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Jak Bym Nie Zagara? To Bym Mial Grzech Ci??ki
:DDDD ;D


Bardzo Mi sie podobaj? wasze prace wszystko oryginalne itd :D

Te Konie i Balony i najlepsze boomberman :D

hahaahah kurde zrobcie testy juz teraz hahahahah :D

Nie Moge Sie Doczekac :D Fast :D
Zagram i po ss niegdy nie uciekne z tego serva :D
a i troche podobne to do metina2 D: te ulepszacze (kowal)
konie :p lae to tam szczeg?? haha :D
Bede Czeka? moze macie juz stronke?
Jak Cos Jak Bedzie Czegos nabor np. tutor?w to ja 1 :D


Pozdrawiam I dalszych sukces?w zycze i nie moge sie doczekac aaaaaa
i kliknij to na dole plx :D
 

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Jak Bym Nie Zagara? To Bym Mial Grzech Ci??ki
:DDDD ;D
Bardzo Mi sie podobaj? wasze prace wszystko oryginalne itd :D
Te Konie i Balony i najlepsze boomberman :D
hahaahah kurde zrobcie testy juz teraz hahahahah :D
Nie Moge Sie Doczekac :D Fast :D
Zagram i po ss niegdy nie uciekne z tego serva :D
a i troche podobne to do metina2 D: te ulepszacze (kowal)
konie :p lae to tam szczeg?? haha :D
Bede Czeka? moze macie juz stronke?
Jak Cos Jak Bedzie Czegos nabor np. tutor?w to ja 1 :D
Pozdrawiam I dalszych sukces?w zycze i nie moge sie doczekac aaaaaa
i kliknij to na dole plx :D

Tutaj masz oficjalne forum: Co do stronki to jej jeszcze nie ma (zapewne b?dzie tu? przed startem serwera).
 

Grim90

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
81
Reaction score
6
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ehh.. No c?? nawet i mi wypada?o by si? wypowiedzie?. Wi?c tak - ?ycz? Wam szcz??cia w prowadzeniu tego otsa ale jak dla mnie to dno i marna imitacja prawdziwego tibijskego ?wiata. Balony,konie, kolczyki ??- na chuj to wszystko?. Mo?e pomys? i wykonanie macie dobre ale to nie jest to samo. Taki ots jest na tydzie? do max. miesi?ca. Te bajery s? zb?dne moim zdaniem. Ale nie wpad?em tu podcina? Wam skrzyde?, tak wi?c jeszcze raz powodzenia w prowadzeniu ots i 'czekam' na jakie? nowe ss z mapy.
@edit.
Zapomnia?em wspomnie? o Bombermanie. Mo?e i to fajne dla zabicia nudy na serwerze ale nie pod nazw? RPG. Wybaczcie.
Regards,
Korzonek.
Wiele rzeczy znios?, ale nie znios?, jak kto? chce por?wnywa? GrimOTS do RL Tibii, bo jest jak obraza. Ten OTS ma mie? z Tibi? jak najmniej wsp?lnego i d??ymy, by mia? coraz to mniej. Niestety, zmiana gruntowych czynnik?w, jak vocations, czy itemy zbyt bardzo wp?ynie na grywalno?? (jej obni?enie), wi?c tego nie zmienimy, co najwy?ej mo?na co nieco doda?.
Jak mia?bym i?? twoim tokiem my?lenia to po "chuj", jak ty to m?wisz, w og?le robi? OTS?

Pewnie, najlepiej postawi? RL map?, opierdala? si? i czerpa? tysi?ce miesi?cznie.

Dla twojej informacji: scena OTS upada przez te zasrane RL mapy, bo nikomu si? nawet skrypt?w nie chce pisa?, ani map robi?, bo maj? kas? za obijanie si?. Jestem wielkim przeciwnikiem RL OTS?w.
 

m3310

User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
48
Reaction score
1
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ja Rowniesz nie popieram rl otsow :curse:
Chcecie rl mape idzicie grac na rla
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Moim zdaniem bardzo dobry OTS, uda? si? wam w 99%
Szczeg?lnie moj? uwag? zwr?ci?a grafika bardzo dobra ale mog?o by? lepiej. Bardzo dobry pomys? z niszczeniem si? przedmiot?w i ulepszaniem ich u kowala. Te? bardzo dobrze wam wyszed? addon z koniem. Gratulacje

Pozdrawiam
 

Odpowiedz

User
Joined
Nov 23, 2009
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Zapowiada si? nie?le, na pewno zagram.

Mam tylko nadzieje, ?e nie przeholujecie i Tibia nadal b?dzie Tibi? ;)
 

PunisherMapper

Advanced User
Joined
Aug 3, 2009
Messages
277
Reaction score
7
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Mo?e jakie? nowe wiadomo?ci z projektu?Wszyscy na pewno czekaj? z niecierpliwo?ci?...Mo?e ju? wst?pne dane o test serwerze?Og?lnie to ots naprawd? dobrze si? zapowiada.Co mog? powiedzie?:Gdy wystartuje b?d? jednym z pierwszych kt?rzy tam wejd? ;)
 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Mo?e jakie? nowe wiadomo?ci z projektu?Wszyscy na pewno czekaj? z niecierpliwo?ci?...Mo?e ju? wst?pne dane o test serwerze?Og?lnie to ots naprawd? dobrze si? zapowiada.Co mog? powiedzie?:Gdy wystartuje b?d? jednym z pierwszych kt?rzy tam wejd? ;)

Wszystkie nowo?ci masz na grimots.pl
I tam te? sam mo?esz przyczyni? si?
do rozwoju servera. Prace id? dobrze,
najprawdopodobniej 25 czerwca rusz?
dopiero testy, kt?re zako?czymy, gdy
OTS b?dzie w 100% sprawny.
 

