What's new

[Batis] Powr?t!

Status
Not open for further replies.

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Cze??! Po do?? d?ugiej przerwie postanowi?em wr?ci? do mappowania. Komentuje wasze prace, wytykaj?c b??dy a tak w zasadzie nic swojego nie pokaza?em wi?c teraz wy, mo?ecie skomentowa? moje prace.
B?d? komentarze - b?d? nast?pne prace.
Prace b?d? wykorzystane w
Poni?sze mapy s? robione do gry nie pod showoff.
1. Zej?cie do Dragon Lord?w
24brvrb.png

2. Dragon Lordy
zn8q46.png

1671s86.png

Zach?cam i czekam na wasze komentarze!
 

kaacpi

Senior User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
510
Reaction score
21
Age
27
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

S?aba jako?? zdj?? : (
Mapy ?adne, ale stalagmity nie powinny wyst?powa? na powierzchni, w podziemiach jest za ma?o nasrane.

@down Rozumiem, ale ogarnij interpunkcj? ; (
 
Last edited:

Senai

Pomoc Techniczna/Redaktor
Joined
Jan 24, 2010
Messages
74
Reaction score
19
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Ja bym powiedzia? ?e typowa mapka rpg... Kaacpi to nie praca konkursowa tylko rpg. Dlatego te? uwa?am ?e mapa jak na te klimaty nadaje si? idealnie 8/10. ?ycz? powodzenia w projekcie !
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Powracasz w dobrym stylu.

Prace bardzo ?adne, lecz nie podobaj? mi si? fieldy w ?cianach, niby jak one by tam si? pali?y?
Te ?ciany to ich przekr?j widzisz je w ?rodku, a tak naprawd? s? wy?sze, inaczej by? nie widzia? postaci, wi?c jak pali si? ogie?, lecz dla mnie to nie jest du?o b??d, poniewa? prawie ka?dy interpretuje ?le ?ciany ;<.

Og?lnie jest bardzo dobrze, prace szczeg??owe i pomys?owe. 8/10.
 

Melkorn

Active User
Joined
Dec 15, 2008
Messages
100
Reaction score
7
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Fajnie zrobione, jedyne do czego na pierwszy rzut oka mog? si? doczepi? to ?ciana ognia na pierwszym obrazku (tam po lewej ) wygl?da ona wed?ug mnie strasznie sztucznie, a tak nie licz?c tego to mapka ?adna i na 100% grywalna, nie ma ?adnych przeszkadzaj?cych ?mieci ani jaki? innych shitow.
Generalnie 8,5/10 za ta sciane ognia i jeszcze sie dopatrzylem trawy w jaskini smoka .... Ach rozumiem ze ten smok to hoduje sobie maryske ?:D
 

Sailas

User
Joined
May 27, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Ale ?adne, bardzo mi si? podoba, tylko ?e do expowisk troch? za ma?e przej?cia wej?cia s?.
9/10.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Ca?kiem ?adnie Ci wysz?y te prace.Musz? powiedzie?, ?e dobrze Ci idzie, ten styl jest odpowiedni dla Ciebie.Ka?da mapa posiada odpowiednie detale i dobrze robisz do gry, a nie dla pokazu.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

To ty robi?e? mapk? renevii? OMGGGGG powiem jedno - do grania si? to nie nadaje, za ma?e i za ciasno. Zr?b co? wi?kszego, ale og?lnie ?adnie ci idzie mapping.
 
Joined
Dec 26, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Hmm moim zdaniem ?adna praca tylko te zdj?cia ?eby? je robi? z RME a nie bez po?rednio w grze to wiele ujmuje Dl swoim czarem na mostku zas?ania wiele element?w. Kilka nie doci?gni?? ale wporzo ;p
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Co? na od?wie?enie. SME.
36250213189962431307.png
'
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Bardzo ?adna dr??ka, mase detali i wszystko wygl?da idealnie. Podoba mi si? te? kamie?, fajnie ozdobiony - wida? znaczne post?py w stosunku do poprzednich prac. Dodatkowo masz u mnie plusa za prace w simone.
Pozdrawiam!
 
Last edited:

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

nom , post?py s? ogromne lecz ma?o pokaza?e? :D , ?cie?ka spoko brakuje mi tylko wysokiego drzewka i by by?o all ok ;_) 8/10 za pomys?owo?? i detalizm
 

adalash

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
129
Reaction score
13
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

No na tych dragonach troch? si? napracowa?e?.
?adne prace. Mi si? zawsze podoba?y mapy w klimacie rpg.

9/10
 
Last edited:

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Od?wie?am. Aktualna praca, niedoko?czone, sko?cz? to wstawi? ca?o?? ;]
02417491140803730914.png
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Ciekawie ciekawie, lecz na pewno by?o by mi?o, gdybym ujrza? te mape doko?czon?. Masz pomys?y, umiesz je wykorzysta?, dobrze dobierasz detale - idziesz w dobrym kierunku.
Pozdrawiam!
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Doko?czone.
pod.png


Link -
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Wszystko wygl?da bardzo ?adnie i rozmiar jest do?? du?y. Lecz nie podoba mi si?, ?e zostawi?e? ostatni poziom bez jakiejkolwiek detalizacji, mog?e? tam nawali? "podziemnych pag?rk?w" a na nich kamienie, wygl?da?o by miodzio. Nie podoba mi si? most, poniewa? zrobiony jest do?? nowatorsko, a wodzie p?yn?cej urywaj? si? bordery.
Mimo to praca jest na bardzo przyzwoitym poziomie.
Pozdrawiam!
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Od?wie?am ! Komentowa?!
 
  • Like
Reactions: Nya

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Oho! Przyznam szczerze, ?e dawno tu nie zagl?da?am. Bardzo, bardzo dawno. Nie mia?am zielonego poj?cia, ?e a? tak dobrze ci idzie, ?wietny mapping, w por?wnaniu do prac wykonywanych jeszcze pod koniec tamtego roku. ; )
A je?li chodzi o ostatni? prac?, tak jak Fluos wy?ej wspomnia?, mostek i rzeczka. Takie proste, jakby wykonane przez totalnego nowicjusza. Razi mnie jeszcze po oczach nadmiar stalagmit?w. Poza tym nie mam zastrze?e?, praca prezentuje si? porz?dnie.
Chcemy wi?cej! : )
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Fasii] Powr?t!

Odp: [Fasii] Powr?t!

Ta podziemna praca do?? ?adna, do?? poniewa? ta trawa zbytnio do podziemi nie pasuj?. Ca?o?? na zdj?ciu te? nie za ?adnie wygl?da lecz w grze my?l? ?e b?dzie dobrze. Uwa?am ?e ten mostek przez rzeke/strumyk troch? s?abo wykonany. Og?lnie nie?le i powodzenia przy kolejnych pracach :)
 
Status
Not open for further replies.
Top