What's new

Troch? prawdy

Status
Not open for further replies.

Verquzy

User
Joined
May 19, 2010
Messages
16
Reaction score
4
Nie odwo?am si? tam gdzie si? to robi zawsze, tylko tak, ?eby u?ytkownicy widzieli. Jest to tak?e swojego rodzaju skarga.

Na forum istnieje temat z silnikiem stigma2 do pobrania. Patrz?, przypominam sobie, ?e mia?em ten silnik kupiony za sms. Pami?tam tak?e, ?e aby go posiada? trzeba go kupi?. Autor nie pozwala? na rozpowszechnianie silnika, kopiowanie go itd. Tak, wi?c z jakiej racji jest do pobrania ZA DARMO na tym forum pomimo zakaz?w autora? No nie wiem. Szybko napisa?em posta, gdy? to jest niewyobra?alne. Autor traci kas?, a ludzie se pobieraj?.

Napisa? Korzonek
Drogi u?ytkowniku!
Otrzyma?e? upomnienie.
Pow?d:
-------
Ma?owarto?ciowy post
-------
Oryginalny post:
http://tibia.net.pl/silniki/3787-sti...tml#post945877
Cytat:
Macie to wyjeba? do ?mietnika bo autor (etibia.pl) wyra?nie zabroni? kopiowania i rozpowszechniania jego produktu. Je?li kto? si? tym nie zajmie to ja si? tym zajm?.
Upomnienia s? czym? w rodzaju przypomnienia o istnieniu regulaminu, tak wi?c prosimy, by? zapozna? si? z nim i go zawsze przestrzega?.
Pozdrawiamy,
Administracja Tibia.net.pl

Odwo?a?em si? do Korzonka, a ten z gracj? napisa? 'Poka? mi dow?d, ?e zabroni? to pogadamy.'. Pierdol?em z krzes?a normalnie. Ja tu jestem moderatorem czy on? Powiedzia?em, ?e wiem, ?e zabroni? to niech si? upewni, gdy? to jego robota, a ten poprawi? mi humor i napisa? takie co?. Do tej pory silnik mo?na pobra?, a Korzonek nic z tym nie robi.

No, wi?c co to ma by??

Druga sprawa.

Do drogich moderator?w, czasem wy?ej (chocia? globale s? chyba na tyle ogarni?ci, ?e tego nie robi?). Forum jest do dyskusji. U?ytkownicy nie maj? si? zniech?cam tym, ?e za wszystko co napisz? dostan? warna. Wyluzujcie. Nie trzymajcie si? tak mocno regulaminu, je?li ju? chcecie to proponuj? wam edytowa? zwarnowany post/topic i zacytowa? pow?d z regulaminu! No co to ma by?? Nie mo?na napisa? czego? troch? mniej trzymaj?cego si? tematu, tylko mamy koniecznie ciasno trzyma? si? tematu? Je?li nie wiem jak pom?c, a wiem, ?eby dana osoba nie robi?a czego? o czym wspomnia?a w temacie to mam mu o tym nie napisa?? np

Temat:
Mam wirusa! Nie mog? si? zalogowa? do tibii! My?l? nad formatem!

Post:
Nie r?b formata. Nie wiem jak ci pom?c, tylko nie r?b formata, to nie pomo?e.
/\warned.

Wyluzujcie, bo ja na przyk?ad mam wyjebane na warny, ale innych mo?e to denerwowa?.

Trzecia sprawa.

Je?li pisz? odwo?anie do moda, bo z w?asnego do?wiadczenia wiem, ?e na kompa siada si? cz?sto wieczorkiem, gdy si? jest zm?czonym po ca?ym dniu i wtedy ?atwo o z?? ocen? posta i nies?usznego warna. Ok, ok. Nie ma problemu, przecie? mog? si? odwo?a?, nie? No w?a?nie nie. Pisz? do moda, ok, odpisa?. Jak zwykle si? wym?drzy? i uzna?, ?e jest s?uszny. Teraz przychodzi czas na udowodnienie swojej racji. Udowadniasz, a on co robi? Wyjebane, nie odpisuje, usuwa wiadomo??, przecie? to ON ma racj?. No niby mo?na si? znowu odwo?a? do managera, ale na to cz?sto ju? szkoda zdrowia, jest si? zniech?conym, nie chce si?. Wiem, ?e stoicie wy?ej od szarak?w, mo?ecie sobie na nieco wi?cej pozwala? ale ch?opaki bez przesady, s? ludzie bardziej ogarni?ci od was nie piastuj?cy ?adnej rangi (cz?sto przez to, ?e s? tutaj rzadko, a bycie w kadrze na forum o takiej tematyce upokarza?oby ich). Wi?c traktujcie nas jak ludzi, nie macie racji, nie jeste?cie bogami, nic z tych rzeczy.

