Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
Wątek: no-ip
    Rzemieślnik Awatar Milkeway
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 6
    Podziękował(a)
    0
    Podziękowań 0 w 0 postach

Domyślnie no-ip

witam mam problem otóż gdy uruchamiam no-ip duc to wszystko gra a gdy nazwę hosta wpisuję do config.lua to nie działa nie chce się połączyć a gdy wpiszę samo ip no-ip duc też nie działa!! Pomocy!

Przodownik
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 8
    Podziękował(a)
    0

Domyślnie Odp: no-ip

hmm..nie rozumiem troche tego co napisales ale postaram sie pomoc. Jesli dobrze zrozumialem to twoj problem jest podobny do mojego i wydaje mi sie ze do kazdego innego uzytkownika no-ip duc. Otoz wydaje mi sie ze jesli korzystasz z no-ip duc i otwiera ci sie po jego uruchomieniu taka konsolka
    (nie patrz na ilosc adresow bo to nie istotne, wazne ile ty masz i z ktorego korzystasz) to powinnes w swoim config.lua wpisac adres ip wlasnie ten z konsolki (ten ktorego uzywasz) a pozniej uzyc opcji start/uruchom tam wpisac cmd po czym w oknie ktore sie pokazalo wpisac "ipconfig" (bez cudzyslowia) i zapisac sobie gdzies na kartcce swoj adres IPv4. Wtedy odpalasz silnik ip changera i wpisujesz w ip changera IPv4 ktore spisales na kartke. Jesli jednak niemasz albo nie dziala opcja z IPv4 to spisz sobie ip z Brama Domyslna i sprobuj zalogowac sie uzywajac wlasnie tego ip, wpisujac je w swoj ip changer. Pozdr
    Zapraszam na ClarvusOTS

Jesli kiedykolwiek wprowadze cie w blad to wybacz mi prosze. Ja rowniez dopiero sie ucze^^

Rzemieślnik Awatar Milkeway
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 6
    Podziękował(a)
    0

Domyślnie Odp: no-ip

z tym zdjęciem nie jest tak bo ja mam to najnowsze no-ip duc i nie ma tego tam napisane.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów