What's new

Chcemy wielkich zmian [!]

Status
Not open for further replies.

Interior

Active User
Joined
May 21, 2010
Messages
127
Reaction score
23
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

Je?eli chodzi o layouty to powinno by? ich ok. pi??. Aktualne style s? bardzo do siebie podobne i bardzo kontrastuj?. Nag?a ich zmiana nie jest wskazana dla naszych oczu. Og?lnie zmieniona jest tylko kolorystyka. Tibia.net.pl wtapia si? w list? podobnych do siebie for (otibia,otsoft itd.) Nie ma czego? co by g?rowa?o nad standardem. Ale je?eli ma co? si? zapowiada? i to z nag??wkiem "Wielki update" ma nie odchodzi? od tematu. Co do event?w i konkurs?w-totalnie to olewam. Nie zale?y mi na punktach reputacji...Nie ma kasy na mp4, telewizory itd. i tego si? trzymam. Zale?y mi tylko na layoutach
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

A tam, przesadzacie z tymi layoutami. Co prawda s? raczej na ?rednim poziomie, ale c?? z tego? To nie portal - to forum. Tu liczy si? jako? waszych post?w, nie laya. Osobi?cie mi podoba si? Artakus.
 

Norbert

Forum friend
Joined
Nov 8, 2009
Messages
1,125
Reaction score
33
Age
34
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

Autor tego tematu jest upo?ledzony czy tylko tak chwilowo mu odpierdoli?o?
O czym wy tu kurwa w og?le rozprawiacie.
Sprawa wygl?da tak, ?e najwi?kszy pro ogar na ?wiecie (jaki? murzyn Alastora) przestraszy? si? b??du w jakim? pluginie, a ?e php gryzie to trzeba by?o wszystko wypierdoli?.
Co wi?cej Ali ma wyjebane na to forum i jedyn? naprawd? licz?c? si? dla niego spraw? jest zysk z adsensa.
Ka?dy kto s?dzi, ?e jakiekolwiek ?ale przelewane w postach to zmieni? jest w b??dzie.
Tnet ma tylko jedno wyj?cie. Odci?? si? od tego buraka, kt?ry sobie w avku ustawi? jaki? chujowy napis zrobiony w dodatku przez innego buraka. Forum to ludzie a nie jaki? cie? z czerwonym kolorem i zani?onym ilorazem inteligencji.

Dlatego drogi alastorze w imieniu wszystkich ludzi wkurwionych Twoj? osob? chcia?bym przekaza? Ci serdeczne wypierdalaj.
Zostaw w chuj to forum, przepisz domen? komu? kto ma pomys? i przede wszystkim wiedz? ?eby co? z tym zrobi? i zajmij si? czym? konstruktywnym. Znajd? sobie na przyk?ad jakie? hobby. Mo?e modelarstwo?

Mo?na te? zrobi? to troch? bardziej drastycznie czyli rozpierdoli? baz? tneta po wszystkich forach w sieci i po?mia? si? z tego syfu w fmie. Ale po co si? a? tak spina?, skoro wszystko mo?na za?atwi? polubownie ;d? A wracaj?c do tematu to sko?czcie lepiej z pisaniem tu czegokolwiek. Go?cia, kt?ry powinien to przeczyta? pewnie nawet tu nie u?wiadczymy i gdyby nie fakt, ?e mam zajebistego kaca i brak ciekawszych zaj?? te? pewnie bym niczego nie napisa? ;d
 

Donald Tusk

New User
Joined
May 30, 2010
Messages
3
Reaction score
3
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

Witam serdecznie wszystkich Polak?w!

Jako premier czu?em si? zobowi?zany do pomocy wszystkim poszkodowanym, dlatego te? wczoraj (tj. 29 maja 2010r.) podj??em rozmow? z Panem Jakubem (w?a?cicielem tibia.net.pl) na temat restrukturyzacji i modernizacji forum. Niestety nie uda?o nam si? doj?? do porozumienia. W zwi?zku z powy?szym do sejmu trafi projekt ustawy o nacjonalizacji ca?ego serwisu w celu utrzymania porz?dku dzia?ania. Je?li pos?owie nie przeg?osuj? ustawy - b?dziemy zmuszeni do zwi?kszenia poziomu inflacji, co niestety odbije si? na kieszeniach wszystkich podatnik?w. Na chwil? obecn? jestem w stanie zapewni? ka?demu poszkodowanemu u?ytkownikowi forum 3 tysi?ce z?otych rekompensaty za poniesione straty.

olgierd555 said:
Fajnie by by?o, jakby kadra chocia? zauwa?y?a, ?e staram si? co? zrobi? na forum.
Doceniamy starania ludzi inteligentnych, m?drych i m?odych. Je?li proces przyw?aszczenia przez pa?stwo forum tibia.net.pl przebiegnie pomy?lnie to gwarantuj? Panu jedno z wy?szych stanowisk w szeregach kadrowicz?w. W celu porozumienia i ustalenia pensji prosi?bym Pana bardzo o kontakt poprzez prywatn? wiadomo??.