Tak, wi?c proponowa?bym zrobi? nab?r lub po prostu wychwyci? kilka ambitnych odpowiedzialnych os?b na te stanowisko. Nie wtr?cam si? w sprawy kadry, lecz to my u?ytkownicy widzimy co si? dzieje naprawd?, a wam wydaje si?, ?e wszystko gra, gdy? jeste?cie w tej drugiej grupie, tej fajnej, zajebistej etc. Pisz? to w imieniu u?ytkownik?w, nie buntuj? si?, nie wje?dzam po raz x na kadr?, po prostu m?wi? jak jest.

Nie, u?ytkownicy? Mam racj??
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Troch? prawdy

Je?li pisz? odwo?anie do moda, bo z w?asnego do?wiadczenia wiem, ?e na kompa siada si? cz?sto wieczorkiem, gdy si? jest zm?czonym po ca?ym dniu i wtedy ?atwo o z?? ocen? posta i nies?usznego warna. Ok, ok. Nie ma problemu, przecie? mog? si? odwo?a?, nie? No w?a?nie nie. Pisz? do moda, ok, odpisa?. Jak zwykle si? wym?drzy? i uzna?, ?e jest s?uszny. Teraz przychodzi czas na udowodnienie swojej racji. Udowadniasz, a on co robi? Wyjebane, nie odpisuje, usuwa wiadomo??, przecie? to ON ma racj?. No niby mo?na si? znowu odwo?a? do managera, ale na to cz?sto ju? szkoda zdrowia, jest si? zniech?conym, nie chce si?. Wiem, ?e stoicie wy?ej od szarak?w, mo?ecie sobie na nieco wi?cej pozwala? ale ch?opaki bez przesady, s? ludzie bardziej ogarni?ci od was nie piastuj?cy ?adnej rangi (cz?sto przez to, ?e s? tutaj rzadko, a bycie w kadrze na forum o takiej tematyce upokarza?oby ich). Wi?c traktujcie nas jak ludzi, nie macie racji, nie jeste?cie bogami, nic z tych rzeczy.
Przykro mi, ale twoje upomnienie jest s?uszne.
btw. z?y dzia?.
Co do bog?w to sko?czcie, ?e tak powiem pierdoli? i por?wnywa? ka?dego do czego? co nie istnieje jak dla mnie to obrazi?e? mnie teraz.
Odwo?a?em si? do Korzonka, a ten z gracj? napisa? 'Poka? mi dow?d, ?e zabroni? to pogadamy.'. Pierdol?em z krzes?a normalnie. Ja tu jestem moderatorem czy on?
I dobrze napisa? ja te? prosz? o dowody od ludzi, kt?rzy chc? sprzeda? silnik gdy? nie wiem czy s? autorami danej aplikacji.
Nie, u?ytkownicy? Mam racj??
Bawisz si? we mnie i chcesz rewolucji? Stary sp?jrz jak ostatnio sko?czy?em nie odpierdalaj i ?yj dalej jak ja;)
 
Last edited:

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Troch? prawdy

Przeczytaj najpierw regulamin, potem jebnij si? w banie - mo?e pomo?e, kto wie... Kuracj? powtarza?, do zaprzestania pisania idiotycznych temat?w...

#edit
Jednak, ?eby Ci? nie kusi?o do zraportowania... Upomnienia, kt?re dosta?e?, s? s?uszne, a pisz?c ten post mog?e? dosta? za bezpodstawne oskar?anie, je?li kogo? obwiniasz to ty powiniene? przedstawi? dowody, Korzonek ma racje...

