What's new

Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Status
Not open for further replies.

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Nie mo?na nazwa? umieszczenia cz?owieka w zak?adzie zamkni?tym porwaniem. Porwanie wi??e si? zazwyczaj z przemoc? fizyczn?, ograniczeniem potrzebnych ?rodk?w do ?ycia, zastraszeniem i bardzo cz?sto ??daniem okupu. W przypadku zatrzymania delikwenta co? takiego miejsca nie ma.

Bredzisz. Zapraszam do Wikipedii. Nie k?am. Nie manipuluj.

Dla Ciebie wszystkie argumenty sprzeczne z Twoimi b?d? g?upie. Zreszt?, czego oczekiwa? po cz?owieku, kt?ry nawet nie potrafi poprawnie pisa??

Ja je umiej?tnie kontruje kontrargumentami, kt?re to ukazuj? tw?j idiotyzm.
Zreszt?, czego oczekiwa? po cz?owieku, kt?ry podczas rozmowy merytorycznej zni?a si? do poziomu obelg?

PS Slythio co ty bredzisz? Nikt pr?cz JKM w ?wczesnych wyborach prezydenckich nie jest nie-socjalist?.
 
Last edited:

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Gadasz g?upoty, ale wybacz? Ci to ze wzgl?du na twoj? p?e?. Wy, kobiety, ze wzgl?du na cel waszego egzystowania posiadacie co? takiego jak instynkt macierzy?ski przez co zawsz? b?dziecie za socjalizmem.

No to teraz czekamy na has?o 'kobiety nie powinny posiada? prawa g?osu' i b?dziemy mie? kompletny obraz pana Antoniusza.

Bredzisz. Zapraszam do Wikipedii. Nie k?am. Nie manipuluj.

Ja je umiej?tnie kontruje kontrargumentami, kt?re to ukazuj? tw?j idiotyzm.
Zreszt?, czego oczekiwa? po cz?owieku, kt?ry podczas rozmowy merytorycznej zni?a si? do poziomu obelg?

Hahahahahahahahahahahahahahahaha. Poczytaj wszystkie posty i zobacz, kto tu kogo pierwszy zacz?? obrzuca? obelgami.
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

No to teraz czekamy na has?o 'kobiety nie powinny posiada? prawa g?osu' i b?dziemy mie? kompletny obraz pana Antoniusza.
Tak te?: osoby nie interesuj?ce si? polityk? nie powinny mie? prawa g?osu.
 

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Tak te?: osoby nie interesuj?ce si? polityk? nie powinny mie? prawa g?osu.

Osoba niezainteresowana polityk? w og?le nie wybierze si? na wybory, mistrzu.
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Osoba niezainteresowana polityk? w og?le nie wybierze si? na wybory, mistrzu.

Znowu k?amiesz i manipulujesz.

D??: ?a?osne - na tym zako?czymy t? konwersacj?, albowiem z idiotami si? nie dyskutuje. Id? i g?osuj na socjalizm, potem tylko nie p?acz, ze w tej Polsce to tak ?le jest...
 
Last edited:

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Znowu k?amiesz i manipulujesz.

I zaraz pewnie p?jd? na karnego je?yka :(

*t? konwersacj?
\m/
 
Last edited:

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Jakby nie by?o zgadzam si? z Antoniuszem (i wpierdalam si? w rozmow?, ale to w gruncie rzeczy jest publiczny temat).

Killer m?wisz, ?e osoba nie zainteresowana polityk? nie p?jdzie na wybory. A ja m?wi?, ?e wszyscy Polacy kradn? a ka?dy Brazylijczyk kocha pi?k? no?n?? Wiesz co to generalizacja? Nie wsadzaj wszystkich do jednego worka bo to z regu?y jest nieprawdziwe.

