What's new

Wasze zachowanie po "deadzie".

Status
Not open for further replies.

florczak

Advanced User
Joined
Nov 25, 2009
Messages
271
Reaction score
18
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Ja spokojnie ide do dp biore zast?pcze to co mi wypad?o np raz demonka mi wypad?a to biore guardian shield i ide expi? dalej :D.Je?li kto? wali klawiatur? albo co? w tym stylu to ?al mi go bo to pewnie jaki? maniak albo dzieciak :<.Mi raz demon shield wypad a m?j kumpel ko?o mnie ca?y posrany ?e straci?em ten shield(jego max lvl to 18 :D)i pyta si? mnie dlaczego si? wogle nie denerwuje albo co? bo on si? ?apa? za g?owe i biadoli? a ja spyta?em nawet jak wy?uce monitor przez okono to co mi to da ???




robie to samo wkoncu to tylko gra
 

Dragson

Active User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
96
Reaction score
11
Age
37
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Co robi? gdy padn?? hmmm...nie denerwuj? si? bo z jakiego powodu? Nie gram w tibi? aby by? pro , gram poniewa? mam sporo wolnego czasu. Ustawiam sobie bota ( cash makera bo main postaci? nie boc? ) i co jaki? czas zagl?dam i patrz? jak Mi ro?nie account balance ;) Wi?c to jest m?j spos?b na zapomnienie o stracie expa : zbieranie przydatnych gp.

Pzdr.
 

Tarkley

User
Joined
Apr 10, 2010
Messages
30
Reaction score
9
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Ja po deadzie :
Biegne po loota. Je?li loota nie ma to :

Wracam do depo, ogarniam my?li i kupuj? zast?pczy item, [ np. nowy shield, bro? ] a reszt? zostawiam botowi.

Je?li loot jest:

Wszystko pozostawiam botowi. lol
Po co si? stresowa?. Od czego jest bot? :)
 

Artemis 7

New User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Jak ja dead'n??em, to szed?em najcz??ciej na to samo miejsce, gdzie si? to sta?o. By?y tam tam moje zw?oki, wzi??em plecak, ewentualnie to, co mi wypad?o z EQ, i poszed?em nadrobi? level. Pad?em raz przez atak Orc Rider'a :p, potam wr?ci?em na miejsce, wkurzy?em si? i tym razem go zabi?em :). Walenie klawiatur?, z?o??, to tylko przejaw uzale?nienia, i bycia noobem :p.
 

Majtol

New User
Joined
May 1, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Po Dedzie to sie nie denerwuje . Ale di? mnie oszukano bo kupowalem gooda wyskakuje mi rror jak loguje sie na hara prosze o pomoc.
 

MatthewRP

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
60
Reaction score
3
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Opanowuj? emocj?, je?eli w bp by?o co? cennego id? po niego, a jak jakie? ?miecie - daruj? sobie. Odrabiam level oraz skille, w tym magic level. Staram si? o tym nie my?le? i na przysz?o?? mam wskaz?wk?, ?e czasem lepiej pomy?le?

Czy tam damy rade?
Czy warto go prowokowa??

Pozdrawiam
 

Gwel Lyco

Active User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Teraz to nic ale pamietam mojego 1 chara 13 lvl z Wand of Dragonbreath pad?em i zaczo?em krzycze? na ca?y g?os bo mi wypad? wand :D
a teraz to ide kupic blessy i expie dalej albo odchodze od kompa
 
Joined
May 3, 2010
Messages
11
Reaction score
1
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Ja jak zaliczam dead denerwuje si?, lecz po 10 minutach sie uspokajam mysl?c
ze niema poco sie denerwowa? na glupia gre. Oczywiscie mam w dp rozne zastepcze rzeczy.

Moim zdaniem nie warto psu? sobie nerwow z powodu jakiejs tam gry.
:p
 

nebe123

User
Joined
May 5, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

ja mam ochot? cyndoln?? pc przez okno i zrezygnowa? ale potem si? przepraszam i gram dalej
 

Omega Man

User
Joined
May 30, 2010
Messages
13
Reaction score
5
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Po dedzie postaci jestem spokojny , wiem ?e to moja wina (postacie lataj? na bocie) , swoim main charem nigdy nie padam poniewa? nie pcham si? tam gdzie nie trzeba :lol: Jednym s?owem : kupuj? rzeczy kt?re wypad?y przy dedzie i dalej boc? , nie bior? tego do siebie.
 