#edit 2
Voteban Selius aka Verquzy
 
Last edited:

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Troch? prawdy

1. Odwo?a?em si? do Korzonka, a ten z gracj? napisa? 'Poka? mi dow?d, ?e zabroni? to pogadamy.'. Pierdol?em z krzes?a normalnie. Ja tu jestem moderatorem czy on? Powiedzia?em, ?e wiem, ?e zabroni? to niech si? upewni, gdy? to jego robota, a ten poprawi? mi humor i napisa? takie co?. Do tej pory silnik mo?na pobra?, a Korzonek nic z tym nie robi.
_________
2. Pisz? to w imieniu u?ytkownik?w, nie buntuj? si?, nie wje?dzam po raz x na kadr?, po prostu m?wi? jak jest.
Nie, u?ytkownicy? Mam racj??

1. Mam nadzieje, ?e chocia? pomog?o ostre jebni?cie si? w banie. Je?li co? kupujesz to wykupujesz do tego tak?e prawa, autor nie mo?e zabroni? publikacji czego? co ju? jest twoje! Mo?esz nagra? to na p?yty, wyj?c na ?rodek miasta i zacz?c to rozrzuca? dooko?a siebie.

2. A pyta?e? si? wszystkich u?ytkownik?w o zgod? ?eby? m?g? pisa? w ich imieniu?
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Troch? prawdy

@ Fasii
Za???my, kupisz oryginaln? gr?, przegrasz j? to jest piractwo, tak samo jak by? kupi? OTs...
@ Topic
Tak, tak, tak, zrobicie mi wjazd, ale mam wyjebane na to, by?em w kadrze i wiem jak to jest. Niestety, teraz jest tak, ?e moderatorowi nie chce si? praktycznie nic, a Korzonek by? zawsze ogarni?ty. Je?eli chcia? dow?d mog?e? mu poda?, wina stoi po obydw?ch stronach. Co do tego, ?e forum jest dla u?ytkownik?w, ha! I tu widzisz zaczyna si? sendo, moderatorzy+ za bardzo bior? regulamin do serca. Co do tego, ?eby formata nie robi?, jest to oczywi?cie pomocna rzecz, bo wiadome, ?e ma nie robi? i chuj. No widzisz, teraz jest tak, ?e moderator ma zawsze racj? i trzyma swojego, ?eby si? tylko pokaza? z dobrej strony, ale pomy?l, da? Ci ostrze?enia to wie lepiej od Ciebie, w ko?cu jest moderatorem i wie jak powinno by? to stosowane, wi?c akurat moderator praktycznie ma zawsze racje.
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Troch? prawdy

Je?li nie wiem jak pom?c, a wiem, ?eby dana osoba nie robi?a czego? o czym wspomnia?a w temacie to mam mu o tym nie napisa??
-Tak na pw.
Teraz przychodzi czas na udowodnienie swojej racji. Udowadniasz, a on co robi? Wyjebane, nie odpisuje, usuwa wiadomo??, przecie? to ON ma racj?.
Nikt nie jest nie omylny tylko po prostu musisz wiedzie? jak to udowodni?, a przed spamem si? nie obronisz.
A uwierz mi da si? odwo?a?:
wycofane.png

I naprawd? musisz poda? dow?d skoro jeste? tego pewny, a moderatorzy nie s? od przekopywania sieci czy to plagiat czy nie.
Pozdrawiam
Marcin24
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Troch? prawdy

@ Fasii
Za???my, kupisz oryginaln? gr?, przegrasz j? to jest piractwo, tak samo jak by? kupi? OTs...

No wzasadzie to masz racje, a moge zobaczy? gdzie on napisa? ze rozpowszechnianie jest zabronione? Bo ja na stronie nie widze tego.
 

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: Troch? prawdy

1. Je?li masz problem z moderatorem napisz to jakiemu? globalowi lub osobie wy?ej postawionej, na pewno zajm? si? t? spraw?.

2.
Nie trzymajcie si? tak mocno regulaminu, je?li ju? chcecie to proponuj? wam edytowa? zwarnowany post/topic i zacytowa? pow?d z regulaminu!
Nie wiem jak jest teraz, ale gdy Miki i ja byli?my moderatorami zdarza?o si?, ?e wlepiali?my po 50 ostrze?e? dziennie. Nie my?lisz chyba, ?e moderatorom chcia?oby si? do ka?dego ostrze?enia cytowa? post z regulaminu? Rejestrujesz si? na forum- akceptujesz regulamin i przestrzegasz go. O to, ?e dostajecie warny za to, ?e nie czytacie regulaminu mo?ecie mie? pretensje tylko do samych siebie.