Wiele os?b nie zainteresowanych polityk? (bo przecie? ile % os?b w kraju jest ni? zainteresowana 10? mo?e 15? a reszta tylko tyle co w wiadomo?ciach us?yszy) p?jdzie po to aby mie? czyste sumienie gdy Lech Wa??sa b?dzie przypomina? "My nie o to walczyli?my ?eby teraz nie g?osowali". I tyle.

Co to znaczy interesowa? si? polityk?? By? co najmniej na bie??co z aktualnymi politycznymi w?tkami. Jednak obecnie jest ich tak du?o, ze dla osoby regularnie pracuj?cej jest to bardzo trudne. Czyli w moim mniemaniu i interpretacji postu Killer mog? stwierdzi?, ?e frekwencja na wyborach b?dzie wynosi? g?ra 20%. Zobaczymy.
 

Ombudsman

User
Joined
Oct 28, 2008
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Antoniuszu, czy nie uwa?asz, ?e niekt?re pomys?y p. Janusza s? pozbawione wyobra?ni? Czy wszystko, co m?wi jest dobre?
Jeste? podr?cznikowym przyk?adem fanatyka. Nie wnikam sk?d to si? u Ciebie wzi??o - z domu, internetu, a mo?e w szkole teraz tak ucz? - nie interesuje mnie to. Przykro jest natomiast patrze?, jak pana Janusza otacza coraz wi?ksza masa b?azn?w, kt?rzy w ?lepej wierze w swojego bohatera (kt?ry de facto nic jeszcze nie zrobi?, pr?cz gadania) obra?aj? ludzi o innych pogl?dach. Szacunek nale?y si? nawet dla wroga. Zw?aszcza dla niego.
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Nie, nie zgadzam si? z wszystkim. Uwa?am, np., ?e tak?e gwa?ciciele i pedofile powinni gin?? na szubienicy. Tote? nie zgadzam si? z pogl?dem Korwina na temat pedofilii.
Pozbawione wyobra?ni? Nie rozumiem pytania. Wyobra?ni to pozbawieni s? dzisiejsi politycy, kt?rzy robi? z Polski drug? Grecj?.
Nic nie zrobi?? Kole?ko, to? to chyba ty jeste? niedoinformowanym b?aznem.

Co do Drexav, nie wiem jak w innych miastach, ale na spotkania z kandydatami na prezydenta - w moim mie?cie - przychodzi nie wi?cej jak 200 os?b (miasto posiada ponad siedemdziesi?t tysi?cy mieszka?c?w). Sp?jrzmy prawdzie w oczy - telewizja zda?a egzamin, wykreowa?a tylko "dw?ch" kandydat?w, na kt?rych warto zag?osowa?.

Frezz: gratuluje postawy. W zasadzie chuj Cie to obchodzi, jak Ci si? b?dzie ?y?o, nie? Je?eli tak to gratuluje.
 
Last edited:

frezz

Advanced User
Joined
Nov 7, 2008
Messages
171
Reaction score
21
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

[ ] - bronek
[ ]- kaczka
[ ] - myszka mikki
[ ] - napierdalajski
[x] - nie g?osuje, bo nie ma na kogo i nie mam 18 lat XD
 

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Wyobra?ni to pozbawieni s? dzisiejsi politycy, kt?rzy robi? z Polski drug? Grecj?.

O czym z pewno?ci? ?wiadczy fakt, ?e w zesz?ym roku Polska jako jedyna w Europie zanotowa?a wzrost gospodarczy :)

Nic nie zrobi?? Kole?ko, to? to chyba ty jeste? niedoinformowanym b?aznem.

