What's new

Nowe odkrycia w ?wiecie ot. Czy to mo?liwe?

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Nowe odkrycia w ?wiecie ot. Czy to mo?liwe?

Wejd? sobie na swojego OT b?d? do ME i znajd? Chain Bolter i zauwa?, ?e posiada on budow? zdoln? pomie?ci? trzy bolty, w zwi?zku z czym czaru wystrzeliwuj?cego trzy bolty naraz mo?na by u?ywa? tylko wtedy, gdyby?my mieli za?o?one t? kusz?.
Arbalest posiada budow? zdoln? wystrzeli? pocisk bardzo daleko, kosztem szybkostrzelno?ci.
Z innymi mo?na by podobnie kombinowa?, r?wnie? z ?ukami, kt?rym tak?e mo?na przypisa? jakie? parametry.

Powiedz mi czy Mag b?dzie m?g? w?ada? magi? ?mierci? To znaczy przywo?ywanie nieumar?ych ze zw?ok czy sianie strachu w?r?d istot ?ywych?
Czy Druid posiadzie umiej?tno?? 'przej?cia' zwierz?t? Tych silniejszych jak i tych s?abszych.

Chcia?em jeszcze o co? zapyta?, ale wylecia?o mi z g?owy, gdy sobie przypomn? to z edytuj? b?d? napisz? nowego posta.
 

DreamerDream

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
280
Reaction score
20
Odp: Nowe odkrycia w ?wiecie ot. Czy to mo?liwe?

Te kowalstwo to dobra rzecz, ale ja bym inaczej to zrobi?.

Ja bym zrobi? tak, ?e itemy normalnie lec? z potwor?w.
Usun??bym te najbardziej rare, aby z niczego nie wypada?y i nie by?y z questu.

Nast?pnie przynosi?o by si? BAAAARDZO du?o item?w do zrobienia danej rzeczy i niekt?re itemy by?oby trudno zdoby?, lub by?yby z questa. Nast?pnie by si? wyrabia?o dany rare item. Je?li nie by?oby rzadnych rzadkich item?w, kt?re mo?na zdoby? tylko z questa czy co? potrzebnego do zrobienia danego rare, to by?oby ile? % szans na zrobienie itemu. Czym bardziej rare tym mniejsza szansa.
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: Nowe odkrycia w ?wiecie ot. Czy to mo?liwe?

Wejd? sobie na swojego OT b?d? do ME i znajd? Chain Bolter i zauwa?, ?e posiada on budow? zdoln? pomie?ci? trzy bolty, w zwi?zku z czym czaru wystrzeliwuj?cego trzy bolty naraz mo?na by u?ywa? tylko wtedy, gdyby?my mieli za?o?one t? kusz?.
Arbalest posiada budow? zdoln? wystrzeli? pocisk bardzo daleko, kosztem szybkostrzelno?ci.
Z innymi mo?na by podobnie kombinowa?, r?wnie? z ?ukami, kt?rym tak?e mo?na przypisa? jakie? parametry.
W?a?nie czytaj?c twoj? wypowiedzi zaciekawi?o mnie to, a? musia?em zobaczy? grafik? tej kusz i musz? przyzna? ci racj?, trzeba b?dzie zrobi? jaki? zasiek dla tej bro? aby mog?a atakowa? 3 potwory na raz, ale jak ju? powiedzia?e? szybkostrzelno?ci tej kuszy ju? by spad?a. Arblast to nie wiem moim zdaniem wygl?da jako? normalnie, ale mog? si? myli? chocia? mam czasem wra?enie ?e strzelanie z niej powinno by? szybsze.
Powiedz mi czy Mag b?dzie m?g? w?ada? magi? ?mierci? To znaczy przywo?ywanie nieumar?ych ze zw?ok czy sianie strachu w?r?d istot ?ywych?
Czy Druid posiadzie umiej?tno?? 'przej?cia' zwierz?t? Tych silniejszych jak i tych s?abszych.
1. Tak, oczywi?cie mag b?dzie w?adz? ?mier?, czyli b?dzie zadawa? wi?ksze obra?enia z czar?w.
2. My?l? i? tak, ale nie jestem pewien co do tych silniejszych trzeba by?o te? dodatkowo to zmienia? w ustawieniach danego potwora.
Te kowalstwo to dobra rzecz, ale ja bym inaczej to zrobi?.

Ja bym zrobi? tak, ?e itemy normalnie lec? z potwor?w.
Usun??bym te najbardziej rare, aby z niczego nie wypada?y i nie by?y z questu.

Nast?pnie przynosi?o by si? BAAAARDZO du?o item?w do zrobienia danej rzeczy i niekt?re itemy by?oby trudno zdoby?, lub by?yby z questa. Nast?pnie by si? wyrabia?o dany rare item. Je?li nie by?oby rzadnych rzadkich item?w, kt?re mo?na zdoby? tylko z questa czy co? potrzebnego do zrobienia danego rare, to by?oby ile? % szans na zrobienie itemu. Czym bardziej rare tym mniejsza szansa.
Bardzo fajna koncepcja i te? bardzo dobrze przemy?lana, mo?na by?o by to wprowadzi?, ale to zale?y od opinii publicznej.
 
Last edited:

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: Nowe odkrycia w ?wiecie ot. Czy to mo?liwe?

~~~~~~Refresh~~~~~~​
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: Nowe odkrycia w ?wiecie ot. Czy to mo?liwe?

~~~~~~Refresh~~~~~~

Obecnie zosta?y zako?czone prace nad balansem profesji.​
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: Nowe odkrycia w ?wiecie ot. Czy to mo?liwe?

~~~~~~Refresh~~~~~~​
 

Xyusi

Active User
Joined
May 12, 2010
Messages
58
Reaction score
2
Odp: Nowe odkrycia w ?wiecie ot. Czy to mo?liwe?

wiem ze dostane warna za malowartosciowy post no ale...

podoba mi sie ten temacik, ten system robienia itemow SUPER napisac ladny tutorial co z czego sie robi i bylby SUPEROWY HANDEL no extra chetnie pogram :p
 

pitto

User
Joined
May 2, 2010
Messages
20
Reaction score
3
Odp: Nowe odkrycia w ?wiecie ot. Czy to mo?liwe?

Rozumiem, KingdomAge tw?j server :D
A je?eli nie to co? na wz?r :D
 

Orlpar

New User
Joined
Jul 18, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Nowe odkrycia w ?wiecie ot. Czy to mo?liwe?

Czytaj?c te posty, strasznie si? rozmarzy?em. Kowal, rasy, b?stwa, woodcuting, jazda konna... ots kt?ry powsta?by z po??czenia wszystkich waszych pomys??w, by?by moim (i my?l? ?e nie tylko) idea?em. Totalne RPG... Jednak tibia, po update 7.6 sprowadza si? do expienia, ka?dy d??y do tego by by? lepszym od innych.

Podziwiam gildi? "Red Rose" kt?ra nie jest gildi? dla tego, by walczy? z innymi. Widzia?em screeny z ich spotka?. Siedz? nad wod?, przy jedzonku. Rozmawiaj?... i tyle. ?adnych wojen, ?adnego expa, ?ADNEGO D??ENIA DO BYCIA NAJLEPSZYM. O to chodzi w otsie rpg.

Jednak moim zdaniem, tibia nigdy si? nie zmieni. Tak samo jak hejtowany przez tipijczyk?ff Metin. To gry kt?rych tw?rcy pope?nili wielkie b??dy (tw?rcy ka?dej gry to robi?) mianowicie, wprowadzenie systemu "lewel ap?w", expienia, bogacenia si?, potwork?w... znaczy, potworki s? i by? w RPG powinny. Ale nie po to ?eby na nie polowa?, by zdoby? do?wiadczenie i przedmioty.

Echh, rozpisa?em si? troszk?. Mia?o by? tego ok. 10x wi?cej, ale to moja w?asna wizja... a ja dziwny cz?owiek jestem :p

Pozdrawiam
Dri
 
Top