3. Moderator nie ma obowi?zku odpisywa? i dyskutowa? na temat ostrze?enia, kt?re przyzna? u?ytkownikowi. Wystarczy wej?? w dzia? Odwo?ania i pytania, przedstawi? ca?? sytuacj? a Manager musi zapozna? si? ze spraw?, zdj?? lub zostawi? ostrze?enie i wyt?umaczy? czy wina le?y po stronie u?ytkownika czy moderatora.

Tak, tak, tak, zrobicie mi wjazd, ale mam wyjebane na to, by?em w kadrze i wiem jak to jest. Niestety, teraz jest tak, ?e moderatorowi nie chce si? praktycznie nic, a Korzonek by? zawsze ogarni?ty. Je?eli chcia? dow?d mog?e? mu poda?, wina stoi po obydw?ch stronach. Co do tego, ?e forum jest dla u?ytkownik?w, ha! I tu widzisz zaczyna si? sendo, moderatorzy+ za bardzo bior? regulamin do serca. Co do tego, ?eby formata nie robi?, jest to oczywi?cie pomocna rzecz, bo wiadome, ?e ma nie robi? i chuj. No widzisz, teraz jest tak, ?e moderator ma zawsze racj? i trzyma swojego, ?eby si? tylko pokaza? z dobrej strony, ale pomy?l, da? Ci ostrze?enia to wie lepiej od Ciebie, w ko?cu jest moderatorem i wie jak powinno by? to stosowane, wi?c akurat moderator praktycznie ma zawsze racje.

Mylisz si?. Teraz gdy moderatorowi nie chce si? niczego robi? zostaje wydalony z kadry. Moderatorzy+ bior? sobie regulamin do serca, poniewa? s? lud?mi, na kt?rych patrzy wiele os?b na forum i to w?a?nie z nich bior? przyk?ad. Mog? Ci? zapewni?, ?e nie zawsze moderator ma racj? i wygrywa u?ytkownik. B?d?c w kadrze na pozycji managera wiele razy z Vraelem wycofywali?my ostrze?enia, kt?re przyzna? kt?ry? z moderator?w.
 
Last edited:

Omega Man

User
Joined
May 30, 2010
Messages
13
Reaction score
5
Odp: Troch? prawdy

A teraz Ja w przeciwie?stwie do "prawie" wszystkich nade Mn? kt?rzy wol? poliza? "co?" dla kadry: zgadzam si? z autorem tego postu , zapewniam ?e wi?cej ni? po?owa kadry nie dor?wnuje Mi ani inteligencj? ani niczym innym , s? w kadrze bo albo znaj? kogo? wy?ej postawionego albo s? zarejestrowani na forum X czasu albo si? komu? przylizali. Ja rzadko pisz? tu posty bo wol? napisa? co? raz ale z sensem , na forum zagl?dam dlatego ze prowadz? Service. KADRO ogranij si? -,- , gdzie? mam warny i upomnienia , niech ludzie oceniaj? Mnie po moich czynach nie po tym ?e jaki? mod+ mia? z?y dzie? lub ?e napisa?em co? z sensem ale "za kr?tko". Na innych forach (uwierzcie Mi) nie chwal? ani nie polecaj? Tibia.net.

p.s Ciebie Ognisty pami?tam bardzo dobrze , wycofa?e? Mi wiele nie s?usznych ostrze?e? na innym koncie.

pozdro all Omega

@down Co masz do Mojej sygnatury? po prostu mam poczucie humoru , lepsze to ni? wrzucanie tekst?w Peji kt?rych i tak zapewne nie rozumiesz "do jeb.. ale cienko piszcz? pokr?ceni z gramem" my?l? ?e to si? tyczy Ciebie i nie wje?dzaj na Mnie bo tylko tutaj mo?esz udawa? cwaniaka , uwierz Mi.