A co takiego zrobi?? Jak to by?o? Ah, ju? wiem. "Brak argument?w, co w moim przekonaniu ka?e mi Ciebie traktowa? jako ?miesznego cz?owieczka[...]".
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

O czym z pewno?ci? ?wiadczy fakt, ?e w zesz?ym roku Polska jako jedyna w Europie zanotowa?a wzrost gospodarczy :)

Twoja wiedza o ekonomii jest wprost proporcjonalna co do mojej o tipsach. W skr?cie: znikoma. To, ?e Polska nie ma ujemnego PKB jest zas?ug? polskich ekonomist?w i tego, ?e rz?d nie ruszy? palcem. I nie pogr??aj si?, nie m?w, ?e tak nie jest, bo w nast?pnym po?cie, je?eli b?dziesz mia?a tak? potrzeb?, to zamieszcz? opini? wszelakich przedsi?biorc?w, specjalist?w, etc.
A to, ?e to zas?uga ekonomist?w (libera??w) ?wiadczy o tym, ?e wolny rynek sobie poradzi (w zasadzie jak mog?oby by? inaczej? Przecie? nikt swojej w?asnej firmy nie doprowadzi do takiej ruiny, do jakiej doprowadzaj? pa?stwowe firmy ministrowie).

A co takiego zrobi?? Jak to by?o? Ah, ju? wiem. "Brak argument?w, co w moim przekonaniu ka?e mi Ciebie traktowa? jako ?miesznego cz?owieczka[...]".

Znowu nie my?lisz. Wybaczam, jeste? kobiet?. Dam Ci podpowied?, rok 1992.

PS nast?pnym razem, gdy nadejdzie Cie ochota na wypowiedzenie si? w sprawach ekonomii - wy??cz komputer. Udawanie znawcy, gdy si? np. nie wie, ?e Polska jest zad?u?ona dwa razy mniej, ni? dwukrotnie mniejsza Grecja, mija si? z celem, jest manipulacj?.
 
Last edited:

Killer Queen

Advanced User
Joined
Dec 1, 2008
Messages
168
Reaction score
23
Age
33
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Wyobra?ni to pozbawieni s? dzisiejsi politycy, kt?rzy robi? z Polski drug? Grecj?.

To, ?e Polska nie ma ujemnego PKB jest zas?ug? polskich ekonomist?w i tego, ?e rz?d nie ruszy? palcem.

Wi?c jak w ko?cu jest?

Notka moderatorska:
Temat zaczyna zbacza? z pierwotnego kursu. Prosz? trzyma? si? g??wnego w?tku.
 
Last edited by a moderator:

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Bo?e, czytaj ze zrozumieniem. Nie ruszy? palcem, je?eli chodzi o kwestie kryzysu. Z drug? Grecj? chodzi?o o takie kwestie, jak: podwy?szenie podatku dochodowego, ratyfikowanie traktatu lizbo?skiego (nie mo?na znie?? przez to vatu), podwy?ka akcyz (w benzynie akcyza wynosi ju? jakie? 200%, w pr?dzie - strach pomy?le?), wysy?anie naszych pieni?dzy na ta?sze mleko w Afryce, ustawa o odebraniu rodzicom praw do dziecka (aktualnie ju? dzieci nie nale?? do rodzic?w), walka z (uwaga!) zmianami klimatu (nie globalnym ociepleniem, gdy? po zimnej zimie zdecydowali, ?e z tego ocieplenia globcia, to niestety ma?o zarobi?) i wiele innych.
Ale wr??my na temat pierwotny (bo i tak z tob? nie ma co dyskutowa? o rzeczach tak powa?nych jak ekonomia i gospodarka, gdy? ich ca?kowicie nie rozumiesz) prosi?bym o merytoryczny post z wymienionymi argumentami, dlaczego to nie warto g?osowa? na Janusza Korwin-Mikke.
 

