What's new

Spike Sword - zwi?zany z Minotaurem Magiem? Rozwi??my t? zagadk? razem!

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Tamten film dodany wcze?niej nagra? Shadow Rex, przyzna? si?, ?e to fake, po tym jak go rozszyfrowali. Np. tym, ?e mino mag nie wali z energii, a ciosa ogniem oraz tym, ?e nie jest napisane Shadow Rex says, a Shadow Rex mowi. Filmik ten jest na YouTube, kolega jednak umie?ci? ten poprawiony (druga wersja).

SR twierdzi?, ?e zrobi? ten filmik by pokaza? jak rozwi?za? Questa, bo na rl mino maga nie pokona?, ale w to trudno uwierzy?.

Niepotrzebnie to nag?a?niamy a? tak, po za tym wi?kszo?? wypowiedzi to "spr?buj?", ale jako? efekt?w nie wida?.

Ja nawet nie mam zamiaru si? tego podejmowa?, bo w moim oku to jest nierealne.
 

matie33

New User
Joined
Dec 22, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ja my?l? ?e to tak jest: Dziewczynka kt?ra zabija?a monsterki i i ludzi... zabrali jej miecz... ok na paccu da si? zobaczy? jak na ma?ej wysepce le?y miecz... Oto moje teoria:
1 Dziewczynka by?a nie pokorna...
2 Zmar?a albo ukry?a si? gdzie? na rooku. (Lub posz?a na main... kto wie?)
3 Tylko pokorny/a m?g?/og?a go zdoby?. Tam gdzie s? szkielety s? groby i na nich k?adziemy... i teraz uwaga!: TE POTWORY KT?RE ONA ZABIJA?A B?D?C MA?? DZIEWCZYNK?. (Logiczne jest to ?e pokor? jest u?o?enie cia? zmar?ych zwierz?t na swoje groby) (Ci kt?rzy byli by zach?anni nie po?o?yli by tych cia? na swoje miejsca , bo byli by za bardzo zaj?ci szukaniem spike sworda zwanego sword'em of fury.)
4 Po wszystkim dostajemy Golden Key.
5 Idziemy do Mino Maga i jak chcemy zabijamy go. (Nie musimy.)
6 Idziemy do tp.
7 Idziemy przez korytarzyk a na ko?cu korytarzyka owego znajdziemy skrzynk? a w niej: spike sword i mo?e jeszcze inne warto?ciowe itemy. (Mo?e tej dziewczynie odebrano wi?cej rzeczy? [ ekwipunku ] )
8 Nie wiem czy ten quest jest nadal dost?pny ale... kt?? wie?
9 Ghoul jest cz?owiekiem kt?ry umar? dawno dawno temu... i zosta? orzywiony przez mino maga.
10 Mino mag by? niegdy? tw?rcom portalu z Mintwalin
11 D?wignia u Toma jest zwyk?? d?wigni? (Ozdob?)
12 Jest droga do Mintwalin W podziemiach jest d?uuuuuga droga do owego miasta. By?em tam. Nie ma tam nic ciekawego. (na you tube s? poradniki jak si? tam dosta?.) Zwyk?a wiocha :D
13 Mintwalin jest niby na majnie ale z Mintwalin nie da si? wyj??. Wi?c jest to inny wymiar tak jak ogie? i woda.
14 Do questa jest potrzebny pacc... Polecam go robi? w okres ?wi?teczny w kt?rym dostajemy kilka dni paccu.
15 Cipsoft zrobi? go dla rookstyler?w kt?rzy maj? pacca. (Oczywi?cie , jak zawsze... chc? zarobi?...)
16
Nie obraz si? ale ten filmik to fake.Nikomu nie uda?o sie zdobyc odpowiednich cia?. Gdzie? czyta?em (jak w tym temacie to przepraszam), ze minos mag kiedy? opu?ci? sw?j pok?j.
Racja widzia?em to... Mino mag RAZ opu?ci? sw?j pok?j.
17 A teraz tajemniczy fakt... nie uwierzycie mi... nie... ale... Kiedy? robi?em questa na carlin sworda... zesz?em na du?... a co tam zobaczy?em? Zobaczy?em Hien?...Duuuuuu?o minotaur?w... z 5-6 razy wi?cej ni? zwykle... a w ?rodku ca?ej grupy... MINOTAURA MAGA! Nie wiem czy drzwi by?y otwarte... by?em tam tylko na jakie?... 10 sec? 6 sec? (Potem mia?em oczywi?cie red hp i wyszed?em z g?ry...).
Dzie? p??niej by?o po staremu.