@Tairens "prezentowany" :)
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Troch? prawdy

A teraz Ja w przeciwie?stwie do "prawie" wszystkich nade Mn? kt?rzy wol? poliza? "co?" dla kadry: zgadzam si? z autorem tego postu , zapewniam ?e wi?cej ni? po?owa kadry nie dor?wnuje Mi ani inteligencj? ani niczym innym , s? w kadrze bo albo znaj? kogo? wy?ej postawionego albo s? zarejestrowani na forum X czasu albo si? komu? przylizali. Ja rzadko pisz? tu posty bo wol? napisa? co? raz ale z sensem , na forum zagl?dam dlatego ze prowadz? Service. KADRO ogranij si? -,- , gdzie? mam warny i upomnienia , niech ludzie oceniaj? Mnie po moich czynach nie po tym ?e jaki? mod+ mia? z?y dzie?. Na innych forach (uwierzcie Mi) nie chwal? ani nie polecaj? Tibia.net.
p.s Ciebie Ognisty pami?tam bardzo dobrze , wycofa?e? Mi wiele nie s?usznych ostrze?e? na innym koncie.
pozdro all Omega
Nie chwal? ani nie polecaj? tnp, bo nie maj? wielu u?ytkownik?w i boj? si?, ?e strac? t? garstk?, kt?ra przesiaduje na si?? na forum. M?wisz, ?e jeste? inteligentny no rzeczywi?cie ta twoja sygnaturka to poziom przedszkola lub ni?ej. To teraz w?asne zdanie przeciwko u?ytkownikowi zak?adaj?cemu temat w z?ym dziale to lizanie? I powiedzia? to inteligentny cz?owieczek.
Jak na 23 lata to nie znasz interpunkcji i nie nauczy?e? si?, ?e pisz?c na komputerze nie pisze si? spacji po przecinku - biedactwo. O i jeszcze jedno wiek nie robi z ciebie m?drzejszego panie magistrze. lol
Bym zapomnia? wiesz w og?le o co chodzi z jego upomnieniami?
#topic
Co do tematu to nie wiem co on tu jeszcze robi.
 
Last edited:
T

Tairens

Guest
Odp: Troch? prawdy

Co do samego silnika OTS to jest on na licencji GNU wi?c prosz? nie opowiadaj tu bzdur. Dlaczego piszesz w tym dziale? To sta?o si? bardzo modne po tym jak Lifeless czy jako? tak chcia? tutaj zrobi? rewolucj?. Przeczytanie regulaminu nie jest problemem, nie stwarza jaki? wielkich problem?w, wi?c dlaczego coraz mniej ludzi to robi i ze sta?? ci?gu geometrycznego ro?nie ilo?? skarg na moderator?w, kt?rzy tak naprawd? wykonuj? swoje zadanie i dzi?ki kt?rym na forum mo?na znale?? sensowne odpowiedzi, a nie stek bzdur. Zastan?wcie si? prosz? zanim kogo? skrytykujecie czy ten kto? na t? krytyk? zas?u?y?. I tak zupe?nie abstrahuj?c jak piszesz odwo?anie to nie klnij to tylko pokazuje prezentowane przez Ciebie poziom.
 
A

AOTG

Guest
Odp: Troch? prawdy

No wzasadzie to masz racje, a moge zobaczy? gdzie on napisa? ze rozpowszechnianie jest zabronione? Bo ja na stronie nie widze tego.

Z tego co pami?tam, napisane jest to po ?ci?gni?ciu silnika w jednym z plik?w (jaki? notatnik czy cu?).


A teraz Ja w przeciwie?stwie do "prawie" wszystkich nade Mn? kt?rzy wol? poliza? "co?" dla kadry: zgadzam si? z autorem tego postu , zapewniam ?e wi?cej ni? po?owa kadry nie dor?wnuje Mi ani inteligencj? ani niczym innym , s? w kadrze bo albo znaj? kogo? wy?ej postawionego albo s? zarejestrowani na forum X czasu albo si? komu? przylizali. Ja rzadko pisz? tu posty bo wol? napisa? co? raz ale z sensem , na forum zagl?dam dlatego ze prowadz? Service. KADRO ogranij si? -,- , gdzie? mam warny i upomnienia , niech ludzie oceniaj? Mnie po moich czynach nie po tym ?e jaki? mod+ mia? z?y dzie? lub ?e napisa?em co? z sensem ale "za kr?tko". Na innych forach (uwierzcie Mi) nie chwal? ani nie polecaj? Tibia.net.
p.s Ciebie Ognisty pami?tam bardzo dobrze , wycofa?e? Mi wiele nie s?usznych ostrze?e? na innym koncie.
pozdro all Omega
@down Co masz do Mojej sygnatury? po prostu mam poczucie humoru , lepsze to ni? wrzucanie tekst?w Peji kt?rych i tak zapewne nie rozumiesz "do jeb.. ale cienko piszcz? pokr?ceni z gramem" my?l? ?e to si? tyczy Ciebie i nie wje?dzaj na Mnie bo tylko tutaj mo?esz udawa? cwaniaka , uwierz Mi.
@Tairens "prezentowany" :)

Podtwierdzam, Tnet po prostu s?ynie z bardzo surowej kadry, przynajmniej nie jak T.pl i hunted z noobstwa ale te rygory te? nie s? za dobre.
 