Ombudsman

User
Joined
Oct 28, 2008
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

K??ko wzajemnej adoracji dla JKM ro?nie. Antoniusz, ty jeste? takim najs?odszym kundelkiem, wi?c zaprezentuj nam w jaki spos?b JKM chce zmienia? co rychlej prawo? Je?eli by?by prezydentem, to najwy?ej mo?e wetowa? co drug? ustaw? (ale po co?). Ale czy b?dzie w stanie napisa? ustaw?, kt?ra przejdzie przez g?osowanie? Jego upr nawet nie jest w rz?dzie. Te? mog? napisa?, ?e jak zostan? kr?lem, to zmniejsz? podatki o po?ow? (bo zlikwidowa? si? nie da), spal? ka?dy ZUS w kraju i zmniejsz? liczb? pos??w o po?ow?. Brzmi zach?caj?co? Pomys?y zaprezentowa?em, ale mo?liwo?ci realizacji nie mam ?adnych. Ten problem ma r?wnie? JKM.

btw. Co takiego JKM zrobi? w 1992 roku i dlaczego od 20 lat nie zrobi? nic? Antoniuszu?
 

Antoniusz

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
173
Reaction score
19
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Ustawa lustracyjna, kt?r? to on wprowadzi? i okaza?o si?, ?e tylko on nie ma ?adnej teczki. Ustawa przesz?a, niestety, banda czworga z agentem Bolkiem, Lechem Wa??s?, szybko rozwi?za?a rz?d i ju? nigdy takowa nie przesz?a.
Dlaczego przez dwadzie?cia lat nic nie zrobi?? Bo jest skutecznie przez media zwalczany, obecnie przy 27 godzinach (podczas kampanii) Komorowskiego, Korwina pokazywali (uwaga) przez ca?e 27 minut! I to najcz??ciej zdania wyj?te z kontekstu.
Tak, ja jestem kundelkiem, gdy? takowe (co jest udowodnione) s? m?drzejsze. Ty natomiast jeste? bezm?zgim pitbullem. Ustawa dotycz?ca s?downictwa (s?dzia nie s?dziuje w w?asnym mie?cie, to on - nie ca?y konw?j - jedzie do skaza?ca, s?dzi?w si? losuje, nikt nie zna ich imion, s? w perukach, by trudniej by?o ich rozpozna?, rozprawa toczy si? od pocz?tku do ko?ca, je?eli w jednym dniu si? nie wyrobi? to przek?adana jest na nast?pny dzie?, nie za dwa lata i wiele innych) przejdzie, albowiem Pan Janusz pierw wyg?osi or?dzie i pos?owie Platformy, kt?rym zale?y na s?upkach nie b?d? mieli innego wyboru jak poprze? t? ustaw?.
Jeste? kretynem. Uwa?asz, ?e JKM jest mniej wiarygodny,ni? je?eli K***?ski, N***ralski, czy ktokolwiek inny?
Jedyne podatki, kt?rych (przez uni?) nie mo?emy znie?? to tylko i wy??cznie akcyza i vat.
Jeste? niedoinformowany, JKM jest w wolno?ci i praworz?dno?ci, kt?ra po paru jego or?dziach (kt?re b?d? ukazywane) bez problemu wejdzie do sejmu.

PS Dlaczego nie odnosisz si? do tre?ci wcze?niejszych pyta? i twoich kontrargument?w, kt?re w spos?b banalny zosta?y przeze mnie wy?miane? Czy?by? manipulowa? i szuka? haka? Za kim jeste?? Na kogo b?dziesz g?osowa??
I jeszcze jedno zapytanie, przeczyta?e? konstytucj?, (a raczej by?? konstytucj? i now? konstytucj?: ) traktat lizbo?ski? Je?eli nie - to nie mamy o czym rozmawia?. Ponadto ty nie powiniene? i?? na wybory, albowiem o polityce, gospodarce i ekonomii wiesz tyle, co nic.


- napisy s?, tak wi?c tacy humani?ci jak Ombudsman, czy te? Killer Queen powinni zrozumie? tre?? przedstawion? w nim. Komentarza wi?kszego chyba nie potrzeba, cho? jak znam ?ycie idioci (powtarzam: IDIOCI) przyczepi? si? do inflacji. Je?eli taki idiota si? znajdzie to niech si? pierdolnie w czo?o i zapami?ta, ?e wysoka inflacja (chocia?by hiperinflacja jaka ma miejsce w Rosji, a bynajmniej mia?a, nie wiem jak jest teraz) wp?ywa na wzrost wysoko?ci oprocentowania lokat terminowych - koniec, kropka.