A teraz pytania: Czy na rooku s? Hieny? Z k?d si? wzi??y? Czy mino mag wychodzi w jaki? dzie? ze swej kryj?wki? Czy Te Wszystkie questy opisane powy?ej istniej??
Dowiemy si? WSZYSTKIEGO jak wykonamy quest na SPIKE SWORDA!

Jestem gotowy do pomocy w wykonaniu tego questa. Pisa? na priv :DDDDDD

Sorrki za d?ugi post... Rozpisa?em si?... :p


Sorry za b??dy ortograficzne.


Dzi?kuj?.
Mateusz "-MaThX-"
 
Last edited:

dantas

Advanced User
Joined
Dec 19, 2009
Messages
220
Reaction score
4
Age
28
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@up to nie mino mag wylazl ze swojej "nory" tylko jego uczen apperience sheng (czy jak to tam sie pisze) i to on summonuje hieny...
twoja teoria jest dobra , lecz za duzo shadow rexa sie naogladales...
@topic
rookgard dopiero sie rozwija...
w starej tibi niebylo tarantuli , poniewaz jeszcze byla malym pajaczkiem w tibi 8.50 chyba urosla i mozemy ja ogladac :D
tak samo moze byc ze spike swordem...
P.S dzwignia u toma nie jest ozdoba ona ma otwierac "skarbiec" toma w pokoju obok , jednak gdybysmy nacisneli na ta dzwignie zapewniam was ze napewno nic by sie nieotworzylo , poniewaz my mamy sie domyslic pewnych rzeczy ;D
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

A mo?e ten Legendarny Spike Sword ma zwi?zek z Maze of Fury (na pacc area).
Podobno kiedy? kto? tam by?, a w internecie jest pe?no filmik?w ala'fake.

Uwa?am jednak ?e Maze of Fury to bajka na inny w?tek.
 

Lyvnis

New User
Joined
Jul 5, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ludzie, przesta?cie dr??y? ju? ten g?upi w?tek. Spike sworda nie ma teraz obecnie, mo?e kiedy? b?dzie. To jest tylko g?upia zagadka, kt?ra do niczego nie prowadzi. Je?eli to b?dzie pewne w 100%, ?e taki owy quest dodali przy, kt?rym? tam uptade to wtedy dr??cie ten w?tek. Naogl?dali si? Shadow Rexa i ju? wielka i mi prawda. Sam przyzna? to by? jeden wielki fake. A co do niekt?rych tutaj to macie bardzo bujn? wyobra?nie...

I pisz? ostatni raz...
Przesta?cie dr??y? ten temat!
 
