What's new

Mapa od zera

Status
Not open for further replies.

maslak1997

Banned
Joined
Feb 23, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Siema. Zaczynam robi? moj? pierwsz? map? od zera i tutaj b?d? wkleja? zdj?cia z niekt?rymi miejscami na mapie.

1.Temple
temple1.png

temple2.png


2.Depo
depo1t.png

depo2f.png


3.Sklepy
sklepye.png


4.Stawik
stawik.png


5.Trainery
trainery.png


Prosz? o komentarze.
 

Sailas

User
Joined
May 27, 2010
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Mapa od zera

Na mapce wida? par? b??d?w, w pierwszym SS kamie? jest ?le zrobiony.
Bardzo kwadratowo, nie natury, k?pk?w traw i kamyczk?w, a tego powinno by? wiele. I te train monki, tam nie pasuje ogie? do electro.
3/10.
 

maslak1997

Banned
Joined
Feb 23, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Mapa od zera

Poprawi?em ten kamie? ko?o temple. A czy te k?pki trawy to chodzi o te ma?e trawki?
poprawkav.png
 

Jakkess

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
795
Reaction score
47
Odp: Mapa od zera

W tytule powinno by?:
Mapa od 0
Bo ja to zczai?em cho?by? ty by? tym zerem :p

@TOPIC
Zostawiasz zbyt du?o miejsca pustego. Te sale treningowe s? chyba wi?ksze od pozosta?ej cz??ci mapy. K?pki trawy (te ma?e) nie mog? by? na kamieniach.
4/10
 

Melkorn

Active User
Joined
Dec 15, 2008
Messages
100
Reaction score
7
Odp: Mapa od zera

Strasznie du?e, puste tereny, sprawdza?e? swoj? mapk? w grze ? jak nie to lepiej sprawd? bo co? mi si? zdaje, ze b?dzie np,. dp za szerokie,
Generalnie troch? s?abo, ale jak na pocz?tki (je?li to s? pocz?tki) to nie jest ?le
Oczywi?cie wszystko kwestia gustu ale troch? s?abo jest.
Pracuj dalej w ko?cu dojdziesz na wy?szy poziom.
 

Grey Fox

Active User
Joined
May 31, 2010
Messages
127
Reaction score
2
Odp: Mapa od zera

Na mapie jest du?o b??d?w bardzo ma?o szczegu??w wszystko jest nie w klimacie np. trawa nie pasuje do pop?kanej ziemi a to wszystko nie pasuje do metalowych ?cian. Na pierwszym zdj?ciu jest kamie? jego lewa g?rna cz??? nie pasuje do reszty. niee
Mi osobi?cie si? najbardziej nie podobaj? te kanapy(czy jak kto woli sofy) kt?re wsz?dzie le??.
2/10
 

Valey

Advanced User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
310
Reaction score
18
Odp: Mapa od zera

AAaa... zaraz zawa?u dostane. Co To kur#@ jest bo jak rzeczywisto?? to ja spadam. Co ty chcesz tu przedstawi? !?. Jak si? ???wie k?pi?. Przecie? Thrak to cie zjedzie na totalu.
Ja ci dobrze radze (bo korpki od kogo? nie pomog?) przesta? mappowa?. Praca jest nie ko?czona. Zero urozmaice? / detali. Ty nawet natury dobre pier$%#$@# nie umiesz.
Chocia? ?e ka?dy ci to powie jeste? pocz?tkuj?cym wi?c dobrze ?e chocia? umiesz ground postawi?.

PoZdrO
Valey

I nie wyje?d?a? mi ?e si? w Thraka bawie bo to nie prawda.
 

Dother

Advanced User
Joined
Dec 12, 2009
Messages
416
Reaction score
32
Odp: Mapa od zera

Prace brzydkie, ma?o szczeg??owe, zero detali, jednym s?owem "ohydne" wr?cz chujowe !
W ?adnej pracy nie doda?e?, jakie? skromnej trawki, kamyczka, czy jakiego? ?adnego drzewa ? Co to ma by? !!!! Prace bardzo s?abe.
 
Status
Not open for further replies.
Top