What's new

-Tibia 8.42 Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

Status
Not open for further replies.

Shales

New User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
6
Reaction score
1
Od 9 czerwca(?roda) b?dziecie mogli zagra? na nowej Landhorii tym razem z DARMOWYM PACC(do wykupienie za tibijsk? walut?) oraz z now? administracj?!
P?ki co wszystkie dotychczasowe mno?niki zostaj? bez zmian czyli:
IP: landhoria.pl
PORT: 7171
KLIENT: 8.54
Do?wiadczenie:
8 - 100 poziom -> 35x
101 - 200 poziom -> 20x
201 - 300 poziom -> 10x
301 > poziom -> 5x
Skill: 8x
Poziom magiczny: 5x
Loot: 2x(zmiana!)
PvP: od 50 poziomu
Online: 24/7
Landhoria jest serwerem z wieloletnim do?wiadczeniem. Unikalna jedyna taka mapa, potwory, ca?a masa r??nych quest?w (r?wnie? trudnyyych) i wiele wiele innych.

Kilka screen?w mapy:
1.jpg

2.jpg

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

Mia?em kiedy? przyjemno?? zagra? na tym OT, z powodu braku czasu nie mia?em kiedy wbi?.Sama mapa nie zachwyca, ale co najwa?niejsze jest grywalna i da si? na niej pogra?.
See yea in-game.
 
Joined
Jun 26, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

Server og?lnie jest klimatyczny, forum ?yje i co najwa?niejsze, mo?na na nim troch? pogra?... to jest jak dla mnie najwi?ksza zaleta, obecne otsy nie stoj? d?u?ej ni? miesi?c..
Serdecznie polecam ; )
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

ahh... stara landhoria... gralem na niej kiedy?... by?em jednym z najd?u?ej graj?cych -> i najwolniej expi?cych... 150lvl knightem tam wbi? KIEDY? to by?o co?... potem administracja ola?a boty a kiedy teraz wzie?a si? w gra?? to wszyscy ju? pouciekali.... to by? jeden z pierwszych ots?w na ktorym gra?em... (ale nie pierwszy)

PS:
spos?b wypowiedzi naszego supportu mnie zachwyca:
Arts18 powiedzia?:
(...)ale co najwa?niejsze jest grywalna i da si? na niej pogra?.
See yea in-game.
 

Blachowski4321

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
64
Reaction score
1
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

No zapowiada si? ciekawie ,ale czy ten brak Pacc-a nie wp?ynie na to ile OTS b?dzie sta??.Ale nic czekam na start ze zniecierpliwieniem
 

Balicus91

User
Joined
Mar 13, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

oj widze ze wszyscy ktorzy sie wyzej wypowiedzieli w superlatywach na temat tego otsa to tak naprawd? nie wiedz? o nim nic. OTS jak ots jest postawiony dla kasy w dodatku admin go nie pilnuje. SMS Shop, ?wiat otsow tak si? zmienia ze powstaja otsy bez sms shopu przyk?ad devias ;-) kt?ry wystartuje bodaj?e 11.06. Ale co jak co mo?e akurat co? sie zmieni w co nie licze.

Narx.

@Down
Trzyma? si? mo?e trzyma? pod wzgl?dem online, ale lepiej ?eby serwer upad? jak nikt na nim nie gra ni? gra?a 1 lub 5 os?b. Je?li chodzi o liste to by?a otsem dobrym nie zaprzeczam ale do czasu dop?ki nie zacz?? nas banowa? i spad?a ilo?? graczy ze 175 na 50. Natomiast co do zarabiania to na pewno nie wyk?ada? ?e swojej kieszeni kasy no i nie byl z tym na zero bo ja bym pieprzy? taki interes na kt?rym si? nic nie zarabia. Przyjrzyj si? temu ?e jak nie mia?e? moderatora Twoje pogl?dy na temat landhori by?y takie same. Ja nie gram w tibie od lutego i nie mam zamiaru do tego syfu wraca?. Landhoria by?a dobra tylko do czasu kiedy nie zacz?? nas banowa?, ten ots pod t? nazwa nigdy nie przekroczy bariery 80os?b online bez afk.