Stelma

Active User
Joined
Jan 6, 2009
Messages
114
Reaction score
19
Odp: Troch? prawdy

@Tairens
?eby nie by?o nie atakuje ci? tym postem :D


Nie wiem czy kto? z was dok?adnie przeczyta? ten temat pr?cz mojego ukochanego modka z dzia?ku skrypt?w.


On nie chce ?adnej rewolucji. On poprostu m?wi jak jest. Sam wiele razy do?wiadczy?em k??tni z kim? z administracji i o dziwo i? przedstawia?em swoje sensowne argumenty to przychodzi? drugi cz?onek i ko?czy? dyskusje po czym ona znika?a z forum.

Raz nawet z panem Tairens dyskutowali?my w temacie o skryptach po czym wypowiedzi zosta?y usuni?te cytuje "nie na temat", lecz mniejsza z tym. Poprostu na forum niema ani grama luzu wszystko ma sw?j porz?dek a czasami ja mam wra?enie i? panuje tu atmosfera hitler jugen. Grupa ludzi trzyma w?adze razem si? trzymaj? i basta.

Nie atakuje nikogo tym postem ani nic. Poprostu wed?ug mnie naprawd? dzieje si? ?le na forum, a tylko nieliczni chyba maj? cywiln? odwag? wyj?? przed szereg i powiedzie? co im nie pasuje ryzykuj?c swoje konto + opinie na forum.

Przecie? ci co popieraj? admin?w (bo sami chc? doj??) dadz? swoje zdania i zakrzycz? grupk? trze?wo my?l?cych.

Kochana administracjo to i? ogl?damy ci?gle te same twarze i nicki na forum, a u?ytkownik?w jak nie przybywa?o tak nie przybywa ?wiadczy o tym i? co? jest nie tak.

I nie zwalajcie na u?ytkownik?w bo to wy tutaj rz?dzicie i czasami trzeba si? przyzna? do pora?ki.

PS Tairens mogli?cie chocia? na pw poinformowa? ?e prze?o?yli?cie pocz?tek ligi o 10 dni a nie na bezczela zmienia? w temacie tylko ;d
 
Last edited:

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Troch? prawdy

Poda?e? z?y przyk?ad.
Administracja nie interesuje si? takim czym? jak prawa autorskie ma?ych tw?rc?w.
Ale jak kto? da linka do tfs 0.4, ojjjj Pernament ban za ?amanie praw autorskich.

Zastan?wcie si? czy administracja uwa?a ?e s? r?wni i r?wniejsi czy mo?e wszyscy tacy sami. Jak wszyscy s? r?wni wi?c albo trzeba b?dzie usun?? wszystkie silniki LOS,DBo(skradzione) i Stigmy itd. Albo da? silnik 0.4 do publikacji bo co to za r??nica jeden silnik w t? czy w tamt? kt?ry ?amie prawa autorskie.
 

Evisio

New User
Joined
May 31, 2010
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Troch? prawdy

No niestety tak jest. Silnik silnikowi nier?wny, tak samo jak wiele rzeczy na tym forum.

Co do ostrze?e? wed?ug mnie to takie nagminne rozdawanie ich bardziej szkodzi ni? pomaga. Bo je?li b?dzie sie je dostawa? co chwile to si? w ko?cu zacznie je olewa? nawet nie sprawdzaj?c powodu. Tak?e ja si? dziwie moderatorom, ?e nie chce im si? tak troch? zmieni? swoich pogl?d? co do rygorystycznych zasad.

Tematy ostrze?e? by?y ju? wa?kowane milion razy, a ten raczej te? niczego nie zmieni. Znajd? si? tacy, kt?rzy b?d? po Tobie je?dzi? i trzyma? si? zasad admin?w, a b?d? te? tacy kt?rzy Cie popr?, tak samo jak wielu innych autor?w tego typu temat?w.