Dzi?kuj?
 

Ugrys Suchara

Advanced User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
281
Reaction score
15
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

Norbert jak zawsz?, szczery do b?lu ;d
Norbert bardzo dobrze powiedzia? Alstor ma wyjebane, ja ju? zreszt? te? na to forum.
?eby nie by?o ze post nie na temat:
Bardzo interesuj?cy w?tek ;d
?eby nie by?o ?e ma?o warto?ciowy post:
M?j post jest w chuj warto?ciowy ;d
Alstor tylko trzepie na was kas? chodzi mi o kadr?, wy za niego odpierdalacie robot?, a ten skurwiel si? nie dzieli xD
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

Ugrys Suchara
?adny wierszyk.


#Topic
Tak og?lnie to ten temat jest do wyrzucenia poniewa? nie zmieni nic w ?yciu codziennym tak samo jak nic nie zmieni?a ?mier? Kaczy?skiego i tak jakby ca?y sejm wy*wali?o w powietrze to i tak nam ?ycia nie os?odzi.
 

Nakus xD

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
111
Reaction score
11
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

Witam serdecznie wszystkich Polak?w!

Jako premier czu?em si? zobowi?zany do pomocy wszystkim poszkodowanym, dlatego te? wczoraj (tj. 29 maja 2010r.) podj??em rozmow? z Panem Jakubem (w?a?cicielem tibia.net.pl) na temat restrukturyzacji i modernizacji forum. Niestety nie uda?o nam si? doj?? do porozumienia. W zwi?zku z powy?szym do sejmu trafi projekt ustawy o nacjonalizacji ca?ego serwisu w celu utrzymania porz?dku dzia?ania. Je?li pos?owie nie przeg?osuj? ustawy - b?dziemy zmuszeni do zwi?kszenia poziomu inflacji, co niestety odbije si? na kieszeniach wszystkich podatnik?w. Na chwil? obecn? jestem w stanie zapewni? ka?demu poszkodowanemu u?ytkownikowi forum 3 tysi?ce z?otych rekompensaty za poniesione straty.


Doceniamy starania ludzi inteligentnych, m?drych i m?odych. Je?li proces przyw?aszczenia przez pa?stwo forum tibia.net.pl przebiegnie pomy?lnie to gwarantuj? Panu jedno z wy?szych stanowisk w szeregach kadrowicz?w. W celu porozumienia i ustalenia pensji prosi?bym Pana bardzo o kontakt poprzez prywatn? wiadomo??.

Dzi?kuj?
HASAUSAHSAUSASHAS :D:D:D:D:D:D

#Topic
Gregorex dobrze napisa?, Alastor ma wyjebane, a u?ytkownicy na tym cierpi?..
Bez SB, jest koszmarnie :F.
Drogi Alastorze,
Za?o?y?e? te forum, tylko po jaki chuj?
Aby si? nim wi?cej nie zajmowa??
We? si? rozbiegnij i w trzepak jebnij!.
 

Through

User
Joined
May 20, 2010
Messages
48
Reaction score
3
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

Proponuj? now? propozycj? o nazwie:
Zrzuta na tnp. Na czym by polega?a? Jedna odpowiedzialna osoba by zebra?a kas? na odkupienie tnp od Alastora by by?a mo?liwo?? przelewu i sms. My?l?, ?e w jaki? rok by?my zebrali kas?, zale?y jak Alastor bardzo ceni tnp. :D
 

Nakus xD

Active User
Joined
Jun 14, 2009
Messages
111
Reaction score
11
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

16:27 Alastor [248]: Sell Tibia.net.pl Poland Fast! No Travel!!
#Up
no, to kto 1 sie zacznie dok?ada??:D
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

No to nadszed? czas na m?j sonet nie podlega regu?om rz?dz?cym sonetem.

Czas nasta? dla forum bardzo nie weso?y
Alastor patrzy jak pracuj? jego wo?y
Na reklamach z google kas? ci?gnie stale
A my w tych tematach wylewamy swe ?ale

Jaki Alastor z?y i pojebany
Dlatego, ?e na forum nie ma ?adnej zmiany
Jest jedna zmiana ca?kiem zapomnia?em
pluginy wy??czone najpewniej na sta?e

My dla tego forum ?ycie swe oddamy
Alastora jednak i tak nie przekonamy
My b?dziemy tyra? i forum ratowa?
Head Admin na nowej stacji zn?w b?dzie tankowa?