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ja my?l? ?e to tak jest: Dziewczynka kt?ra zabija?a monsterki i i ludzi... zabrali jej miecz... ok na paccu da si? zobaczy? jak na ma?ej wysepce le?y miecz... Oto moje teoria:
1 Dziewczynka by?a nie pokorna...
2 Zmar?a albo ukry?a si? gdzie? na rooku. (Lub posz?a na main... kto wie?)
3 Tylko pokorny/a m?g?/og?a go zdoby?. Tam gdzie s? szkielety s? groby i na nich k?adziemy... i teraz uwaga!: TE POTWORY KT?RE ONA ZABIJA?A B?D?C MA?? DZIEWCZYNK?. (Logiczne jest to ?e pokor? jest u?o?enie cia? zmar?ych zwierz?t na swoje groby) (Ci kt?rzy byli by zach?anni nie po?o?yli by tych cia? na swoje miejsca , bo byli by za bardzo zaj?ci szukaniem spike sworda zwanego sword'em of fury.)
4 Po wszystkim dostajemy Golden Key.
5 Idziemy do Mino Maga i jak chcemy zabijamy go. (Nie musimy.)
6 Idziemy do tp.
7 Idziemy przez korytarzyk a na ko?cu korytarzyka owego znajdziemy skrzynk? a w niej: spike sword i mo?e jeszcze inne warto?ciowe itemy. (Mo?e tej dziewczynie odebrano wi?cej rzeczy? [ ekwipunku ] )
8 Nie wiem czy ten quest jest nadal dost?pny ale... kt?? wie?
9 Ghoul jest cz?owiekiem kt?ry umar? dawno dawno temu... i zosta? orzywiony przez mino maga.
10 Mino mag by? niegdy? tw?rcom portalu z Mintwalin
11 D?wignia u Toma jest zwyk?? d?wigni? (Ozdob?)
12 Jest droga do Mintwalin W podziemiach jest d?uuuuuga droga do owego miasta. By?em tam. Nie ma tam nic ciekawego. (na you tube s? poradniki jak si? tam dosta?.) Zwyk?a wiocha :D
13 Mintwalin jest niby na majnie ale z Mintwalin nie da si? wyj??. Wi?c jest to inny wymiar tak jak ogie? i woda.
14 Do questa jest potrzebny pacc... Polecam go robi? w okres ?wi?teczny w kt?rym dostajemy kilka dni paccu.
15 Cipsoft zrobi? go dla rookstyler?w kt?rzy maj? pacca. (Oczywi?cie , jak zawsze... chc? zarobi?...)
16
Racja widzia?em to... Mino mag RAZ opu?ci? sw?j pok?j.
17 A teraz tajemniczy fakt... nie uwierzycie mi... nie... ale... Kiedy? robi?em questa na carlin sworda... zesz?em na du?... a co tam zobaczy?em? Zobaczy?em Hien?...Duuuuuu?o minotaur?w... z 5-6 razy wi?cej ni? zwykle... a w ?rodku ca?ej grupy... MINOTAURA MAGA! Nie wiem czy drzwi by?y otwarte... by?em tam tylko na jakie?... 10 sec? 6 sec? (Potem mia?em oczywi?cie red hp i wyszed?em z g?ry...).
Dzie? p??niej by?o po staremu.
A teraz pytania: Czy na rooku s? Hieny? Z k?d si? wzi??y? Czy mino mag wychodzi w jaki? dzie? ze swej kryj?wki? Czy Te Wszystkie questy opisane powy?ej istniej??
Dowiemy si? WSZYSTKIEGO jak wykonamy quest na SPIKE SWORDA!
Jestem gotowy do pomocy w wykonaniu tego questa. Pisa? na priv :DDDDDD
Sorrki za d?ugi post... Rozpisa?em si?... :p
Sorry za b??dy ortograficzne.
Dzi?kuj?.
Mateusz "-MaThX-"

A ja si? b?d? upiera?, ?e miecz by? Dallheima :x


A mo?e ten Legendarny Spike Sword ma zwi?zek z Maze of Fury (na pacc area).
Podobno kiedy? kto? tam by?, a w internecie jest pe?no filmik?w ala'fake.
Uwa?am jednak ?e Maze of Fury to bajka na inny w?tek.