Ja osobi?cie przesta?em ju? tak naprawde produkowa? si? dla tego forum bo poprostu mi si? nie chce. Niestety s?owa u?ytkownik?w s? troch? ma?o wa?ne.

Z jednej strony forum jest dla ludzi i forum to ludzie, ale z drugiej to nikt Ci nie ka?e tutaj siedzie?. Nie podoba si? regulamin i atmosfera panuj?ca na forum to czas szuka? jakiego? innego : p

Pozdrawiam


Edit
Aa no i jeszcze co do tego warna korzonka. Fakt, patrz?c pierwszy raz na Twojego posta m?g?by on sie wydawa? nie warto?ciowy. No ale dla kogo ma by? warto?ciowy, dla tego komu pomagasz czy dla moderatora. Na 90% pomog?e? temu go?ciowi, bo skoro rozwa?a? opcje formatowania dysk?w, to straci?by tylko niepotrzebnie czas (zak?adaj?c, ?e wiedzia?e? co m?wisz). Tak?e p?? na p??, ale ja bym raczej wstawi? upomnienie... no chyba jednak po zastanowieniu bym to ola? :D
 
Last edited:

Stelma

Active User
Joined
Jan 6, 2009
Messages
114
Reaction score
19
Odp: Troch? prawdy

Elvisio wiem post zostanie usuni?ty ale co mi tam :D

Podczas procesu formatowania nie tylko dane ale i no?no?? dysk?w jest utracana. Nie powiem wam dok?adnie ile ale mo?ecie by? pewni i? formatowanie waszego twardziela zminiejsza jego pojemno??.

Aha dla czepliwych ta wiem ?e on ma zapasow? na wypadek uszkodze? fizyczynych czy format?w ale co nie zmienia faktu i? lepiej posiada? t? przestrze? nie g?upio j? traci?.
 

Nodon

New User
Joined
Oct 3, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Troch? prawdy

Nie bierzcie tego do siebie ale...
5% ludzi w tym temacie to moderatorzy.
90% ludzi w tym temacie to lizodupy, kt?re wychwalaj? moderator?w.
5% to ci kt?rzy chc? normalnie podyskutowa?.

Prosz?, dyskutujcie na poziomie, bo autor tematu naprawd? dobrze wszystko skwitowa? a wy zachowujecie si? jak imbecyle.
"Tw?j warn by? s?uszny"
Tak, ale zawsze warto wyt?umaczy? dlaczego by? s?uszny i jak autor si? myli. Radz? te? zaakceptowa? jego pogl?dy, ka?dy ma swoje w tej wielkiej piaskownicy.

Bawisz si? we mnie i chcesz rewolucji? Stary sp?jrz jak ostatnio sko?czy?em nie odpierdalaj i ?yj dalej jak ja
Jako i? jeste? moderatorem nie jest wskazane aby? tak blu?ni?. Dzieci patrz?, dawaj przyk?ad.

Przeczytaj najpierw regulamin, potem jebnij si? w banie - mo?e pomo?e, kto wie... Kuracj? powtarza?, do zaprzestania pisania idiotycznych temat?w...
Super. Da?e? "cool" rad?, zab?ysn??e? ale teraz oferuje ci soczyste spierdalaj bo nic tu nie wnosisz.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Troch? prawdy

Tak wi?c, po pierwsze Twoje ostrze?enie jest s?uszne, gdy? o takich rzeczach pisz? si? do moderatora lub po prostu zg?aszasz post przez funkcj? "raportuj z?y post".

Po drugie, moderatorzy maj? si? nie trzyma? regulaminu? TO co by tutaj by?o? Druga otibia. Jest takie przys?owie: "Daj palca, a wezm? ca?? r?k?.", zinterpretuj sobie to jak chcesz.

Po trzecie, jako managerzy musimy rozpatrywa? ka?de ostrze?enie/upomnienie, kt?re zosta?o zg?oszone. M?wisz, ?e nie zdejmujemy warn?w, a jednak sam dzi? zdj??em.

Nie widz? sensu, aby ludzi pisali w tym temacie, gdy? zrodzi nam si? kolejny flame war.

Pozdrawiam i zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top