My?la?em, ?e ironi? s? ?arty z paliwa
Jednak zobaczy?em, ?e wszystko si? zgrywa
Benzyna dro?eje user?w przybywa
Drogi Alastorze, czy? nie czas si? zmywa??

By?y r??ne okresy i ?mieszne i mi?e
Wszyscy poznali, ?e Anvil by? debilem
Ivellios zawsze nad forum czuwa?
Cho? m?g? mie? go w dupie i alkoholem si? zatruwa?

Uncross rozr?by na forum robi?
Razem z Napsterem na wigilii popi?
Vrael powr?ci? do kadry na r?kach
Jaka jest Twoja za to podzi?ka?

By?y r?wnie? g?osy by studia pierdoli?
Zosta? Ninja, g?ow? na ?yso ogoli?
Wybra?e? inn? drog? chcia?e? by? adminem
Ja jestem teraz ostatnim skurwysynem

Bo na TWOJE forum ci??ko pracowa?em
Cho? w gruncie rzeczy nic z tego nie mia?em
Zarywa?em nocki, warny rozdawa?em
Przez u?ytkownik?w nazwany peda?em zosta?em

Jednak s? znajomo?ci kt?rym si? szczyce
Kto ma wiedzie? to wie kadra ponad ?ycie
I mimo, ?e nas wszystkich Alastorze ola?e?
Zosta?y znajomo?ci kt?rymi si? chwal?

Ten pomys? z Ninj? wcale nie by? z?y.
Daj full dost?p Ive i obr?? si? w py?
Jak wytrawny ninja znikniesz z naszych oczu
Nie pojawisz si? wi?cej to m?j sen proroczy.

Dzi?kuj?.

PS. Podany wierszyk mia? charakter humorystyczny i nie mia? na celu obra?enia kogokolwiek. Wszelkie podobie?stwa do postaci autentycznych a tym bardziej fikcyjnych jest przypadkowe.

Prosz? mnie nie banowa?!
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

Ale? wy jeste?cie ?mieszni.
Po?owa kadry obra?a mnie albo uwa?a temat za bezsensowny. Maj? wym?wki, ?e by?a niska frekwencja na eventach, pieprz? mi o tym, ?ebym si? pobawi? mono-layami i si? wym?drzaj?.
Natomiast ta druga cz??? kadrowicz?w podchodzi do tego z humorem i parodiuje takie postacie jak head admin.

Co to za kadra, kt?ra nie potrafi wypowiedzie? si? jednym g?osem?
Zr?bcie sobie w jakich? dzia?ach dla mod?w pogaw?dk? na ten temat, a potem niech Wasza Joanna D'arc wypowie si? na ten temat uwzgl?dniaj?c wszystkie fakty.

Na koniec dodam, ?e z daleka wida? jak Alastor leje na forum, u?ytkownik?w i na Was - kadrowicz?w. Najfajniejsze jest to, ?e przez jego nier?bstwo du?o os?b ma pretensje nie tylko do niego, ale i do Was i to w Waszym interesie le?y, aby?cie wreszcie kazali Alastorowi ruszy? dupsko i wprowadzi? wiele zmian.
W moj? stron? lec? obelgi, kpiny i ?arty. OK, po mnie mo?ecie je?dzi?, bo mam to daleko w powa?aniu, no ale nie r?bcie sobie jaj z og??u spo?eczno?ci Tnet-u!

Teraz prosz? o zamkni?cie tematu.

WAS DRODZY KADROWICZE, PROSZ? O PRZEMY?LENIE TEGO CO PRZECZYTALI?CIE, NAPISALI?CIE I MACIE ZAMIAR NAPISA?. OSTATECZNE DECYZJE I NOWO?CI JE?ELI CHODZI O ALASTORA I OG?LNIE O FORUM PROSZ? PRZEDSTAWIA? NOWYMI TEMATAMI, A TEN ZOSTAWMY JU? W SPOKOJU.