Notka moderatorska:
Post pod postem. Sklejone


A itaki bonus:
 
Last edited:

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

Owszem, dobrze m?wi. Ale ja niewiem, czy to nie kolejny agent, jak wa??sa. Dlatego wybieram Jaros?awa, Amen.
Ale rzeczywiscie w jego s?owach co? jest, jest prawda, wie, co m?wi. Jest inteligentny i wykszta?cony.
Ale boje si? mu zaufa?, bo Wa??sie te? ufali i co? Jest agentem. Bolek.
[W tej chwili nie b?d? sie sprzecza? o to, czy by?, czy nie].

Postawmy jasno:
Prezydent g?wno mo?e, g?wno mo?e, bo nic nie mo?e. Nie mo?e decydowa? o losach kraju, mo?e najwy?ej co VETO. Ale jak rz?d tworz? fajt?apy, to g?wno te VETO mo?e.
Tylko Pi?sudski pomy?la? o tym i dlatego w II RP panowa? autorytaryzm [rz?d taki jak w ameryce i francji, ?e prezydent to wszystko, g?owa i szef rz?du].

Tylko si? zgodz?, ?e rz?d nic nie robi, tylko chodzi tu i tam, gada, ?e pomo?e powodzian? [tylko gada].

Ale pomysle logicznie:
Wszyscy ludzie PO studiowali histori?, PiS prawo [zwykle doktor+]. JKM te? studiowa? prawo. Dlatego u mnie ma drugie miejsce.
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

W??czy?am filmiki. Jak us?ysza?am 'nie ka?dy chce mie? za ?on? kobiet?, kt?ra chodzi do pracy i kt?r? nieustannie molestuj?' to stwierdzi?am, ?e jest to wi?kszy b?azen, ni? mi si? wcze?niej wydawa?o...
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

W??czy?am filmiki. Jak us?ysza?am 'nie ka?dy chce mie? za ?on? kobiet?, kt?ra chodzi do pracy i kt?r? nieustannie molestuj?' to stwierdzi?am, ?e jest to wi?kszy b?azen, ni? mi si? wcze?niej wydawa?o...
Ka?dy ma inne podejscie seksualne. A ty akurat musisz wybiera? pojedyncze zdania.
M?drze m?wi, a ty go nie rozumiesz.

A co do tematu:
To my?l?, ze jednak Jaroslaw K. jest 1 dobrym kandydatem, a potem Janusz K.-M.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Janusza Korwin-Mikkego temat dotycz?cy...

polscy budowla?cy nie potrafi? dobrze drogi/budynku zrobi?
"Nie nale?y wrzuca? wszystkich budowla?c?w do jednego worka".
M?wisz tak og?lnikowo, a jako? w Bia?ymstoku tak nie ma. U nas wszystko remontuj?, naprawiaj? i umiej? "dobrze zrobi?" drogi i budynki.
ostre s?o?ce od strony nadje?d?aj?cego auta, godzina 12-15
Po?udnie=s?o?ce w g?rze. Chyba, ?e samoch?d zje?d?a z g?rki pod kontem 45stopni? To m?g?bym poprze? tw?j argument.

Nie wiem dlaczego ale 1/2 post?w w tym temacie to oddalone tematy od g??wnego w?tku.

Pan Janusz K.-M. ma u mnie drugie miejsce w tego rocznych wyborach lecz swojego g?osu na kandydata nr.1 nie mog? odda?(i nie zdradz?) . Mam czas jeszcze do obejrzenia dok?adnie dzia?a? przysz?ego prezydenta i my?l?, ?e to b?dzie mia?o du?y wp?yw na rozdanie mojego g?osu.
 
Status
Not open for further replies.
Top