What's new

Pomoc z uruchomieniem wodbo by arkam

Status
Not open for further replies.

dardevileq

New User
Joined
Nov 27, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Siemanko. Zaczne moze od tego ze jestem KOMPLETNIE ZIELONY I SIE WOOGLe NIe ZNAM!! prosze nie pisac ze skoro sie nie znam to zebym sie nie zabieral za ots poniewaz kazdy musi od czegos zaczac prawda? A wiec nie znam sie na robieniu ots ale mam bardzo dobrego kompa do stawiania ots.Komp 4 rdzeniowy 3.2Ghz 4Gb ram (wiecej nie pamietam bo psize od kolegi teraz;p)i mam neta 8 Mb.A serwa stawiam tak dla kumpli i znajomych mysle ze z 30 os nie wiecej wiec na tym kompie powinno wszystko ladniutko chodzic;] dobra przejdzmy do sedna a wiec pobralem Wodbo by arkam ACc makera silnik i klienta . na poczatek spr?bowalem uruchomic silnik ale wyskakuje blad.
loading bans... MYSQL ERROR mysql_real_connect: Can't connect to MySQL server on 'localhost' <10061>
Error: Unable to load bans
Probowalem zmienic w config.lua Ip ,nazwe,localhosta,i kilka innych ale to nic nie pomoglo.
A wiec poczytalem Troszeczke na necie i pisalo ze to prawdopodobnie przez to:
Code:
--- MySQL part (ignore if you are using SQLite)
sql_host = "localhost"
sql_user = "root"
sql_pass = ""
sql_db   = "wodbo"
pisali tam zeby w miejsce "wodbo" wpisac nazwe swojej bazy sql czy cos takiego. Albo zrobic nowa za pomoca Phpmyadmin tlyko ze ja nie mam czegos takiego ani nie wiem gdzie jest:D Bardzo prosz? o pomoc. Postaram sie odwdzieczyc np jak ktos bedize chcial to adma mu dal na ots. A jezeli ots bedzie git to kupie Dedyka;*
 
Status
Not open for further replies.
Top