Pami?tajcie, ?e nie jeste?cie zasranymi p?pkami ?wiata i nie my?lcie tylko o sobie. Nie interesuje mnie czyjakolwiek pozycja, dla mnie wa?na jest og?lna sytuacja na forum jak i brak jakiegokolwiek rozwoju.
Podejrzewam, ?e nawet Alastor na tym lekko ucierpia? zarabiaj?c mniej na reklamach google. ;]

Pozdrawiam

#DOWN
Spam na GG od kilkunastu os?b powinien go troch? przej??, nieprawda??
A poza tym jak ju? krytykujesz i ripostujesz wypowied?, to ripostuj i krytykuj ca??, a nie wyrywasz poszczeg?lne zdania z kontekstu automatycznie, potwierdzaj?c moje wcze?niejsze stwierdzenia. ;s
//Wierzysz w to? //Vrael
Chocia? je?eli nic nie robi, to rzeczywi?cie olewa. No ale jako? go trzeba do tego "zmusi?".
Narobi?em troch? szumu, ale powiedzia?em ca?? prawd? o tym forum.
A teraz zamknijcie ten temat...
 
Last edited:

Magic

3+3=3!
Joined
Aug 4, 2008
Messages
1,338
Reaction score
180
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

i to w Waszym interesie le?y, aby?cie wreszcie kazali Alastorowi ruszy? dupsko i wprowadzi? wiele zmian.
Haa, dobre, co mu zrobimy, mo?e go wyrzucimy? Hej, czekaj... jego si? nie da wyrzuci? :/ No to klapa. Musi si? sam ogarn?? i zacz?? rz?dzi? forum, bo nikt nie ma jak i tyle ; )
 

Donald Tusk

New User
Joined
May 30, 2010
Messages
3
Reaction score
3
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

Witam ponownie!

Po dzisiejszych obradach sejmu, moc? 403 g?os?w uda?o si? wprowadzi? w ?ycie projekt nowej ustawy. Od dw?ch godzin wykonywane s? wszystkie czynno?ci niezb?dne przy procesie wyw?aszczenia forum. Je?li wszystko p?jdzie zgodnie z planem to ju? od dnia jutrzejszego tibia.net.pl b?dzie w?asno?ci? pa?stwa, co umo?liwi prawid?owy rozw?j serwisu.

Platforma zawsze po waszej stronie!
 

Ugrys Suchara

Advanced User
Joined
Jan 24, 2009
Messages
281
Reaction score
15
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

Magic@
Po co mu kurwa da?e? bana na zawsze?
Powinien dosta? 3pkt za post nie na temat...
____________________________________
Tak na marginesie ?adny wierszyk ;d !!
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

Mo?e zaczniecie my?le? racjonalnie i zwr?cicie si? o pomoc, ale z nale?ytym szacunkiem? Je?d??c po Alastorze nic nie osi?gniecie, a nawet wyjdziecie na minus (hail to, ?e alastor teraz przegl?da ten temat i bany si? posypi? _/). My?licie, ?e jak zaczniecie pisa? jaki to on jest zuy, to dostaniecie, to czego chcecie? ?miech. We?cie si? w gar?? i b?d?cie cierpliwi, a by? mo?e co? zrobi. Co do donalda tuska, to ca?kiem niez?y idiota, kt?ry robi sobie jaja.

Pozdrawiam.

#down
Anarchia, kt?r? sam zapocz?tkowa?e? - tworz?c ten temat.
 
Last edited:

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

#Donald Tusk
No comments.

#Magic
Good job.

#Ugrys Suchara
Co to za pogaw?dki? O takich pierdo?ach mo?esz sobie rozmawia? z nim na PW.

#Ravegon
Jak maj? si? posypa? bany, to si? posypi?.
Ja mam jedynie tak? nadziej?, ?e b?d? to s?uszne bany, czyli ?e mnie to ominie. =)
We?cie si? w gar?? i b?d?cie cierpliwi
Stara?em si? by? cierpliwym, ale po roku czekania zaczyna? mnie szlag trafia?.
Pluginy zosta?y wy??czone niedawno, ale og?lnie eventy, konkursy itp. s? jednym wielkim failem od ponad roku.

Co do donalda tuska, to ca?kiem niez?y idiota, kt?ry robi sobie jaja.
No i? Dosta? bana, wi?c po choler? jeszcze ruszasz temat tego "pana"?


ZAMKNIJCIE TEN TEMAT, BO SZERZY SI? ANARCHIA ;/
 
Joined
May 31, 2010
Messages
1
Reaction score
2
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

To? to skandal, jak mo?na by?o a? tak upokorzy? osob? Pana premiera!? Z pewno?ci? niekt?rzy zostan? doprowadzeni do poci?gni?cia odpowiedzialno?ci karnej, skandal!
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Chcemy wielkich zmian [!]

Omfg! Teraz Bronis?aw Komorowski przegl?da ten temat. To si? zaczyna robi? chore. Jestem za zamkni?ciem, gdy? dalsze prowadzenie tej sprawy nie ma sensu. Kiedy administracja b?dzie chcia?a wprowadzi? zmiany, to je wprowadzi i kropka.

Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top