Phantoms

User
Joined
Mar 30, 2010
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Szczerze to po padni?ciu odechciewa Mi si? gra? , zw?aszcza gdy spadnie Mi co? dobrego z eq , ale po pewnym czasie si? uspokajam i staram si? nie pope?ni? znowu tego samego b??du.
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Po dedzie olewam to ?e pad?em i expie dalej. No bo z jakiego powodu mam si? wkurza?, to tylko gra. Wkurzam si? dopiero wtedy jak co? strac? w RL ?yciu.
 

Abnormal

User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
40
Reaction score
4
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Zacznijmy od tego, ?e to bardzo oryginalny temat, lecz pomys? ju? nie. Wracaj?c do tematu to po ?mierci mojej postaci wracam do trupa po "szcz?tki" i albo kontynuuj? gr? albo robi? jak?? inn? rzecz na, kt?ra mam ochot? lub po prostu musz? j? zrobi?.
Regards.
 

Emus

User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
22
Reaction score
1
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Hmm, wi?c si? zastan?wmy jak padn? to wracam do moich zw?ok, zabieram swoje rzeczy i expie dalej (oczywi?cie jestem tak wkur***ny ?e mam ochot? wyskoczy? przez okno xd JOKE) padam g??wnie przez bota :/

Pozdrawiam
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Wi?c tak:
Najpierw zamykam oczy spokojnie, staram si? opanowa?. Czekam chwil?, je?li nie mog? si? opanowa?. Grunt to zachowa? spok?j.
Nast?pnie staram si? biec po loota, je?li odzyskanie uznam za mo?liwe.
Je?li nie, to zostaj? w mie?cie.
Je?li dalej mi si? chc? gra? to albo id? se expi?, albo stawiam bota, je?li nie chc? gra? to wy??czam.
Takim sposobem zachowa?em spok?j i nic w otoczeniu si? nie zmieni?o w negatywnym sensie istnienia tego s?owa.
\\Zwracaj uwag? na pisowni?...
 
Last edited by a moderator:

Quk3r

User
Joined
Apr 19, 2010
Messages
38
Reaction score
2
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Ja tam si? troszke zdenerwuje ale zaraz pe?na motywacja i mowie sobie ( np. w nocy ze dzis nie spie i bije jak najwiekszy) ale potem ide spac xD i tak jakos to znosze;D
 

TapeMapper

Advanced User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
416
Reaction score
22
Age
30
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Hmmm, mam troche zdenerwowanie ale m?wie moja wina ja nie ogarniam ;P
I wylacze gre pojde i za tydzien wejde z PG.:p

Pozdrawiam
 

jestemPolakiem

Advanced User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
310
Reaction score
21
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Co robi? jak padam?
Teoretycznie nic, w og?le nie czuj? ?adnych negatywnych emocji. Mo?e nie jestem, a? tak popieprzony na punkcie tej gry?
Id? do depo bior? zast?pczy ekwipunek i w drog?
 

Adus41

Senior User
Joined
May 30, 2008
Messages
582
Reaction score
46
Age
32
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Yyyy... Wypierdalam monitor za okno !!!!11!! Tipja to moja ukochana gra i jak padne na moim 8 lvlu i strac? plate seta to musze zawsze nowy monitor kupowa? ;<
@Topic
Nic! Poprostu nic! Czuje mo?e jedynie ?al, bo ?eby nabi? level zmarnowa?em dobre kilka godzin a straci?em je w 2 minuty...
 

NarutoFan123

Active User
Joined
May 1, 2010
Messages
54
Reaction score
12
Odp: Wasze zachowanie po "deadzie".

Nie tn? si?, nie wieszam, nie krzycz?, nie p?acz?. Id? kupi? blessy szybko i expi? dalej. Przecie? to nie ?ycie ?eby jakie? "zachowanie" by?o. ogarnijcie si?;)
 
Status
Not open for further replies.
Top