O tym ju? m?wili?my, mo?e by? z ?aski swojej przeczyta? inne strony?
 

camils

User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

o boze ... rozwiazalem to ;p do polowy czeba postepowac tak jak na filmiku tzw. tylko do cia?gdy je ustawimy to pokaze sie teleport kt?ry teleportuje nas do minosa... tylko ze czeba go zabic rekoma bez broni moze byc tarcza ale zadnej broni!!! bo inaczej nie zbubi klucza do nastepnych dzwi /tak jak na filmiku/ nagroda jest oczywista ;]
 

Kryss014

Active User
Joined
Apr 12, 2009
Messages
64
Reaction score
5
Age
28
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Tamten film dodany wcze?niej nagra? Shadow Rex, przyzna? si?, ?e to fake, po tym jak go rozszyfrowali. Np. tym, ?e mino mag nie wali z energii, a ciosa ogniem oraz tym, ?e nie jest napisane Shadow Rex says, a Shadow Rex mowi. Filmik ten jest na YouTube, kolega jednak umie?ci? ten poprawiony (druga wersja).
SR twierdzi?, ?e zrobi? ten filmik by pokaza? jak rozwi?za? Questa, bo na rl mino maga nie pokona?, ale w to trudno uwierzy?.
Niepotrzebnie to nag?a?niamy a? tak, po za tym wi?kszo?? wypowiedzi to "spr?buj?", ale jako? efekt?w nie wida?.
Ja nawet nie mam zamiaru si? tego podejmowa?, bo w moim oku to jest nierealne.

S4mantus, teraz to si? popisa?e?... To ?e pisze ,,m?wi,, nie znaczy ?e to ots, tylko ?e ma zmieniony client -.-
Jedyna rzecz w tym filmiku, w kt?rej mo?na pozna? ?e to OTS, to to, ?e Sword of Fury nazywa? si?... spikesword, a na RLu pisze spike sword (odstep)

o boze ... rozwiazalem to ;p do polowy czeba postepowac tak jak na filmiku tzw. tylko do cia?gdy je ustawimy to pokaze sie teleport kt?ry teleportuje nas do minosa... tylko ze czeba go zabic rekoma bez broni moze byc tarcza ale zadnej broni!!! bo inaczej nie zbubi klucza do nastepnych dzwi /tak jak na filmiku/ nagroda jest oczywista ;]

Camils, eee... Bardzo, jakby to powiedzie? - niewiarygodna teza. Podaj nam z k?d j? zaczerpn??e? ;)

Gdzie? widzia?em ciekawy filmik, chyba nakrecony przez Gelia o tym jak zdoby? Spajka, ale ka?dy kt?ry ucz?szcza do dzia?u OpenTibia wie, ?e Gelio to nasz najlepszy skrypter, wi?c... 100procentowy fake :p
O, nawet go znalaz?em:
 
Last edited:
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@UP
Klient nie ma nic do tego, ?e wy?wietla?o "m?wi". Za to odpowiada konfiguracja w silniku. Klient j? po prostu odczytuje i wy?wietla.

Co do minosa ludzie go bili bez niczego i dupa, chore wymys?y.
 

Sloik od Flaaya

Active User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@UP- ty masz jakie? chore wymys?y .. kto bi? kiedykolwiek MinoMaga??..
 

sisiek123

Advanced User
Joined
Aug 6, 2009
Messages
169
Reaction score
5
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@Oktobrasor To kolejna bajeczka dla dzieci??^^ przecie? pr?dzej ded sie roz?o?y ni? go tam donios?. Moim zdaniem narazie jestem?my w punkcie zera.Rozwa?cie to co ja napisa?em na 1 stronie.

M?j rl chyba na 8.5 czy 8.42 nie pamietam spr?bowa? tego "triku"
dedy mia? w bagu i pare turla? po?o?y? all i nic chyba ze trzeba blood:<
ale ten filmik to FAKE! nawet na ko?cu podany jest skrypt
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Minotaur Mag raz wyszed? ze swojej nory - na test serwerze. Wtedy to mia?o okaza? si? ?e tajemniczy portal, do kt?rego dostanie si?, by?o marzeniem wielu prowadzi? do... Temple Rookgaardu!
Jednak?e wielu kojarzy Spike Sword z Mino Magiem. Tymczasem w ksi??kach opisane jest i? ?w portal s?u?y? do podr??y na mainland (najprawdopodobniej gdzie? do Mintwallin), ale pewnego razu Minotaur Mag jako stra?nik teleportu zbuntowa? si? i nie przyjmowa? w spos?b go?cinny swoich towarzyszy z Mintwallin. Na dodatek zamkn?? si? w swojej komnacie i nikt nie m?g? podr??owa? tak?e w drug? stron? - na mainland.
Tyle teorii, a w praktyce?? Minotaur mag na 99% nie ma nic wsp?lnego ze Sword'em Of Fury, bo po co by ksi??ka mia?aby k?ama???
 