"Ten OTS co poda?e? to mo?e i nie b?dzie mia? SMS Shopu, ale my?l?, ?e na samych reklamach si? nie utrzyma. Zobacz tak? hunter?, kt?ra b?yszcza?a, a landhoria, gdy nie mia?a komunikatu o restarcie nadal mia?a te 15 os?b[chocia? tego nie rozumia?em] tak jak ta Huntera, kt?ra na startach mia?a 500 os?b, a taka landhoria 60. "

Nie rozumiem tego w og?le.
 
Last edited:

keinpl

User
Joined
Apr 10, 2008
Messages
38
Reaction score
0
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

Sorry Tius, ale akurat teraz poj?cia nie masz co piszesz:) Serwer trzyma? si? bardzo du?o czasu i jak wiesz z?y nie jest. Swojego czasu, gdy OTSy nie mia?y du?ej ilo?ci ch?tnych to landhoria trzyma?a si? na pierwszych stronach OTS List i nie by?o w tym nic dziwnego.

To prawda, ?e serwer zosta? zaniedbany, ale mam nadziej?, ?e wszystko wr?ci do normy. Ty polecasz inne OTSy, bo tam grasz, a inni polecaj? w?asnie landhorie. Co do tego zarabiania to ja bym raczej tutaj k??ci?. Czy my?lisz, ?e te 10 pacc run, kt?re miesi?cznie ludzie kupowali pozwala?o mu "zarabia?"? Jest to jakie? 12z?, wi?c 2h pracy w budce z lodami w zime :D

Ten OTS co poda?e? to mo?e i nie b?dzie mia? SMS Shopu, ale my?l?, ?e na samych reklamach si? nie utrzyma. Zobacz tak? hunter?, kt?ra b?yszcza?a, a landhoria, gdy nie mia?a komunikatu o restarcie nadal mia?a te 15 os?b[chocia? tego nie rozumia?em] tak jak ta Huntera, kt?ra na startach mia?a 500 os?b, a taka landhoria 60.

Trzymaj si?, bo czasami dobrze m?wisz, ale czasami a? ci??ko to czyta? ;) Pozdro ;P


Up. Co do tego moderatora to poczytaj sobie forum, bo ja nadal zdanie podobne mam i jeszcze go nie zmieni?em. To, ?e mam moderatora nie znaczy, ?e b?d? teraz jakim? lizodupem, kt?ry tylko czeka, a? kto? mu jak?? range da.
To zdanie co zaznaczy?e? po prostu pomi?;) Troch? si? nie zastanowi?em i napisa?em jak?? pierdo??. Chodzi?o mi o to, ?e landhoria mimo, ?e jest serwerem zaniedbanym i przez p?? roku sta?a w formie nie ruszanej, a mimo to gra?o na niej tyle samo os?b co na hunterze, kt?ra by?a jednym z wi?kszych ots?w. Troch? nielogiczne, ale niech ju? zostanie ;p
 
Last edited:

azatar90

User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
44
Reaction score
0
Age
34
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

Planuje wbic z ekipa na ten ots male pytanko jezeli jest pod 8.42 czy chodzi tez na 8.41 chodzi o elfkika , powodzonka panowie smialo wbijac jezeli ktos chce sie po orac .

Jeszcze male pytanie czy dobry balans jest chodzi o leczenie ek/rp , jak z paralami drutka
 

Shales

New User
Joined
Jun 6, 2010
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

Na pro?b? graczy, restart serwera zosta? prze?o?ony na dzie? 11 czerwca tj pi?tek oko?o godziny 18:00



Pozdrawiam.
 