imczarny

Advanced User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
321
Reaction score
10
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

A oczywi?cie, aby znale?? si? na test serverze musisz r?wnie? by? u?ytkownikiem forum. (pochwale si? ?e mam 100 + post?w) Ju? tylko 30 dni do tych test server?w o ile mnie kalendarz nie wprowadza w b??d. Nic tylko czeka? na wakacje. ; P
 

Leaserth

Active User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
68
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Zakocha?em si? ^^ Jestem wielce uradowany widokiem czego? z nowo?ciami. Czego?, co nie jest otsem fun, a jednak wybija si? z poza szary i zwyk?y tibijski ?wiat! Zauwa?am pewne podobie?stwo do Metina... Jestem pewien, ?e ten OTS wytrzyma d?u?ej ni? rok! wiecie czemu? Bo to nie ots! TO NOWA GRA! Ludzie po wyczerpuj?cym maniaczeniu expa maj? multum rzeczy do roboty, tak jak przystalo na ?wietnego MMORPG'a! Naprawd? ?ycz? powodzenia i nowych pomys??w. Czekam niecierpliwie na premier?!
 

Texonn

User
Joined
May 19, 2010
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Ju? widze taki 11 server na ?wiecie cho? jak wspomnia? Korzonek ze ots to ots bez bajer?w i on ma w 100% racje mo?e wst?pie na ots ale nie jestem fanem takich ots jak 50% ludno?ci graj?cych w tibie.
Powodzenia.
 

Leaserth

Active User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
68
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@up nie bardzo za?apa?em o co ci chodzi?o
Co do tematu, to mam pytanie. Chodzi mi o questy, a dok?adnie o to, czy gra b?dzie polaga?a na t?pym ubijaniu potwork?w by dosta? jaki? item, czy mo?e questy b?d? inteligentniejsze? W sensie, ?e b?dzie trzeba pog??wkowa? ?eby je wykona?? I czy b?dzie jaka? Pro bestia, jak na rl np. Ghazbaran i ca?a reszta :p
 

xtreme351

New User
Joined
May 22, 2010
Messages
3
Reaction score
1
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Up fajnie by by?o s tymi bossami co nie ;D Ch?tnie zagram na tym ots zapowiada si? bardzo fajnie mapa super fajne skrypty ;D Widz? ?e b?dzie fajny adm xd Nic odj?? ni? uj??


Pozdrawiam Team GrimOts
 

Grimek92

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
224
Reaction score
21
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

@up nie bardzo za?apa?em o co ci chodzi?o
Co do tematu, to mam pytanie. Chodzi mi o questy, a dok?adnie o to, czy gra b?dzie polaga?a na t?pym ubijaniu potwork?w by dosta? jaki? item, czy mo?e questy b?d? inteligentniejsze? W sensie, ?e b?dzie trzeba pog??wkowa? ?eby je wykona?? I czy b?dzie jaka? Pro bestia, jak na rl np. Ghazbaran i ca?a reszta :p

Tak b?d?... Je?li znasz kogo? kto gra? na starej edycji -
podpytaj jak wygl?da? Grim Quest. Sporo b?dzie teraz
takich, lecz nie powiem wam ile. Trzeba je odkry? :)

A co do admin?w to obydwaj s? sympatyczni xD
 

MKSFLOTA

New User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Powiem tak : wszystko fajnie,ladnie,interesujace te grafiki itp. Widac ze mieszanka wielu gier,no ale lepsze to juz niz te wszystkie real mapy,na ktorych nie wiem czemu gra tyle osob ;o.. Ale.. licze ze ogarniecie ten ots na tyle,ze ludzie nie beda sie zniechecac do gry na rooku ktorego przejscie bedzie trwalo nie wiadomo ile,owszem rpg to jest cos ale zebyscie nie przekombinowali,bo chyba wiece co za duzo to nie zdrowo :) tak samo z tym startem cos czytalem ze 25 czerwca to dopiero beda testy.. wreszcie pozmieniacie wszystkie daty startu i wreszcei ots ruszy 1 wrzesnia xD pozatym licze ze na otsie bedzie grac spora liczba osob bo to tez daje ten klimat - mozna pogadac,wspolne hunty,mila atmosfera itp.. a nie jak na wiekszosci tego typu otsow - tydzien pogra sporo ludzi a potem odchodzi ots w niepamiec... Pozatym chyba oczywiste zeby nie bylo w sms shopie zadnych itemow i wspomagaczy ... tylko zeczy jakies nie wiem ozdoby,te bombermany itp jak pisaliscie ... bo jak zrobicie ze w sms shopie beda itemy jakeis najlepsze to nie ma sensu gry bo itemy straca na wartosci nie bedzie zadnych rare itp... :///
WIEC KURDE OGARNAC SIE BO MI SIE TEN OTS PODOBA NA MAKSA!! XD
Czekam z niecierpliwoscia na start 25 czerwca !!!
No to chyba tyle...
GLLLLL I JUZ NIE KOMBINUJCIE TYLE BO PRZEKOMBINUJECIE
 

Marvolo77

Advanced User
Joined
Nov 20, 2009
Messages
159
Reaction score
11
Odp: Grim OTS [w?asny klient] [full rpg] [jazda konna] [bomberman] [upgrade]

Sorry ze tak pozno pisze swoja opinie na ten temat :
Naprawde super OTS wszystko super dopracowane az oko cieszy... Na prawde robicie kawal dobrej roboty :) Wszedlem sobie po dlugim czasie na ta strone zeby poszukac jakiegos sensownego servera na dluzej a tu prosze takie arcydzielo :D
Postaram sie reklamowac ten server na ile bede mogl !
 
Status
Not open for further replies.
Top