camils

User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Do polowy czeba postepowac tak jak na filmiku tzw. tylko do cia? gdy je ustawimy to pokaze sie teleport kt?ry teleportuje nas do minosa... tylko ze czeba go zabic rekoma bez broni moze byc tarcza ale zadnej broni!!! bo inaczej nie zbubi klucza do nastepnych dzwi /tak jak na filmiku m?j kolega sprawdzi? i powiedzia? ?e to dzia?a poszed? on na ten qest z 18 lvl i tez mia? k?opoty. 3 bp potionow ledwo starczy?y.ale zdoby? ten miecz bo si? nim chwali?!!! P.S Nie poka?e wam filmiku bo m?j kolega to debil i nieumia? go nakr?ci?.

snipers---- oby ci? dragon dojeba?





2012------ WSZYSCY ZGINIEMY
 
Last edited:

Modemowiec

New User
Joined
Jun 10, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Wed?ug mnie nie trzeba robi? tak wielkiej afery z powodu jednego spike sworda.Nigdy nikt go nie zdob?dzie.Co do minotaur maga s?dze ?e ma to zwi?zek z starymi wersjami tibii.
 

Karkam

Active User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
107
Reaction score
6
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

@Camils
Kolejna twoja teoria i kolejny brak dowod?w... Poka? tylko screena. Ka?dy g?upi potrafi wcisn?? ctrl+ print screen i wklei? do painta.
Co do spike sworda to przychylam si? do teorii Snipera. Mino mag raczej nie ma z nim nic wsp?lnego. Ludzie wykalkulowali ?e silny potw?r musi pilnowa? legendarnego ,,Sword of Fury" bo jest to najlepszy miecz na rooku.
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Skoro Mino Mag i Spike Sword raczej nie maj? ze sob? nic wsp?lnego, to trzeba poszuka? innego rozwi?zania.
Wydaje mi si?, ?e mo?e to mie? zwi?zek ze znikaniem owego miecza.
Nasun??o mi si? na my?l pewne prawo fizyki: "Nic nie mo?e znikn?? ani te? pojawi? si? znik?d" :p
Znikni?cie miecza z jednego miejsca, powinno spowodowa? pojawienie si? jego w innym miejscu. Problem w tym ?e mo?e to by? wsz?dzie, r?wnie dobrze mo?e to by? miejsce niedost?pne. :>
Widzia?em gdzie? screena z dawnej Tibii, kt?ry rzekomo przedstawia? doj?cie do wysepki z mieczem poprzez Boots Of Waterwalking. To te? nie ma racji bytu, bo na kamienie kt?re otaczaj? miecz nie da si? wej??. :hah:
 

camils

User
Joined
Jun 14, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

snipers sam na to wpadles?? OMG co za filozof. M?czcie si? z tym dalej ja mam spike sworda bo wiem jak do niego doj?? nie chcecie mnie pos?ucha? TO NIE...







2012r.------WSZYSCY ZGINIEMY!
 

Karkam

Active User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
107
Reaction score
6
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Camils p?jdziesz spamowa? gdzie? indziej bo mam dosy? Ciebie i Twoich debilnych post?w Co do tematu to mam pomys?. Mo?e trzeba jakim? statkiem albo ??dk? podp?yn??...
 

adamizero

User
Joined
Apr 29, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Ludzie.Wejdzcie na Tibia.pl i zobaczcie Quest:
Dissapear of Sword of Fury
A nagroda:
Mo?liwo?? usuwania Sword of Fury (Spike sword) z wysepki po?o?onej u brzeg?w Rookgaard'u.
Sam nie pr?bowalem, ale podobno dziala i jest to oficjalny quest cipsoft'u.