Blachowski4321

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
64
Reaction score
1
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

Zapraszam wszystkich graczy na serwer Landhoria OTS do startu zosta?o 20 min jesli wszystko dobrze pojdzie
 

Chullo

User
Joined
May 23, 2009
Messages
27
Reaction score
0
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

Start serwera -> godzina 19:30
Dzisiaj po ca?ym dniu pracy wko?cu serwer zosta? poprawnie przeprogramowany na wersj? 8.54. Niestety godzina startu lekko si? przesun??a z oko?o godzinnym ?adowaniem mapy na serwer. Jednak?e, ju? teraz mo?ecie si? rejestrowa? i tworzy? postacie.
 

Loweria

User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
45
Reaction score
4
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

wow chetnie wbije chcialbym sie dowiedziec to rl mapa edit jakis :p?? caly dzien szukalem ots ktory startuje za jakis krotki czas i jest "calkiem w pytke :D" chetnie zagram a przede wszystkim SZUKAM TEAM!! :D

Nick: Zissy

chetnie dolacze do gildi lub teamu z vt!
 

ScripP

User
Joined
May 27, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

Nie robcie pod 8.54 pod 8.42 najlepsza tibia powtarzam pro?ba Nie r?bcie pod 8.54 !!!
 

Loweria

User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
45
Reaction score
4
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

czy ktos moze powiedziec kogo najlepiej robic? konczy sie amunicja? tanie sa sd? :)
 

ScripP

User
Joined
May 27, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

Amunicja na takim otsie na pewno si? ko?czy czy sd tanie nie wiem wiem , ?e 350 GP za jedno ale nie wiem ile tego jest w jednej kupce oko?o 3 chyba , ?e ilo?? administratorzy zmienili.

wow chetnie wbije chcialbym sie dowiedziec to rl mapa edit jakis :p??

Vanilla czy jako? edytowana chyba niejestem pewny czy dobrze nazwe poda?em .
 
Last edited:

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

No no fajny ots, czy?by to by? ots tw?rc?w db worlda, je?li tak to musi by? spoko, mam nadziej?, ?e pacc b?dzie za free, bo takto b?dzie bardzo ma?o graczy.
p.s Je?li ju? pacc mia?by by? za rl kase to proponowa?bym zrobi? te? funkcj? kupna przez paypala.


@Down

Ale na stronie jest pacc za sms : a i dostaje sie tylko 7 dni...
 
Last edited:

Loweria

User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
45
Reaction score
4
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

Tibia 8.42 Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

czytaj temat ze zrozumieniem prosze :)

@@## OTS OFFLINE? NO TROSZKE SZKODA ZE START SIE PRZEDLUZA :(


UPP::
Ale na stronie jest pacc za sms : a i dostaje sie tylko 7 dni...

moze jeszcze nie zmienili na stronie, widzialem ze sporo rzeczy nie zmieniono...
 
Last edited:

Reins

Active User
Joined
Dec 24, 2008
Messages
121
Reaction score
3
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

W wersji v2 loot by? x1 i pocz?tki by?y trudne, teraz jest x2 wi?c powinno by? dobrze.
Pacc jest darmowy, Zdobywanie do?wiadczenia zosta?o zmienione :

* 1 -> 100 poziom : 75x
* 101 -> 200 poziom : 35x
* 201 -> 300 poziom : 15x
* 301 -> 400 poziom : 7x
* 401 -> x poziom : 3x
 

ScripP

User
Joined
May 27, 2010
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

Reins a czy to wko?cu bd 8.54 czy 8.42 bo ja wola?bym 8.42 osobi?cie. XXX ninja poda?e? link do zakupienia punkt?w do sms schopu a tam mog? by? r??ne rzeczy wcale nie pacc np items do addon czy co? Jakie? miecze kasa na start za sms :)
 

Loweria

User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
45
Reaction score
4
Odp: Landhoria OTS powraca!!! DARMOWY PACC!!

no szkoda ze start ots powinien byc 19.30 a jest juz 21minut po czasie no nic... :(:( szukam kolejnego otsa


:)



Status: Online
Osoby online: 0/300
Uptime: 0h 1m





jednak nadal nie da sie wejsc :crash: a dodatkowo nie dziala juz www og?lnie swietnie :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top