What's new

musicforrelief.org - Pomoc dla Haiti

Status
Not open for further replies.

Neo Pall

New User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Logo.png

Siema,
chcia?bym przedstawi? wam akcje organizowan? http://musicforrelief.org, w akcji g?ownie chodzi o ?ci?gnie album?w znanych wykonawc?w.

Wszystkie pieni?dze kt?re zostan? zebrane zostan? przekazana na pomoc dla ludzi mieszkaj?cych na Haiti

W akcji bior? udzia?


Linkin Park, Dave Matthews Band, Alanis Morissette, Slash,
The All-American Rejects, Hoobastank, Kenna, Enrique
Iglesias, Lupe Fiasco, Jack Johnson, Weezer, Metric, Dinosaur Jr., Guster, Mickey Hart and The Crystal


I TY MUSISZ POMUC!, wystarczy ?e wejdziesz na stron? i sci?gniesz ca?y album.

Tu macie przyk?ad utworu wykonanego przez zesp?? Linkin Park




Mam nadziej? ?e obudzicie swoje serca i ruszycie par? razy r?k? by pomuc dzieci? poszkodowanym przez los.


Pami?tajcie, tym dzieci? nie jest potrzebny komputer do szcz??cia lub gram marihuany jak wam, lecz zwyk?a pomoc medyczna lub butelka wody kt?ra zostanie zakupiona z tych pieni?dzy.

Prosz?, pom??cie...!

Z mojej strony mog? da? tylko PKT reputacji dla osoby kt?ra ?ci?gnie album, piszcie w tym temacie.

@Do modk?w itp.
Reklama jest rozsy?ana przeze mnie na wszystkie fora jakie s? mi znane, prosz? o nie usuwanie tematu.
 

Punis

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
171
Reaction score
19
Odp: musicforrelief.org - Pomoc dla Haiti


Je?eli to ma komu? pom?c, to dlaczego by nie? W?a?nie zasysam ca?y albumik, polecam zrobi? to wszystkim, dla dzieci, kt?re nie maj? tyle szcz??cia co wi?kszo?? z nas.
 

Cykotion

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
50
Reaction score
3
Odp: musicforrelief.org - Pomoc dla Haiti

no w?a?nie szkoda takich ludzi jak oni nawet mi ich ?al, nigdy i przenigdy nie chcia? bym by? w ich sytuacji.
Ale i tak s? bardzo silni i wytrzymali poniewa? tyle przeszli i wytrzymuj? nadal,
Polacy pomagaj? ile mog? lecz ta pomoc jest w ci?? ma?a i bardzo s?aba.
New+030.jpg


New+004.jpg


New+075.jpg


pomy?lcie ?e jeste?cie w ich sytuacji, wytrzymali by?cie tyle co oni ?
prosz? popatrze? na te ostatnie zdj?cie, nawet nie odczuwaj? jak biedni s? i w jakiej sytuacji s?.
Ciesz? si? ?yciem jak niby nic.

Ca?e Tibia.net.pl, pom??my im w jaki kol wiek spos?b,
A tych sposob?w jest bardzo wiele! . ! im pomo?esz a ciebie nic to kosztowa? nie b?dzie .
 
Status
Not open for further replies.
Top