@down
Ja nawet nie mam zamiaru robic tego questa,rookslayera ju? nie mam (hack) dlatego zrazilem sie do rookgaardu,Stac mnie bym na mainie kupil :p(jesli ktos chce zrobic tego Questa, to nie znaczy ze go nie stac,ale ze chce jeszcze pobyc na rooku lub poszpanowac):]
@down tak wogole to z nudow przeczytalem 20 stron.o samym faku i nadal ludzie o tym pisza :p
 
Last edited:
A

AOTG

Guest
Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

Odp: <:.~Spike Sword~.:> Zwi?zany z Minotaurem Magiem? <Pom??cie nam to rozwi?za?!>

snipers sam na to wpadles?? OMG co za filozof. M?czcie si? z tym dalej ja mam spike sworda bo wiem jak do niego doj?? nie chcecie mnie pos?ucha? TO NIE...
2012r.------WSZYSCY ZGINIEMY!

Ludzi pojebanych nie s?uchamy.


Ludzie.Wejdzcie na Tibia.pl i zobaczcie Quest:
Dissapear of Sword of Fury
A nagroda:
Mo?liwo?? usuwania Sword of Fury (Spike sword) z wysepki po?o?onej u brzeg?w Rookgaard'u.
Sam nie pr?bowalem, ale podobno dziala i jest to oficjalny quest cipsoft'u.

Kolejny, kt?ry nie wie nic a spami. Przeczytaj chocia? cz??? post?w. Ka?dy kto sie tym interesuje wie, ?e ten QUEST KURWA DZIA?A. I jest to oficjalny, normalny, quest, tyle, ?e bez nagrody.


Skoro Mino Mag i Spike Sword raczej nie maj? ze sob? nic wsp?lnego, to trzeba poszuka? innego rozwi?zania.
Wydaje mi si?, ?e mo?e to mie? zwi?zek ze znikaniem owego miecza.
Nasun??o mi si? na my?l pewne prawo fizyki: "Nic nie mo?e znikn?? ani te? pojawi? si? znik?d" :p
Znikni?cie miecza z jednego miejsca, powinno spowodowa? pojawienie si? jego w innym miejscu. Problem w tym ?e mo?e to by? wsz?dzie, r?wnie dobrze mo?e to by? miejsce niedost?pne. :>
Widzia?em gdzie? screena z dawnej Tibii, kt?ry rzekomo przedstawia? doj?cie do wysepki z mieczem poprzez Boots Of Waterwalking. To te? nie ma racji bytu, bo na kamienie kt?re otaczaj? miecz nie da si? wej??. :hah:

Gdyby? przeczyta? cho? kilka stron to by? wiedzia? do czego ju? doszli?my.
M?wisz, ?e nic nie mo?e znikn?? ta? A istnieje co? takiego jak czarna dziura, kt?ra wci?ga obiekty i je niszczy. Znikaj? bezpowrotnie. Wiele os?b ju? szuka?o drugiego miejsca gdzie on mo?e by? i jako? nikt jeszcze nie wie. Nie wiem, innym idiotycznym pomys?em mo?e by? to, ?e kto? we?mie w?dke b?dzie ?owi? wok?? wyspy lub w wodospadzie pod ni?. To ju? jest bardziej realne, ?e na niego natrafimy ale i tak ten miecz to bujda.

Jakby kto? naprawd? interesowa? si? zagadkami itp. powinien przesta? pisa? w tym durnym temacie. Sam spam i wszystko powtarzaj?ce si? w k??ko. Ludzie nie poza naiwno?ci? to jeszcze nie umiej? czyta?.

@Down
jeste? idiot?. Teleport u Mino Mage nie dzia?a w t? stron?! On tylko przysy?a? posi?ki z Mintwallin!


@Sorry je?li kogo? urazi?em ale nie mam si?y dla ignorant?w.
 
Last edited:
Top